Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

@UP

Moja ciotka (siostra matki) miała bardzo poważny wypadek drogowy. Potrącił ją van gdy jechała na rowerze. Jest w krytycznym stanie w szpitalu. Nie wiadomo czy wyżyje. A jeśli nawet to czy wróci do poprzedniej sprawności umysłowej. sad_prosty.gif

Oby szybko wróciła do zdrowia..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazyl poleciał do UdM, bo bał się wysłać raport do dwóch postów. A najlepsze, że wie, że dostałby urlop za kolejne denerwujące raporty, nie bana. Mówię, on ma plecy u administracji.

yojo czegoś nam nie mówi i to jest bardzo niefajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyl, spytam wprost i bez ogródek: nie dostrzegasz tego, że jesteś tu traktowany w najlepszym wypadku jako kuriozum, a w najgorszym zniechęcasz o wiele ciekawsze osoby do postowania? serio nie widzisz że nikt z tobą poważnie nie chce gadać, a moderacja opędza się od ciebie jak od wyjątkowo smrodliwego bąka? nawet smuggler, jakimkolwiek autorytetem by nie był, praktycznie cię olał. co cię tu jeszcze trzyma? nikt nie jest zainteresowany twoimi opiniami na jakikolwiek temat, rozrzedzasz każdą sensowną dyskusję i wtrącasz się regularnie tam, gdzie nie jesteś proszony. jaki jest twój problem, bo patrzę na twoją historię postów i oszałamia mnie, jak w połowie piszesz o niczym, a w drugiej połowie próbujesz nieudolnie zaskarbić czyjąś sympatię, polegając kompletnie.

moje pytanie jest krótkie: po co tu jeszcze jesteś?

[e] literówki

Edytowano przez LaserGhost
  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Odezwał się szczyt kultury i dobrego smaku. Masz satysfakcję, że mi wsadzisz kicka na IRCu - proszę bardzo, popraw swoje samopoczucie. Piszę na FA zawsze z tego samego powodu - by pokazać o czym myślę i jakie mam poglądy. A LJ to radosne trolowisko, gdzie każdy z każdego stałego użytkownika robi sobie jaja. Czemu akurat moje posty wzbudzają oburzenie a np. dowcip o tym że Kath jest karłem jest ok, to ja nie wiem.

LG - kup sobie pluszowego misia i znęcaj się nad nim, skoro cię takie rzeczy rajcują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz satysfakcję, że mi wsadzisz kicka na IRCu - proszę bardzo, popraw swoje samopoczucie.

Czekam na wnikliwą psychoanalizę LaserGhosta, autorstwa prof. bezrob. 8azyliszka.

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu akurat moje posty wzbudzają oburzenie a np. dowcip o tym że Kath jest karłem jest ok, to ja nie wiem.

Nie no, po prostu nie wierzę biggrin_prosty.gif

Też na to przyzwalasz? Idę z tym do Ghosta!!!

Dowcipy o penisach - ok

Dowcipy o karłach - idę z tym do Ghosta!

#stopmidgetshaming

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...