Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonatica

Najgorsza gra

Polecane posty

Toż to profanacja! Znieważyłeś moją 3 ulubioną grę wszechczasów, zaraz po World of Warcraft i Diablo II.

Nie będę się kłócił, ale faktycznie cię zapisalem na czarna liste.

A! I akurat dodanie 2 nowych ras było super pomysłem i nie wiem jak komus się to może nie podobać, jak chcesz to graj tylko orkami i humanami.

Najgorszą grą w jaką grałem było Empire Earth 3 (choć przez chwile myślałem nad Hellgate: London, ale stwierdziłem , że jednak nie jest aż takie straszne).

Empire Earth 3 jest kontynuacją bardzo dobrej części pierwszej w którą grałem 3 lata i średniej częsci drugiej (widać z części na część coraz gorzej), grafika to klapa, gra totalnie nie wciąga i ma nudnawą fabułę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do WarCraft'a 3. Z cukierkową grafiką mogę się zgodzić, ale zapomina się o tym kiedy odkryje się geniusz Potyczki w Internecie. Prawdziwe dzieło sztuki! W żadnej innej grze nie znajdziecie tylu przeróżnych taktyk i zagrywek. O dziwo dodanie 2 nowych ras nie spowodowało czegoś takiego jak np. w WH40K (Kosmicznymi Marines gra co najmniej połowa ludzi), w WC3 nie da się jednoznacznie powiedzieć, która rasa jest 'Best'

Najgorsza gra w jaką grałem? Cała seria gier wydanych przez CityInteractive ("Code of Honor" , "AirbornTroops" itd.). Dochodzi do tego "The Sims" (kompletnie nie rozumiem fenomenu tej gry...) oraz "The Sttlers 5: Dziedzictwo Królów" może nie jest najgorszą grą w jaką grałem, ale z pewnością najbardziej mnie zawiodła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Code of Honor" , "AirbornTroops" itd. są poprostu budżetówkami i nie można za wiele od nich wymagać, na pewno nie są najgorsze, ew. jedne z gorszych.

The Sims nie uważam za najgorsze, bo ocena gry powinna być obiektywna, a nie nie lubie FPSów więc Call of Duty 4 jest dla mnie najgorszą grą.... nie lubię Simsów ani trochę, ale rozumiem że komuś to się może podobać, a jak na taką gre to jest całkiem fajnie zrobiona.

Settlers 5, hmmm, ta gra urzekła mnie grafiką, pokazującą wszystko strasznie dokładnie i bajkowym, podobnym do stylu Warcraftowego (no właśnie niektórzy taką grafikę obóstwiają i uważają ją za +), ale dyskryminuje ją za 3 jednostki wojskowe!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorszą grą był Warcraft III - na pewno wiele osób mnie wpisze na czarną listę, ale ja pamiętając takie hity dawno dawno temu jak: Warcraft I a potem II, które to zwaliły mnie z nóg. Warcraft był dla mnie sacrum dopóki nie zainstalowałem III i tu od razu nie spodobało mi się robienie wszytko pod cukierkową grafikę dla dzieci. Fabuła wogóle mnie nie zainteresowała. Dodanie 2 ras więcej to był według mnie błąd. Najlepsza gra była jak występowały tylko dwie rasy - Ludzi i Orków.

;)

wiesz co ja sie zagrywałem w warcraft III ale ostatnio tak mnie znudził ze przezuciłem sie na C&C

po prostu wg mnie warcraft III nie ma statusu gry wiecznie zywej ale pewnie do niej wroce

ja moge powiedziec ze mi sie nie podobał Enter the Matrix gra cinka jest i jakoś nie ujeła całego klimatu matrixa oprócz walk i bohaterów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout Tactics jest niestety kolejną grą na której się zawiodłem. W Fallout 1 i 2 pocinałem w kilka dni. Klimat mnie wciągnął! Żałuje że nie grałem w Fallouta wcześniej. Jak pierwsze dwie częście były genialne to myślałem że trójka (w znaczeniu nieoficjanej części) będzie równie dobra. Do niczego nie była podobna. Dubbing mnie zwalił z krzesła, wtedy stracił cały klimat. Polecam abyście niegrali w Fallout Tactics! Z Fallout 3 wstrzymam się na razie bo jeszcze nie mam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to profanacja! Znieważyłeś moją 3 ulubioną grę wszechczasów, zaraz po World of Warcraft i Diablo II.

Nie będę się kłócił, ale faktycznie cię zapisalem na czarna liste.

