Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

3 minuty temu, Ronaldo9 napisał:

 widzę kilka nieodczytanych sms-ów, szczerze zdziwiłem się i pomyślałem, że ktoś najprawdopodobniej umarł z rodziny, bo rzadko dostaję wiadomości od znajomych, nie mówiąc już o kilku w jeden dzień

To najsmutniejszy post, jaki w tym roku widziałem.

Warte swojego rzadkiego pepe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, 2real4game napisał:

@JamesVoo

Oficjalnie w Polsce Xiaomi można kupić tylko w xkomie i mediaexpert.

Mówiąc szczerze myślałem że oficjalnym dystrybutorem jest Aze. Nie mam pojęcia dlaczego, coś na Antywebie mi przeleciał kiedyś artykuł o tym

56 minut temu, Devius napisał:

Sklepy X-Com mają duży zapas podobno.

Z tego co widzę mają tylko wersję 2/16, a myślałem raczej o tej 3/32. O ile się nie gubię w modelach Xiaomi 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Stillborn napisał:

To najsmutniejszy post, jaki w tym roku widziałem.

Warte swojego rzadkiego pepe.

Też nie dostaję wielu smsów, chyba że ktoś internetu nie ma, to może wtedy. Poza ostatnimi rozmowami z Artiusem, który nie wiem czemu, ale wolał pisać smsy zamiast skorzystać z fejsa, to mam jakieś wiadomości z piętnastego września. A potem gdzieś z połowy sierpnia. Ale nie uważam, żeby to było smutne.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obchodziłem urodzin od swojej 18-stki, w tym roku chyba spędzę je z grupą przyjaciół - hulanki i zabawy do świtu, co mi tam! W końcu wypadają w długi weekend listopada, dzień po święcie rozwalania Warszawy w drobny mak (HINT!) To zawsze fajna okazja, żeby mieć taki ''swój" dzień. 

Najlepsze urodziny w życiu to chyba te 16-ste, dostałem naprawdę fajny prezent od grupy i był to jeszcze czas pierwszych eksperymentów z kubusiami. A że urodziny mam w listopadzie (HINT HINT!) to nawet mimo chłodu zrobiło się imprezę ''w plenerze", a było tam dobre 20+ osób. Gdyby przypadkiem wpadła policja wszyscy pojechalibyśmy na dołek jak jeden mąż. Good times :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest wam smutno, to wam powiem, że kiedyś telefon zostawiłem na lodówce, rozładował mi się, a potem zgubił. Szukałem i szukałem. Okazało się, że wpadł do lodówki przez tę przerwę między drzwiczkami od lodówki a właściwym ciałem lodówki, za koncentraty pomidorowe, których rzadko używam.

W sumie brakowało mi tylko możliwości potwierdzenia przelewu przez hasło SMS. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...