Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

41 minut temu, nevya napisał:

Jak wchodzę na fejsa i widzę, że ludzie potrafią poświęcać cenne minuty na wojny w komentarzach na fejsie na temat tego kto wygrał talent show, to nie wiem czy śmiać się czy płakać..

Skoro poświęcają swój czas na oglądanie tych programów, to dlaczego mieliby później o nich nie dyskutować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nevya napisał:

Jak wchodzę na fejsa i widzę, że ludzie potrafią poświęcać cenne minuty na wojny w komentarzach na fejsie na temat tego kto wygrał talent show, to nie wiem czy śmiać się czy płakać..

Jeśli chodzi o Mam Talent...

Śpiewać każdy może, powinien wygrać ktoś, kto ma faktyczny talent. Jak zwycięzca chce śpiewać, niech idzie do Voice of Poland czy czego innego, proste.

 

 

;)

Edytowano przez Arturzyn
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Abyss napisał:

Ja w ogóle jak wchodzę na fejsa, to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Nawet nie chce mi się wymieniać większości powodów, bo już chyba kilka razy to zrobiłem.

https://www.facebook.com/cubebrush/videos/905195796248683/

https://www.facebook.com/Stanleyartgermlau/posts/10154799667950159

Na mojej ścianie na facebooku można znaleźć tylko tego typu rzeczy. Da się.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arturzyn napisał:

Jeśli chodzi o Mam Talent...

Śpiewać każdy może, powinien wygrać ktoś, kto ma faktyczny talent. Jak zwycięzca chce śpiewać, niech idzie do Voice of Poland czy czego innego, proste.

 

 

;)

Mimo, że na początku show chciałam, żeby wygrała dziewczyna ode mnie ze szkoły, zgadzam się, jak ktoś ma talent do śpiewu, niech idzie do programu mu dedykowanemu.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys slyszalem o gimpie ale nie przygladalem sie z bliska. zbadam co to warte. a jak ktos ma inne propozycje to tez dawac.

edit: wyglada na to, ze te rzeczy ktorych potrzebuje sa w gimpie. bede musial sciagnac i dokladnie wyprobowac.

Edytowano przez Vigor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...