Wiesz gdzie ja tą twoją czarną listę mam... Zwisa mi to mogę być na twojej różowej liście również. Śmieszysz mnie, prezentujesz człowieka, który będzie "oczerniał" innych bo nie lubią jego ulubionej gry. Do tego to nie moja wina, żę Warcraft I i II są DLA mnie lepsze niż III - moja opinia i koniec. A jeśli masz jakieś jeszcze wonty to na PW, bo ja nie mam zamiaru się kłócić "na żywo"

Co do WarCraft'a 3. Z cukierkową grafiką mogę się zgodzić, ale zapomina się o tym kiedy odkryje się geniusz Potyczki w Internecie. Prawdziwe dzieło sztuki! W żadnej innej grze nie znajdziecie tylu przeróżnych taktyk i zagrywek. O dziwo dodanie 2 nowych ras nie spowodowało czegoś takiego jak np. w WH40K (Kosmicznymi Marines gra co najmniej połowa ludzi), w WC3 nie da się jednoznacznie powiedzieć, która rasa jest 'Best'

Ok może i podłoże MP w Warcraft III jest super, ale jak powiedziałem nie podoba mi się. W MP nie grałem bo swego czasu było wiele super gier z fajniejszą rozgrywką wieloosobową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilczy Szaniec

Cały czas mi się wydaje, że jest to beta Mortyr 3, na którą po prostu zabrakło czasu i chęci. Najbardziej wkuropatwiały mnie dilaogi z prostackimi błędami ortograficznymi, jeden lektor na wszystkie postacie oraz chory poziom trudności.

Necrotech

Ekstremalnie słabiutkie cyberpunkowe RPG. Skopany, niewygodny system walki, brzydka grafika i po prostu brak grywalności.

Dangerous Vaults

Chamska i prymitywna parodia gier z cyklu Tomb Raider z mnóstwem, mnóstwem kanciastego seksu.

Manhattan Chase

Niewygodne sterowanie, grafika atakująca agresywnie mój zmysł wzroku oraz wzorowanie się na GTA.

Car Jacker 2

Patrz wyżej.

Dowolna ścigałka sprzedawana przez hurtownię Play

I nieważne czy to Maluch Racer, Trabi Racer, Poldek Driver, Big Foot Evolution czy Need For Russia. Gry te są kompletnie wyprane z grywalności przy akompaniamencie słabej grafiki i mdłej muzyki.

Anubis 2, Myth Makers - Trixie in Toyland i reszta gier tej firmy

Po pierwsze, wszystkie te gry są niemalże identyczne. Takie samo sterowanie, niektórzy przeciwnicy są kopiowani, zawsze 4 plansze i zawsze ten sam cel rozgrywki.

Jeneen - Road Of Heroes

Palestyński (!!!) shooter w którym biegamy po zrujnowanej ojczyźnie i walczymy z Izraelskimi żołnierzami.

K-Zar-X

Sorry, ale w to musicie sami zagrać. Smacznego. Download

Potem coś sobie przypomnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vatherland, vatherland, vatherland, ty się zachowujesz jak małe dziecko. A twoje "wonty" to sobie sam wsadź. Już mniejsza o to, czy ci się podoba Warcraft III, czy nie (jak dla mnie był świetny), ale jak takiś mądrala, to pisz pod innymi tematami. Ten ci tylko powiedział, że cię umieścił na czarnej liście, bo mu się nie podobała twoja opinia, a ty od razu się zacząłeś wykłócać

Dla mnie najgorszą grą, szczerze mówiąc, jest... Tibia. Ałł, oczy bolą od patrzenia na to, dźwięk tego nie poprawi, bo go nie ma, a jacy ludzie tam grają... o, Jezu... system ekwipunku też dziwaczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok może i podłoże MP w Warcraft III jest super, ale jak powiedziałem nie podoba mi się. W MP nie grałem bo swego czasu było wiele super gier z fajniejszą rozgrywką wieloosobową.

A skąd wiesz, że tamte gry miały fajniejszą rozgrywkę wieloosobową, skoro nie grałeś w rozgrywkę wieloosobową Warcrafta III ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najgorsza gra w jaką grałem to "Detektyw Rutkowski is back". Przy tak "ogromnej" liczbie lokacji naprawde można się porządnie nagrać. A że gra wystarcza na około pół godziny , to u mnie na liście kiczowatych gier ma pierwsze miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do beznadziei zaliczę też Heroes of Might & Magic IV. Gra się zwyczajnie nie udała, upgrade'ów wojska praktycznie nie ma, artefakty są sprawą drugorzędną, jest beznadziejny rzut izometryczny podczas walki, i tak dalej, i tak dalej. Nie dziwię się, że ta gra przyczyniła się do upadku 3DO i lekkiego załamania się statusu HoM&M, na szczęście uratowali tą serię Rosjanie z Nival, którzy stworzyli świetną piątkę i dodatki do niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artefakty są sprawą drugorzędną

