Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonatica

Najgorsza gra

Polecane posty

Było wiele słabych tytułów w które grałem, lecz każda gra miała w sobie coś dobrego. Najbardziej słabymi tytułami jak dla mnie były: League of Legends, Sniper Elite(nie był źle zrobiony, ale nie spodobał mi się), Rajd Polski itd. Dużo by jeszcze wymieniać, ale te najbardziej mi się nie podobały;)

P.S

Jeszcze dodam Tibie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest narzekanie w ten sposób na Tibię, czy Simsy i określanie ich crapami przez ludzi, którzy nawet w te gry nie grali, albo grali bardzo krótko. Zarówno Tibia oraz seria Sims, ani też każda inna gra, nie mogą być nazywane crapami, tylko dla tego, że komuś nie podeszły. Tibia jest dobrą grą, jednak jej społeczność jest żałosna. Z takimi ludźmi nie da się po prostu grać. A żeby grać w Simsy trzeba po prostu lubić tego typu gry, choć niekoniecznie. Ja uwielbiam tworzyć domy w grach z tej serii, ale jakoś żadną rodziną nie grałem zbyt długo - nie bawi mnie to zbytnio. A to, że do tych gier była wypuszczona masa słabych dodatków, nie ma prawa wpływać na ogólną ocenę Simsów, a raczej wydawców.

Najgorsza gra, crap, kaszanka = gra słaba, niegrywalna, niedopracowana itd. A nie gra, która danej osobie się nie spodobała przez jakiś element, albo jakąś pierdołę, a wielu ludzi uważa tę grę za kultową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do najgorszych gier, jest taki program na YouTube pod tytułem Najgorsze gry wszech czasów. Tam są dopiero "hity"

Moim zdaniem może nie najgorszą grą są Simsy 1 bez dodatków. Po prostu nie ma co tam zbytnio zrobić, a żeby coś można trzeba było wybulić kolejne 70 zł. Paranoja.

Najgorszą grą w jaką grałem był FIM Speedway Grand Prix. Gra była zacofana graficznie i również pod względem fizyki, choć zaletą tej gry była wykupiona licencja.

PS: A i Total Soccer 2000.

Oraz Eat this, który polegał na strzelaniu przed siebie cały czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@COREnick odnośnie Tibii. Właśnie przez tą społeczność gra staje się o wiele mniej grywalna a z takimi ludźmi jest no tragicznie. IMO. A Metin jest po prostu nuudny, z straszną grafiką i również gra w niego dużo hmm dzieci neło psujących jeszcze bardziej (to tak się da?) grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... BartekGM fajnie robi filmy.

Najbardziej mi się nie spodobała gra pt. Big Rigs, która też była pokazana na kanale BartekGM. Nie wiem po co to wydają. Schrzaniono tam wszystko. Jest zabugowana, brzydka, bez dźwięku z czterema czy pięcioma ciężarówkami, które prawie się nie różnią.

To był czwarty odcinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grał ktoś w Maluch Racera, Syrenka Racer, Trabi Driver, Poldek Driver, chyba była jeszcze Wołga czy inna Łada??? To dopiero kaszana, a tych co się czepiają Mass Effect`a kompletnie nie rozumiem. Nie trawię na przykład Heroes III i kompletnie nie rozumiem fenomenu tej gry, zwłaszcza w Polsce gdzie jest otoczona kultem, ale nie powiem, że to gniot, wiec co niektórzy nieznający się na RPG niech się nie wypowiadają, bo trzeba najpierw grę poznać a potem się wyzłośliwiać. A znam takich młotków, którzy odinstalowali GOTHIC``a po 15 minutach gry, po czym ogłosili światu, że gra jest do bani. Nie tędy droga...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znam takich młotków, którzy odinstalowali GOTHIC``a po 15 minutach gry, po czym ogłosili światu, że gra jest do bani. Nie tędy droga...

