Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonatica

Najgorsza gra

Polecane posty

Treyarch nie czuje klimatu, lepiej byłoby więc, żeby zyskał doświadczenie, robiąc własne pomysły, a z czasem będzie robił rewelacyjne gry, bo ma spory potencjał i będzie mógł spokojnie współtworzyć Call of Duty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety nie da sie wymienic gry idealnej na cos lepszego.

Nie ma gry idealnej. I nie będzie nigdy, bo każdemu podoba się coś innego. Ale to niestety prawda, że twórcy CoD 5 powinni dać sobie spokój z Callami, które im raczej nie wychodzą. Mam nadzieję, że szóstkę będzie robiło Infinity Ward, bo mimo wszystko to oni stworzyli wszystkie ''dobre'' (pojęcie subiektywne, ale niech stracę) gry z serii. Przecież do dzisiaj wiele osób gra w dwójkę, w tym ja, a fanem FPS-ów nie jestem. Jedynka zapoczątkowała serię, a Modern Warfare to jeden z najlepszych first person shooterów ostatnich lat!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amen. Ponawiam pytanie odnośnie Diablo II, jeśli przejrzycie ostatnie 30 postów, będziecie wiedzieć, które.

Zirytował mnie Pariah. O ludu, jedna gra, a problemów tysiące. To chyba cierpi na bulimię komputerowa, bo łaknie tysiące patchy, a jak już jest OK, to się sypie i wszystko na nic, a grę trzeba przeinstalować. Szkoda gadać, choć jak już się uda ją wyleczyć, to jest całkiem fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivisector, Dungeon Siege II, Star Wars: TFU, MU Online, Tibia, NFS: Pro Street

1. Za cholernie trudny poziom trudnosci i kiepski klimat.

2. Za tragiczna grafike, fabule, spolszczenie i LINIOWOSC.

3. Za nudny gameplay.

4. Zabierzcie to odemnie !&*^%$$.

5. Za brak dzwieku, mala ilosc questow i bezsensowna nawalane.

6. Za brak klimatu, kiepska grafike i ogolna slabote tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska grafika w NFS Prostreet?! Zabierzcie go ode mnie! Jak dla mnie ProStreet lepiej wygląda niż Undercover.

Co do kwestii Mu Online, no tak, wiedziałem, że ktoś w końcu i o niej powie. Ja bym powiedział to samo, ale w kwestii Tibiii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a pamięta ktoś Rezerwowe Psy? Nie? To się cieszcie... przy tej grze Tibia (i każda inna zresztą też) to cudo grywalności i myśli technicznej :)

A patrząc zupełnie subiektywnie, hm... niestrawne były dla mnie wszystkie Tomb Raidery sprzed 7. części. Grałem w I, III i V (wszystkie w CDA) i po kilku etapach nie miałem w ogóle ochoty kontynuowania rozgrywki. Za to Legend... heh, to ja rozumiem! Dla mnie - definicja postępu w dobrym kierunku. Fani starych TR, nie bijcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszszsz ty!! Problem do starych TR!? Już po tobie <kamienie lecące w stronę Mantroxa> :D:D

A tak na poważnie to zawsze byłem fanem starych Tomb Raider'ów. Jak byłem młodszy to grałem w nie wręcz nałogowo. Ostatnio włączyłem sobie część drugą i... powiem tyle że niektóre powroty do przeszłości bywają bolesne ;)

A co do tytułu najgorszej gry, to pierwsze miejsce bezsprzecznie należy się grze Torrente. Mix i klon GTA z Max Payne, okraszone tragiczną wręcz grafiką, beznadziejnym gameplay'em, debilnym bohaterem i poczuciem humoru wyciągniętym chyba z szamba. To w sumie było w tej grze najgorsze. Wieśniacki i prymitywny humor. Nie polecam nawet największemu wrogowi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym spiskował :rolleyes: ale CoD WaW ma tylko odwrócic uwagę od powstającego właśnie Modern Warfare 2

A najgorsza gra w jaką grałem to fear factory na gba i bynajmiej nie czepiam się koszmarnej grafiki tylko kijowej całości wykonania serialu w którym wygrywa ten kto szybciej zje więcej baranich jąder

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a pamięta ktoś Rezerwowe Psy? Nie? To się cieszcie... przy tej grze Tibia (i każda inna zresztą też) to cudo grywalności i myśli technicznej :)

