Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Nie żeby coś ale dzisiaj w polsce człowiek, który sam z siebie się bierze by pomóc komuś w potrzebie to rzadkość i jednak takie zachowania warto jest propsować nie ważne czy chodzi o pana Ździsia spod piątki, czy o Kaczyńskiego z Wiejskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kaman, to było na pokładzie samolotu, była tam przeszkolona w pierwszej pomocy stewardessa, poza tym mi chodzi o to że wyczuć puls i sprawdzić oddech to byle głupi potrafi, a tu zachwyty jakby to nie wiem jak trudne i wymagające wiedzy medycznej było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem parę serwisów informacyjnych i większość z nich podaje, że jednak była konieczna reanimacja. Wygląda więc na to, że miało tam miejsce coś więcej niż tylko sprawdzenie pulsu i ułożenie w pozycji bocznej ustalonej, jakieś buzi-buzi czy coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kaman, to było na pokładzie samolotu, była tam przeszkolona w pierwszej pomocy stewardessa, poza tym mi chodzi o to że wyczuć puls i sprawdzić oddech to byle głupi potrafi, a tu zachwyty jakby to nie wiem jak trudne i wymagające wiedzy medycznej było.

Jesteś zawistną zwolenniczką PiSu! Wydało się!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o "każdy głupi potrafi". Codziennie ratownicy medyczni ratują ludziom życie, często z narażeniem własnego.

Gdzie parada dla nich?

Polityk zrobił dla odmiany coś innego i nagle jest bohaterem narodowym?

Nie o taką rzeczywistość walczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę maskę V z filmu V jak vendetta i wyjdę na ulice krzyczeć, że nas jest wielu, nie zapominamy, nie wybaczamy i takie tam. xD

A tak serio - jakby nevya o tym nie napisała, to bym nie wiedział. Ale się trochę zdenerwowałem, bo nie lubię tych naszych kłamliwych polytyków od siedmiu boleści.

Dlatego nie oglądam telewizji.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam otwarty balkon całą noc, sąsiad z dołu ma rozciągniętą siatkę na wysokości całego balkonu. Nagle paczę, a moje kocury poleciały na balkon. Wychodzę na balkon i słyszę, że jakiś kot drze ryja. Wyglądam przez barierę a tam osiedlowa kicia się do mnie wspina. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...