Ja go odinstalowałem po pół godzinie i tak - odbijam się od tej gry.Nie wiem czy jest do bani, pewnie nie, ale ten typ cRPG nie jest dla mnie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniper ghost warrior. napaliłem się zainstalowałem i po paru minutach stwierdziłem ze szkoda miejsca na dysku i czas go usunąć. W sumie gra powinna się nazywać sniper bug warrior , ponieważ jesteśmy skazani na walkę z błędami. Agresja i wkur... na twórców gry murowane. Taki potencjał zmarnować :rozpacz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc kilku freewerowych gier to gra z dawnych czasów jaka mi się przypomina i muszę o niej wspomnieć (rany, nie wiem czy też nie była darmowa) to EVASION - do tej pory pamiętam ochydną gadającą głowę i playera, który za pomocą klawisza shift mógł zamknąć oczy i spać (nawet jak do niego strzelali), uff, zapomnijmy o tej grze. Druga, chwila niech zerknę do szafy... już jestem - Etrom, może nienajgorsza, ale w życiu się na żadnej grze jak ta nie zawiodłem (takie jak Diablo - mówili - jasne, pewnie). A co do Mass Efectu i Gothica, to też się przyznam, że odinstalowałem po 2 dniach, a Gothica po 5 minutach (bo rwał mi straszliwie nie wiedzieć dla czego). Niech poczekają na lepsze czasy (dla fanów tych gier powiem, że Warhammer 40 k Dawn of War po zagraniu w demo i zdobyciu pełnej wersji musiał czekać rok, żebym zagrał w niego raz jeszcze i stał się jego fanem. Dodam tu jeszcze złośliwie, że do Etroma podchodziłem 3 razy, chlip).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza gra? Wilczy Szaniec, ale tam jeszcze można było się pośmiać z tego co tam się wyprawiało :smile:

Najwięcej krwi napsuł za to Mars: Bunt Robotów. Po prostu dno. Nie wiem, co mnie naszło, ale chciałem ukończyć tą grę, tylko, może na szczęście, się nie udało :smile: Przegięty poziom trudności i pełno różnych błędów. Wkurzający był też Paradise Cracked, takiej cierpliwości do tej gry już nie miałem. Usunąłem czym prędzej :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Black opsa wszyscy wjeżdzają bo nie wprowadził zadnych innowacji. Tez uważam ze to złe ale CoD nadal jest jednym z prekursorów w gatunku fps. Powielają shcematy z poprzednich części i co?? Kazdy kolejny Cod bije finanosowo rekord pobity przez poprzednika :) Wina lezy czesciowo po stronie graczy którzy bez opamiętania kupują kolejne części ;) To złe postępowanie lecz call of duty jest fanatastyczną strzelaniną i nie nalezy popadac w Codofobizm dlatego ze activision wydaje to na co czekają gracze.

Jesli Black Ops to dla ciebie <ciach> to znaczy ze goryczy wydania pieniędzy na prawdziwą kaszanke jeszcze nie doznałeś. Polecam Driv3r 'a albo nowszego Homefront :) Gwarantuje chrystusowe męki podczas rozgrywki :)

Proszę o lepsze słownictwo - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza to pewnie jakaś kaszana w koszu saturna za 5zł, także dla mnie najgorsza to ta, na której najbardziej się zawiodłem. A w ostatnich latach tą konkurencję wygrywa niewątpliwie Dragon Age 2 - jedynka rozkochała mnie w sobie, a sequel to straszny zawód :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, rozczarowania. Ja się zawiodłem na Dungeon Siegu. Jedynka to absolutny hit, a później to już, mimo starań twórców, coraz gorzej. Wiele znanych marek jest teraz rozmienianych na drobne. Wiem, że to co teraz napisałem, nie jest odkrywcze, ale drażni mnie to przeliczanie znanych serii tylko i wyłącznie na forsę. Bo teraz często okazuje się, że po hucznych zapowiedziach i kosztownej reklamy przychodzi żal, że wydało się, nieraz sporo kasy, na jakiś gniot. Bo uwierzyło się w znaną markę, za którą już nic się nie kryje. Są wyjątki, ale jest też żal i tęsknota do dawnych lat, gdy gry tworzyli prawdziwi wizjonerzy, a nie księgowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...