Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonatica

Najgorsza gra

Polecane posty

Najgorsze gry w jakie kiedykolwiek grałem to : ,,Tunele Stalina 2 '' , ,,Duken nuken forewer " i ,,Heroes 4 '' Przy stalinie podchodziłem z zapasem ,, A taka zwykła strzelanka pewnie przeciętny gniot '' i nie miałem racji :sad: był jeszcze gorszy niż przypuszczałem , tam nie strzelałem do rosjan tylko zombi bo jak wyjaśnić to że władowałem w agenta dwa magazynki z chakiem a on dalej stoi i strzela . Do Heroes podchodziłem z wielkimi nadziejami po trójce a tu szkoda gadać niby grafa lepsza ale klimatu zero . :dry: a z forewer to w cda napisali czyli dla przypomnienia nuda , nuda i nuda .

jak w czymś nie mam racji to niech mnie poprawi :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wymienię grę która dla niektórych może być prawdziwym hitem :) A mianowicie chodzi mi o Mount & Blade (podstawka), gra poza fajnymi bitwami nie oferowała nic więcej. "Gospodarka" była nudna, zbieranie armii także, a do tego levelowanie... W podstawce nie było multiplayer'a, a "skirmiszy" było mało, bodajże 5-6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza gra... Jakoś żadna nie podpadła mi na tyle żebym ja znienawidziła, ale jezeli miałabym juz jakąś wybrać to byłaby to: Brother in Arms Road to Hill 30, jestem dość cierpliwa osoba, ale ta mnie znudziła/zniechęciła już po 10 minutach :P I radośnie, z hukiem wyleciała z kompa :laugh: To samo tyczy się większości gier strategicznych, zwyczajnie nie mam do nich głowy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluźnisz kobieto :tongue: . Gry strategiczne, to podstawa - bez nich nie wyobrażam sobie grania na PC. To produkcje, dzięki którym ćwiczymy nasze szare komórki - a te ćwiczenia przydają się w naszej szarej rzeczywistości. Lepiej ogarniamy różne zagadnienia i takie tam. To jest gatunek bez którego branża elektronicznej rozrywki nie może istnieć :happy: .

A najgorsza gra według mnie? Cała seria NBA :dobani::dobani::dobani: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza gra? Hmmm... Metin 2. Jak w gimnazjum siedziałem to w to coś grałem, nigdy nie mogłem się zmusić by dobić 25lv. Zero fabuły, community leży i kwiczy, denne questy.

Jak dla mnie jedyny plus to system walki.

Btw. Sporo osób wymienia Tibie, ale z tego co widziałem nikt nie powiedział, dlaczego. Tak dla zasady? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawdę ogromna większość strategii - a przynajmniej tych spod znaku RTS - to bezmyślna klikanina. Trzeba wyłuskiwać perełki z zalewu produkcji typu "wyprodukuj masę jednostek identycznym schematem w każdej misji i rzuć to na wroga".

Mój typ: Postal 2 wraz z dodatkiem. Nie przez przemoc, bo na wyżycie się bardzo liczyłem i lubię masakrować wirtualne byty. Szkoda się rozpisywać - leży w każdym aspekcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawdę ogromna większość strategii - a przynajmniej tych spod znaku RTS - to bezmyślna klikanina. Trzeba wyłuskiwać perełki z zalewu produkcji typu "wyprodukuj masę jednostek identycznym schematem w każdej misji i rzuć to na wroga".

Mój typ: Postal 2 wraz z dodatkiem. Nie przez przemoc, bo na wyżycie się bardzo liczyłem i lubię masakrować wirtualne byty. Szkoda się rozpisywać - leży w każdym aspekcie.

Co do stwierdzenia, iż RTS (i inne strategie) to bezmyślne klikanie z pewnością się nie zgodzę. W znacznej większości tytułów aby dobrze rozplanować działania, zbudować potężne imperium itp. itd. trzeba się na prawdę wiele namyśleć ;)

A Postal 2, sam w sobie grą złą nie był. Jak na datę jego premiery (2003 r) na prawdę nie był "niedopracowaną" produkcją.

A co do najgorszej gry w jaką przyszło mi zagrać... hmm, ciężko mi stwierdzić bo zwykle odpowiednio dobieram tytuły przy jakich zamierzam spędzić mój wolny czas (czyt.: wolne noce, sam na sam z Laptopem) do moich upodobań aczkolwiek zakupiony, krótko po premierze (czyli wcale nie tak tanio) Supreme Commander nie przypadł mi do gustu. Dodatkowo: taki sam przypływ złych emocji odczułem także w trakcie zabawy z Lost: Zagubieni (PC).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gry od City Interactive się liczą czy nie?Bo jak tak to jedną z najgorszych gier w jakie gralem jest Street Racer Europa.Z cienkich gier moge wymienic jeszcze :

-Grupa Błyskawicznego Reagowania(grafa jak w '99 szkoda tylko ze grywalnosci takiej nie ma jak gry z tamtego okresu)

-Arcania:Gothic 4 (trojka nie miala "tego czegos" co bylo w 1 i 2 ale to to juz przesada to bardziej Arcania niz Gothic juz Risen byl lepszy)

