Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Taka uwaga, jakby ktoś jeździł rowerem po nocy... weźcie sobie baterie na zapas.

Dzięki boru za prądnicę w piaście, raz rzeczywiście jechałem lasem nocą i mam nawet zamiar to powtórzyć kiedyś. Szczególnie wesoło miałem jak po 2/3 drogi wpadłem na odgrodzone siatką i bramą ze stróżem roboty drogowe i musiałem wracać znowu przez najgęstszy las.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze powiem, że gorąco polecam jazdę w kamizelce odblaskowej. Co prawda strasznie gorąco, ale za to samochody uciekają jakbyś miał w Quake Live naraz regeneration, quad damage, battle suit i co tam się jeszcze da. Zostawiają tyle miejsca przy wyprzedzaniu ile tylko możliwe (więcej niż w dzień!), a część to w ogóle się boi wyprzedzić. W końcu się można poczuć kimś ważnym.

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek na tydzień wyjedzie, odetnie się od internetów a tutaj takie rzeczy na forum się działy że aż milej wracać.

Jak już ogarnąłem cały forumowo-facebookowy spam wiadomościowy można się podzielić wrażeniami z wypadu nad jeziorko.

Więc tak:

- trasa Poznań-Gniezno jest bardzo przyjemna, aż jestem w szoku że w Polsce są takie ładne darmowe drogi.

- pompowanie pontonu lodówką jest dość czasochłonnym zajęcie, ale nie niemożliwym. Szczególnie kiedy używa się uszczelki w postaci papierka od Liona.

- da się przerobić ponton na Rolls Royca za pomocą widelca, polecam.

- laczki pomalowane drewnochronem są bardzo stylowe.

- niektórzy ludzie są w stanie naostrzyć wszystko. Nawet otwieracz do butelek. Po co? Nie wiem, ale się da

- po spożyciu niektórych substancji trudne jest dyktowanie hasła do WiFi. Zwrot "cyfra 6" nie zawsze jest dobrze zrozumiany.

- można na prostej drodze wjechać Lupo w płot(ktoś nam wjechał na działkę, polecam). Cytując znajomego, aby to zrobić trzeba by jechać w poprzek na dachu aby na tej drodze tak uderzyć.

- w pewnych sytuacjach The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water jest jednym z najlepszych filmów możliwych do obejrzenia nad jeziorem. Nie wiem co spożywali autorzy tego filmu, ale z chęcią bym przygarnął. Jest kilka bardzo zaskakujących momentów

Mógłbym opisać jeszcze kilka sytuacji ale sądzę że regulamin forum nie za bardzo by mi pozwolił na dzielenie się takimi wrażeniami.

Także ten, polecam wypady nad jeziorko ze znajomymi

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się wstać żeby włączyć światło.

więc podjechałem do kontaktu na krześle

Parę tygodni temu wszystkie moje skarpetki leżały w koszu na brudy, a na następny dzień potrzebowałem świeżych. Tak bardzo nie chciało mi się robić prania, że udałem się do tesco i kupiłem sześć par nowych, pachnących skarpetek.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jeśli możesz, czy zajmuje zaszczytne drugie miejsce ze względu na podbijanie tematu?
Przepraszam najmocniej, sprawdziłem, i jednak obecnie rekord wynosi już 1999.

Tak czy owak wszystkie kilkadziesiąt czołowych miejsc okupują spamerzy z wpisaną od czapy liczbą punktów.

Natomiast jeśli zignorować punkty, to rekordzista ma 19 wpisów w logu (oczywiście wiekszość to notatki bez punktów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obudziłem się z rana

coś wokół mnie nie łączyło się prawidłowo z niedawnym obrazem poprawnego wszechświata

coś było nie tak

moje ramię

w ciągu nocy mój biceps przypadkiem urósł do jakichś istniejących rozmiarów

MFW

tumblr_n67rz1e0KK1tcjj73o4_250.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja Ci powie, że to za mała szkodliwość. Przerabiałem już to, tylko popłynąłem 4 lata temu na 102 zł. Nawet podałem przybliżony adres gościa (ten prawdziwy) + daty i godziny wraz z IP (statycznym) + nazwa providera (mały i lokalny). Od tamtej pory zacząłem być zlewany przez policję. :[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś. Nie po to, żebyś odzyskał te 11 zł, ale żeby wyrwać chwasta.

Edit: a, miałem tę zakładkę otwartą przez kilkadziesiąt minut i nie zauważyłem nowych odpowiedzi. Może jednak nie zgłaszaj. :D

Edytowano przez Elano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w tefałenach piali zachwyty nad Arłukowiczem, bo... ułożył faceta w pozycji bocznej bezpiecznej.

Co nazwali "ratowaniem życia" i "rozpoznaniem, że reanimacja nie była potrzebna" - w końcu zauważenie pulsu i oddechu jest tak niesamowicie trudne.

Śmiać się jeszcze, czy już płakać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...