Skocz do zawartości

Czat - rozmowy o pupie maryni


deBug

Polecane posty

matka natura to nie kretynka, mięso jemy bo to łatwe źródło białka i tłuszczy. jeżeli wykluczasz dowolny z podstawowych pokarmów z diety, powinieneś go czymś zastąpić by przyswoić brakujące elementy. białko z mięsa możesz zastąpić tym z mleka, tłuszcze możesz jeść roślinne, z tym że są one wysoko przetworzone, więc jednocześnie ciężkostrawne. i zaczyna się wahadło nazwane "zbilansowanie diety".

mi lekarz doradził rozważenie przejścia na wegetarianizm ze względów zdrowotnych - waga plus problemy z trzustką nie idą w parze z kubełkiem z kfc (:P) czy inną smażeniną. do tego sól która zatrzymuje wodę w organizmie. i by być szczerym, gdybym miał więcej czasu i nie spędzał całych dni w męczącej pracy, to mógłbym spróbować stopniowe wprowadzanie warzywnych dań (mleka i jaj już teraz nie mogę pić/jeść, btw, więc zostałyby mi ryby - ale znaleźć dobrą, niezanieczyszczoną, nie napakowaną tuczącą paszą rybę jest trudniej niż takową kurę)

a jak ktoś ustawia swoje podstawowe potrzeby życiowe pod zewnętrzną ideologię to imo ma poważniejsze problemy niż kwestie dietetyczne

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekscie pojawiajacych sie regularnie postow o tym, ze ktos gdzies bedzie i czy ktos z forume jest w okolicy... Moze ktos mialby tyle checi i umiejetnosci, zeby zrobic zestawienie kto gdzie pomieszkuje? Reszta by tylko napisala nazwy swoich mist i voila. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekscie pojawiajacych sie regularnie postow o tym, ze ktos gdzies bedzie i czy ktos z forume jest w okolicy... Moze ktos mialby tyle checi i umiejetnosci, zeby zrobic zestawienie kto gdzie pomieszkuje? Reszta by tylko napisala nazwy swoich mist i voila. :)

Yyyy, to jest forum otwarte i zaglądają tu też ludzie "z zewnątrz"... :> Takiej pożywki dla stalkerów zafudnować nie chcę. Przynajmniej ja. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekscie pojawiajacych sie regularnie postow o tym, ze ktos gdzies bedzie i czy ktos z forume jest w okolicy... Moze ktos mialby tyle checi i umiejetnosci, zeby zrobic zestawienie kto gdzie pomieszkuje? Reszta by tylko napisala nazwy swoich mist i voila. smile_prosty.gif

A ma ktoś link do mapy Polski w dużej rozdzielczości. Bo można by nanieść te parę ksywek, tylko ja nie mogę znaleźć takiego jpg.

I tak:

8azyliszek - okolice Zamościa

lordeon - okolice Puław

Kath - Katowice

Germanotta i nevya - pod Warszawą

James - Swarzędz, Poznań

grz - Zabrze

Konuga - Świnoujście

itd

Xerber albo Xardas jest chyba z Olsztyna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...