-jak jeszcze o czyms sobie przypomne to napisze ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaczniecie mnie wyzywać i wogóle, ale trudno. Otóż moim zdaniem jedną z najgorszych gier jakich ostanio grałem jest Mass Effect 1 ( bo nie wiem jak jest z 2 bo nie grałem). Całkowicie nie rozumiem fenomenu tej gry. Jest sztuczna, drętwa, nudna i nie wiem jaka jeszcze. Wszystko jest tam jakieś takie same bez polotu. I od razu uprzedzam pytania, przeszedłem calą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszą grę w którą miałem okazje zagrać ostatnimi czasy (innych po prostu nie pamiętam :D) jest Lost Planet. Moim zdaniem nie jest wstanie przyciągnąć gracza na dłużej niż 30 min, bo po prostu po tym czasie zaczyna się nudzić. Słaby system walki, fabuła średniawa, to wszystko składa się na to że nie dałem rady jej przejść. Całe szczęście kupiłem ją na Giermaszu CDP za 5 zł to nie jest jeszcze aż tak strasznie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ukształtowały się moje "gusta gracza" zdarzyło mi się mieć na kompie parę kiepskich gier.

Zacznę od serii "Kurka wodna". Na początku może wywołała u mnie cień uśmiechu, ale bardziej niż podczas rozgrywki, cieszyłem się podczas odinstalowywania. Twórca musiał mieć jakieś ała na punkcie drobiu, że postanowił stworzyć tak denną rzecz. Jednym słowem- tragedia.

Kolejna denna gra to Soccer Manager, dołączony do jakiegoś czasopisma. Tak nierealistycznego managera jeszcze w życiu nie widziałem. W pewnym momencie żal było mi płyty, która została poświęcona, by nagrać na nią to guano.

Na koniec Postal 2. Gra znacznie przyczyniła się do tego, iż nie lubię strzelanek. Nuda i humor spod budki z piwem skutecznie odrzuciła mnie od tego czegoś. Twórcy powinni podzielić los, jaki spotykał w tej grze koty.

Jeżeli przypomni mi się coś jeszcze, to coś dopiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaczniecie mnie wyzywać i wogóle, ale trudno. Otóż moim zdaniem jedną z najgorszych gier jakich ostanio grałem jest Mass Effect 1 ( bo nie wiem jak jest z 2 bo nie grałem). Całkowicie nie rozumiem fenomenu tej gry. Jest sztuczna, drętwa, nudna i nie wiem jaka jeszcze. Wszystko jest tam jakieś takie same bez polotu. I od razu uprzedzam pytania, przeszedłem calą grę.

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Sam nie rozumiem co takiego fajnego jest w tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem co wy macie do tego Postala (2) jestem świeżo po ukończeniu i mi się podobała, ponadto można wejść do każdego budynku który jest na mapie co jest chyba fenomenem, bo nawet w GTA 4 czy Saints Row 2 większości budynków nie da się zwiedzić od środka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem co wy macie do tego Postala (2) jestem świeżo po ukończeniu i mi się podobała, ponadto można wejść do każdego budynku który jest na mapie co jest chyba fenomenem, bo nawet w GTA 4 czy Saints Row 2 większości budynków nie da się zwiedzić od środka.

Bo wielkość miasta w takim GTA 4 jest kilkunastukrotnie większa niż w Postalu, a poza tym to chyba wszyscy wiedzą ,że GTA 4 ma 100000 więcej bajerów do obsłużenia niż taki Postal 2, więc nie wiem czy to taki "fenomen". Choć w sumie fajnie biegało się z kanistrem benzyny, podpalając wszystkim domy:)

Dla mnie najgorszą grą(może nie najsłabszą, bo aż ponad przeciętną) jest STALKER: Cień Czarnobyla, gdyż mimo cudownego klimatu całej Zony i bajecznych zapowiedzi wyszła z tego marna strzelanka z elementami RPG. Gdyby nie obcinali tej grze co raz większych kawałków mięsa (tylko bez skojarzeń :wink: ) to wyszedłby całkiem ciekawy produkt, a gdyby wyprali grę dodatkowo z klimatu, to mogłaby konkurować co najwyżej z grami City Interactive z początków ich kariery...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza gra to Silkroad :S:S:S durniejszej gry MMO nie widziałem .. po prostu tej gry nie trawie nie wiem jak ludzie mogą w to grać i to całe lata omg ... :P no i Joymax szuka ludzi którzy maja niezbyt jasno pod kopuła aby tylko na nich kase trzepać mój wujas potrafi w tą gre na miesiąc wydać nawet 500zł (nie żartuje) w silku nie płacisz jesteś zerem płacisz jesteś super pro elo :P ave.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ogarniam wszystkich gier o piłce nożnej, typu FIFA czy PES. Grałem kilka razy i po prostu nie umiem w to grać. Podczas grania w jakieś RPG zapamiętuje znaczenie wszystkich klawiszy na klawiaturze a w czasie szybkiej akcji w FIFIE zapominam który przycisk odpowiadał za podanie :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...