Teraz to ostro pojechaleś po bandzie. Artefakty w HoM&M IV pełnią dużo ważniejszą role od tych z innych Herosów.Artefakty zwiekszajace obrazenia z konkretnej szkoly magii, zapewniajace wszystkie zaklecia do pewnego poziomu, zapewniajace ogluszenie przy kazdym ataku/zatrucie, zapewniajace swoista niesmiertelnosc, zwiekszajace obrazenia zadawane okreslonemu rodzajowi armii, zwiekszajace obrazenia wszystkich jednostek o 50%, zwiekszajace zycie bohatera... mozna wymieniac w nieskonczonosc. Te z H3 w porownaniu z tymi z H4 maja sie jak bizuteria z plastiku, do diamentowej.

Ogólnie H4 mi się bardzo podobal. Jedyna wade jaka moglbym wymienic, to grafika - beznadziejna, i o wiele gorsza od tej z nawet H1. Wszystkie postacie, potwory itp wygladaja jakby byly zywcem wyjete z jakiejs bajki animowanej komputerowo z serii "Barbie". Reszta zmian zas byla swietna. Tylko troche szkoda ze z liczby 140 jednostek (H3) zmniejszono do 60.... ale to po prostu normalka w najnowszych produkcjach. Zawsze jest mniej, z lepsza (teoretycnzie) grafika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nargogh, ty chyba nigdy nie będziesz się zgadzał z czyjąś opinią. Ano właśnie, Gothic III irytuje też tymi prześwitywaniami. Ale czy ja wiem, żeby walka dwoma mieczami była nieskuteczna? Może źle je wykorzystujesz :)? Albo kolejny bug gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza gra w jaką grałem ? Hmm, w kategorii FPS-ów mam faworyta czyli Devastation. Tak drętwej strzelanki chyba jeszcze nie widziałem... O, i Lego Racers 2 xD Jako dziecko bardzo czekałem na tą grę i okazała się duuużo słabsza od poprzedniczki :P A z filmówek Catwoman...A najgorszą grą, w jaką NIE grałem i NIE mam zamiaru zagrać, jest Tibia :P Musi w sobie mieć coś, skoro zniechęca nawet bez kontaktu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka dwoma broniami jest nieskuteczna, bo szybkośc ataku jest dokladnie taka sama, jak przy walce jedna bronią, a poza tym bezi i tak uzywa podczas walki dwoma broniami, tylko jednej reki. Wyjatkiem jest combo, podczas którego wykonuje prymitywny piruet. Walka dwoma broniami w G3 = walka jedna bronią, z tym ze w drugiej ręce jest miecz zamiast tarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, co by się stało, jakby ktoś Wam powiedział, że "diaplo 2 jezd tenne, ja go se siciongne albo kupie za dwa zeta, a itak bencie suaby", co byście powiedzieli? Ja bym delikwentowi wysłał ostrzeżenie, ze spamuje.

Jest gra, która zapewne wszystkich irytuje. Jest nią Tibia. To jest najgorsza na świecie, a graja w nią, co gorsza, tysiące. Dysklektyków. Przyznacie szczerze, że brak dźwięku i gorzej wyglądająca niż Mario grafika oraz dziwni ludzie w nią grający odrzuciło was na kilometr. Napiszcie co nieco o Tibii, bo takie bagno zasługuje na osobną rozmowę w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedne dzieci, które nie potrafią sobie poradzić w życiu, a rodzice nie chcą im wykupić abonamentu w WOWie, grają w Tibie i tam wyżywają się na słabszych postaciach, za całe ich nieszczęśliwe życie/złą ocenę/ brak dziewczyny, etc. (zdarzają się wyjątki od reguły) Ja to tak tłumacze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że chciałem zobaczyć co ludzie widzą w tej Tibii. Zainstalowałem i poświęciłem się w dojściu do 2 lvl i uważam że ta gra otępia neodzieci. A jak ktoś lubi tą grę nic do niego nie mam ale żeby znaleźć sens tej gry potrzeba niezłej koparki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie pojmuje, jak mozna grac w cos takiego jak Tibia. Skoro te małe dzieci i tak sa piratami, to przeciez nie miałyby oporow przed zainstalowaniem spiraconego, lepszego, większego MMoRPGa. Np WoW. Ale nie tylko dzieci w to grają - odsyłam do legendarnego w sieci nagrania rozmowy okradzionego kilkudziesięcioletniego faceta, z takim dzieckiem neo. (A w tym groźby nasłaniem policji w razie niezwrócenia skradzionych przedmiotów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...