Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Potwierdzam że siódemka to najgorsza firma kurierska, z jaką miałem do czynienia. Kurier próbował zostawić mój tablet graficzny w melinie w klatce obok u sąsiadów z którymi nigdy nie rozmawialiśmy, ale wielokrotnie widzieliśmy jak policja po nich przyjeżdżała.

Also w sumie to i tak nie ma znaczenia bo nie kojarzę żebym kiedykolwiek miał wybór podczas zakupów online jaki kurier ma mi dostarczyć towar. Sprzedawca zawsze wybiera za nas. CZASAMI, ale bardzo rzadko moglem wybrać pocztę polską zamiast kuriera.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Also w sumie to i tak nie ma znaczenia bo nie kojarzę żebym kiedykolwiek miał wybór podczas zakupów online jaki kurier ma mi dostarczyć towar. Sprzedawca zawsze wybiera za nas. CZASAMI, ale bardzo rzadko moglem wybrać pocztę polską zamiast kuriera.

Serio? Ja sobie nie mogę przypomnieć, bym takiego wyboru nie miał. Praktycznie zawsze jest poczta + jakiś kurier, często paczkomaty. Odbioru osobistego nie liczę oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Pocztexu. Boże, jak ja ich NIE NA WI DZĘ.

Chciałem ostatnio przekazać rodzicielce, która przyjechała z Norwegii 10 kg karmy dla kotów, no to je zamówiłem wcześniej pocztexem w środę. W piątek byłem cały dzień w domu i dostaje smsa że HURR próba dostarczenia paczki nieudana, następna próba w następny dzień roboczy (poniedziałek) DURR, nie dostałem nawet telefonu z pytaniem "hej ziomeczku będziesz w domeczku?". No i jakoś tak się złożyło, że mamuśka musiała już w poniedziałek wracać wieczorem i jechać na prom.

No to próbuje zdobyć od pocztexu numer kuriera żeby się dowiedzieć czy da radę mi to przywieźć do 19 - nie mają numerów do kurierów. No i przyjechał dupek, o 20:30 kiedy już było po ptakach, bez telefonu, bez żadnego kontaktu, przyniósł i poszedł nawet bez podpisu. Kiedyś byli u mnie na krótko przed 22 i się dziwili, że nie chciało mi się podejść do domofonu.

0/10 kurier, niech spłoną w piekle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jest poczta, to po co wam cokolwiek innego. Przecież obecnie poczta przerasta każdego kuriera + można iść odebrać zawizowaną przesyłkę. No chyba, że komuś bardzo zależy na czasie, ale i tutaj poczta radzi sobie ostatnio bardzo fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jest poczta, to po co wam cokolwiek innego. Przecież obecnie poczta przerasta każdego kuriera + można iść odebrać zawizowaną przesyłkę. No chyba, że komuś bardzo zależy na czasie, ale i tutaj poczta radzi sobie ostatnio bardzo fajnie.

Tak. Jak mogę to zamawiam do paczkomatu, jak nie, to pocztą polską. W domu i tak nikogo nie ma, wracam z pracy to jest awizo, następnego dnia w drodze do pracy odbieram i po kłopocie. Nie pamiętam kiedy ostatnio zamawiałem coś kurierem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym jakiś jegomość zaparkował swoje auto na jednym pasie mojej ulicy i trzymał je tam przez tydzień. Akurat nie ma w tym miejscu zakazu postoju/zatrzymywania. Ojciec strasznie się wkurzał i za każdym razem zaklinał się, że jak następnego dnia ten samochód nadal będzie tam stać, to zadzwoni na policję i doniesie, że widział, jak z tego wozu sprzedawano narkotyki. :D

Nigdy jednak tego nie zrobił....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...