Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonatica

Najgorsza gra

Polecane posty

Dla mnie najgorszymi grami są:

Tibia (ogromna populacja tzw. NO-LIFE-ów)

SpecOps z 97r (gorszej gry nie widziałem)

Wilczy Szaniec (dwa kopy i po czołgu)

Conflict: Desert Storm (kiepska kampania, dwie nacje (delta force, sas) ale te same misje mają, łupiąc z m60 w hinda po 10 strzałach już go nie było)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dużo by sie tego crapu znalazło... Ale żeby wybrać jedną to będzie ciężko nie powiem. Nie licząc pospolitych kaszanek typu Maluch Racer itd, itp to najbardziej mnie wkurzył... (uwaga!!!) Wiedźmin 2... Wiem, wiem jestem głupi, ale w porównaniu z pierwszą częścią dwójce brakuje tego czegoś, nie wiem jak to nazwać. Klimat gdzieś sie ulotnił i mniej nawiązań do prozy Sapkowskiego, mała swoboda działania, wg mnie głupi system walki można by tak długo wymieniać. Ale poza tym to całkiem dobra gra jest :D

Sorki, ale w temacie jest "najgorsza gra", a nie "najgorsza gra względem poprzedniczki". Rozumiem, że Ci się nie spodobała, ale piszesz, że jest całkiem dobra, więc lekka niekonsekwencja. Dla mnie najgorszą grą był Dungeon Siege 3. Nie przeszedłem całego, ale dla mnie totalna klapa. Spodziewałem się ekscytującej szybkiej nawalanki (hack'n'slasha) z ciekawą fabułą i niezłym systemem rozwoju, a dostałem tylko to ostatnie. Sterowanie na klawiaturze to mordęga, optymalizacji praktycznie nie ma (gościu za nią odpowiedzialny chyba zachorował), początek fabuły jak dla mnie zbyt pełen patosu i przybierania "jedynej słusznej strony" bez wyjaśnienia dlaczego tak jest... Nie przeszedłem całej więc może później się rozkręca, ale sterowanie się raczej nie zmienia. I do tego niejasne lochy i cele misji. Totalna porażka jak dla mnie i jedyna gra, której zakupu bardzo żałuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza gra? Zdecydowanie Gothic 3 (w zmierzch bugów nie grałem, nie chce rozwalić komputera). Tak niesamowicie zbugowanego gó*na nigdy nie widziałem. Odbicie miasta solo? Nie ma sprawy, wejdz na kamień i zdejmij 150 orków z broni dystansowej. Oczywiscie waląc losowo, bo strzały potrafią przelecieć dosłownie przez sam środek przeciwnika (nawet strzelając z 2-3 metrów) nic mu nie robiąc. To samo tyczy się przelatujących przez ciała mieczy, także nie zadających obrażen. Sam system walki tez wymyślał chyba jakiś moron po blancie. Każdego przeciwnika władającego bronią można pokonać potężnym zaklęciem, zesłanym przez Adanosa, a nazwa jego brzmi "Błogosławiony spam lewym przyciskiem myszy". Nieco inaczej walczy się z wilkami, dzikami itp. Tutaj już trzeba wykazać się finezją, i maltretować prawy przycisk myszy. Nie wspomne już o tym, że nasza postać potrafi się zbugować w każdym możliwym miejscu (malutki kamyczek, czy chociażby prosta droga). A tak drętwych dialogów nie widziałem w żadnym innym erpegu. Wstyd dla całej serii. Nie polecam nikomu, no może masochistom.

Ahh tak, a najśmieszniejsze jest to, że grałem w "Edycje rozszerzoną". Nawet nie chce wiedzieć jak ta gra wyglądała bez tego patcha...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pyta się o gusta innych , bo o tym się nie rozmawia. Jednemu może się nie podobać Hitman , a zaś drugiemu LoL.

Dla mnie najgorszą grą jest Diablo III , ach ten kochany ekran logowania. A tak naprawdę to chyba cała seria Postal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MegaMiki

Spoko najgorsza gra dla Ciebie to Tibia bo nie umiesz gadać z "jakąśtam postacią". Ta tibia o ile sam nie gram i nie mam zamiaru wydaje się być bardzo ciekawa. Patrzyłem jak grają znajomi i miałem nawet zagrać ale nie mam czasu na MMO. Nie oceniaj przysłowiowej książki po okładce.

To do tematu może nie będzie najgorsza gra lecz może taka która mnie najbardziej rozczarowała moim zdaniem to Risen 2. Powodami tego jest choćby nawet niezbyt ciekawe przechodzenie pomiędzy następnymi mapami, fatalny system walki czy nie ciekawa(przynajmniej jak dla mnie) fabuła. Jestem wielkim fanem Gothic I i II ale Risen "drugi" to najzwyklejszy średniak. Wystawiłbym mu ocenę 4/10. Chciałem mu dać jeszcze jedną szansę po również nie najlepszej pierwszej części, która jednak bardziej mnie przyciągnęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszą grę w którą miałem okazje zagrać ostatnimi czasy (innych po prostu nie pamiętam biggrin_prosty.gif) jest Lost Planet. Moim zdaniem nie jest wstanie przyciągnąć gracza na dłużej niż 30 min, bo po prostu po tym czasie zaczyna się nudzić. Słaby system walki, fabuła średniawa, to wszystko składa się na to że nie dałem rady jej przejść. Całe szczęście kupiłem ją na Giermaszu CDP za 5 zł to nie jest jeszcze aż tak strasznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...