Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Jako że mój aktualny telefon planuje wyrzucić średnio co 5 min przez okno(po aktualizacji bateria jest gwałcona, złącze ładowania prawie nie działa, a do tego jest problem z obsługą SMSów), myślę nad wymianą.
Kusi mnie aby się uśmiechnąć w stronę Xiaomi Redmi 3. Wydaje się telefon idealny, 5 cali, duża bateria. Tylko jak pomyślę, że miałbym używać Androida, najchętniej przygotowałbym sobie sznur i się powiesił, zanim kupię telefon. 
Głupie jest to, że poniżej 1000 zł nie ma alternatyw od Androida. Monopol, a w wyżej półce duopol taki dobry dla rynku. Patologia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JamesVoo napisał:

Kusi mnie aby się uśmiechnąć w stronę Xiaomi Redmi 3.

Mam od zeszłej środy i polecam mocno. O ile nie będzie Ci przeszkadzać nakładka MIUI to bierz, mnie już zaczyna irytować (właśnie ogarnąłem, że nie da się na niej przenieść aplikacji na kartę pamięci) i jakoś w przyszłym tygodniu, jak będę miał długi weekend, to wgrywam CyanogenModa. 

A tak poza nakładką to telefon jest świetny. 

5 godzin temu, JamesVoo napisał:

Tylko jak pomyślę, że miałbym używać Androida, najchętniej przygotowałbym sobie sznur i się powiesił, zanim kupię telefon. 

Przecież Android teraz jest świetny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Devius napisał:

Przecież Android teraz jest świetny. 

Kompletnie nie trafia w mój gust

A gdzie go kupowałeś? Ściągłeś z AliExpress czy coś w ten deseń czy już z Polski?
Jak patrzyłem na polskiego dystrybutora, to nie ma go aktualnie na magazynie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Devius napisał:

Przecież Android teraz jest świetny. 

Jak masz telefon za 1000+ PLN to może i jest świetny, a tak na codzień to jest zamulony, nieintuicyjny, a czasem po prostu świński (vide niedawny update który narobił mi takiego bajzlu w aplikacjach że tydzień prostowałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, JamesVoo napisał:

Jak patrzyłem na polskiego dystrybutora, to nie ma go aktualnie na magazynie 

Sklepy X-Com mają duży zapas podobno.

3 minuty temu, Rankin napisał:

Jak masz telefon za 1000+ PLN to może i jest świetny, a tak na codzień to jest zamulony

W 2014 roku kupiłem Moto G pierwszej generacji z Andkiem za 800zł, nie miałem większych problemów przez cały czas użytkowania, oczywiście lekkie ścinki się zdarzały, ale to wina raczej 1GB ramu niż samego systemu. Teraz Xiaomi kupiłem za 780zł (czy jakoś tak, na pewno mniej niż 800zł zapłaciłem) i tyram go od środy, non stop w nim coś robię i nie miałem jeszcze żadnej ścinki. 

10 minut temu, JamesVoo napisał:

A gdzie go kupowałeś? Ściągłeś z AliExpress czy coś w ten deseń czy już z Polski?

Z AliExpress bo wychodzi najtaniej, a chciałem zaoszczędzić. Czekałem półtorej tygodnia od momentu wpłaty pieniędzy na konto.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yojc napisał:

Przypomniały mi się stare dobre czasy jak miałem GTX470, gdzie komputer żarł 180-200W podczas oglądania YouTube, a 92C to była normalna temperatura pracy podczas gier (praktycznie cały czas tyle było, tylko wentylator zmieniał obroty)

Nigdy więcej

piękna sprawa, nie trzeba w piecu palić

swoją drogą, żałuję trochę, że nie zrobiłem zdjęcia fabrycznie nałożonej paście XD wyglądało to jak sraka gołębia na szybie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, dziś zaglądam do telefonu i widzę kilka nieodczytanych sms-ów, szczerze zdziwiłem się i pomyślałem, że ktoś najprawdopodobniej umarł z rodziny, bo rzadko dostaję wiadomości od znajomych, nie mówiąc już o kilku w jeden dzień, albo to Orange z innymi super ofertami i nagrodami przeprowadziło atak spamu na mój numer. Okazało się, że wczoraj miałem urodziny. Dobrze wiedzieć, kulturalnie podziękowałem, tylko szkopuł w tym, że od jakiegoś czasu przestałem je obchodzić, tak jak i imieniny i inne dziwne okoliczności, jakoś nie czuję się inaczej, a i nie czuję specialnej chęci do celebrowania tego typu rzeczy. Przynajmniej w niedzielę nikt nie zrobił najazdu na dom, przez co mogłem spokojnie pograć, a wieczorem obejrzyć meczyk, nie wiem czy tylko ja mam takie podejście do tego typu "świąt".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...