Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

jak mogłeś wybrać zagraniczny bank

8azyl cię dojedzie

Sam mam konto w tym banku. Ale właśnie karty nie mam bo chcą te 7 zł za kartę dranie. Ale jak się nie ma karty to prowadzenie konta i przelewy internetowe są za darmo i to się chwali. Dla równowagi właśnie założyłem też konto w polskim Banku Pocztowym. Tez mają opłaty za kartę, więc też nie mam tej karty. Ale wpłacać i wypłacać kasę można na każdej poczcie, brak opłat za prowadzenie, brak opłat za przelewy, obsługa telefoniczna i internetowa. Całkiem nieźle. Drugim minusem jest brak jakiegokolwiek oprocentowania środków na tym RORze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Problem w tym, że te drańskie banki zrobiły kolejną zmowę. Ustawa wreszcie ograniczyła opłaty interchange do 0.5%, to one podniosły opłaty za prowadzenie konta i kartę. :/ Przez rok opłata za kartę w takim Meritum banku wynosiła 2 złote, ale od tego miesiąca podnieśli do 8 zł chyba i zamknąłem tak konto. Niestety sam nie wiem czy został jakiś bank z darmowymi kartami bankomatowymi w Polsce. Trzeba by poszukać. Ale szczerze polecam zwykłe konto w Banku Pocztowym. Za kartę płacisz tam 5 zł, chyba że wykonasz transakcje na te 300 zł miesięcznie, to wtedy nie płacisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniła do mnie babka z mBanku, bo jakoś w sobotę, czy niedzielę zamknąłem swoje konto przez ich stronę internetową. Okazało się, że pobierało mi tyle pieniędzy za kartę, bo nie robiłem transakcji za 200zł w miesiącu kartą. Problem w tym, że robiłem :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tylko mimo wszystko lubię jak są też "normalne" oddziały banku. Ile będziesz płacił za kartę James?

@Elano

Jeśli chcesz płacić 8zł miesięcznie i 96 zł rocznie za to tylko, że nosisz kawałek plastiku od banku ale wydawane pieniądze są tylko i wyłącznie twoje, to proszę bardzo. Tą prawie stówę rocznie wolę przeznaczyć na inne rzeczy (np. to 48 kubusiów przecież jest). Ja wolałem czasy gdy i karta bankomatowa była darmowa i wypłaty we wszystkich Euronetach też. Dlatego będę szukał oferty korzystnej dla mnie a nie dla banku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tylko mimo wszystko lubię jak są też "normalne" oddziały banku. Ile będziesz płacił za kartę James?

@Elano

Jeśli chcesz płacić 8zł miesięcznie i 96 zł rocznie za to tylko, że nosisz kawałek plastiku od banku ale wydawane pieniądze są tylko i wyłącznie twoje, to proszę bardzo. Tą prawie stówę rocznie wolę przeznaczyć na inne rzeczy (np. to 48 kubusiów przecież jest). Ja wolałem czasy gdy i karta bankomatowa była darmowa i wypłaty we wszystkich Euronetach też. Dlatego będę szukał oferty korzystnej dla mnie a nie dla banku.

Nie wiem co za kubusie pijesz i nie chcę wiedzieć XD

No trochę tam można zaoszczędzić, masz rację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...