A patrząc zupełnie subiektywnie, hm... niestrawne były dla mnie wszystkie Tomb Raidery sprzed 7. części. Grałem w I, III i V (wszystkie w CDA) i po kilku etapach nie miałem w ogóle ochoty kontynuowania rozgrywki. Za to Legend... heh, to ja rozumiem! Dla mnie - definicja postępu w dobrym kierunku. Fani starych TR, nie bijcie :)

Co do Psów ponoć da się przejść bez zabijania JEDNEJ osoby. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najgorsza gra w jaką grałem to rajd na berlin: oddziały specjalne(chciałem zobaczyć jakąś kaszankę a właśnie tę gre dawało pismo XXX i jeszcze się nią chwaliło)żałosna grafika,zero fabuły i denna grywalność ale najgorsze było AI to typowe mięso armatnie miało inteligencjena poziomie opóżnionej w rozwoju ameby aż się zacząłem zastanawiać kto i PO CO robi takie gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, mnie się nawet podobało. Ja generalnie staram się unikać crapów i nie kupuję żadnej gry, przed sprawdzeniem jej, ale najgorsza, w jaką grałem, to chyba Seal of Evil. odbiłem się od niej, ale może kiedyś do niej wrócę. W karzdym razie kaszaną nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie. The Small Cars in the Great Race to okropne dziadostwo, niektórzy po tym mogą mieć wyrzuty sumienia (dwuznaczne w tym przypadku określenie), że w to zagrali. Ludzie, czym się skacze w tym porąbanej grze? Chociaż nie, nie będę się pytał, nie chcę ani ja, ani inni tracić nerwów przy tej KASZANCE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to mój pierwszy post na tym forum.

Chciałbym wszystkich pozdrowić i życzyć Szczęśliwego Nowego Roku, a szczególnie ekipe CDA, lepszego niż numer ze stycznia nie widziałem :D

Najgorsza gra hmm, trudne pytanie, myślę, że COD : WaW, jestem ogromnym fanem tej serii, jednak tu się zawiodłem i tu bardzo, gra ma pełno glitchów(wchodzenie pod mape na roundhausie), debugów itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ta część CoD'a rozczarowała... gra zbugowana tak że po kilku wpadnięciach pod mapę lub strzałów przez ścianę, które są dla nas śmiertelne, można wpaść w niezły szał i przestać grać. Pomimo tych wad jednak nie uważam jej za kompletne dno, miło mi się w nią gra i to jest ważne. Addis poczytaj co jest "debugowanie" ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co CDA choć takim dobrym pismem jest to częstuje nas kaszankami. Może to ze względu na postrzeganie ludzi o masochistycznych myślach ale dość już o tym.

W 2008 nojgorszymi moimi grami były:

Spore- fajne i innowacyjne ale szybko się nudzi

Fallout: Tactics- brać klimatu z poprzednich części

The Bowling Point- coś a la FC2 ale gorsze i w Ameryce Południowej

CoD:WaW- na początku fajne ale te bugi psuły gre i zeżarło moje savy (65 level i 10. prestiż!)

Gothic 3- uważam że nie trzeba się tłumaczyć (ciekawe czy dodatek poprawia błędy?)

Darkstar One- przez ten problem z napisami (na szczęście już CDA dało patch, uff :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem chwała bogu :D.l

Big Rigs Over the Road Racing

Boże gra mi się kojarzy z Crossoverem Maluch Racera z świetnym simem Hard Truck

Gra wyścigowa co pomykamy Ciężarówkami (z naczepami też), trasy są brzytkie, a no dodatek można....przeniknąć przez tekstury np w jakiś murek a nawet wypaść i w tzn tunel nieskocznosći spadać :P w dół, kolejny babol to hamulec a co w num nie tak :P, jak hamujemy i kręcimy np w lewo lub parwo to robimy dłuuugiego Dounata (Palenie gumy) i za każdą prędkosćią szypciej się obraca.

gameplay

Co ciekawe strona Netjak oceniła na....0.0 :P.

http://www.netjak.com/review.php/537 Recka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsza ot chyba z delta force xtreme kampania polegala na parciu do przodu i zabijaniu na hita tepych botow. a multi byl otak zabugowane ze przebija gotika:p i niewyszedl do tego zaden path poprawiajacyo_o! koszmar! i pomyslec ze gralem w to przynajmniej 7 miesi:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...