Jump to content

MantroX

Forumowicze
 • Posts

  283
 • Joined

 • Last visited

Reputation

2 Neutralna

About MantroX

 • Rank
  Człowiek
  Człowiek

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

5,702 profile views
 1. Wow Otton, muszę przyznać, że bardzo ci się poprawił styl od czasu, kiedy napisałeś ten artykuł. Po kilku akapitach płytkość i pobieżność tekstu zupełnie mnie odrzuciła, a bieżące artukuły aż chce się czytać!
 2. A na GameSpocie grę roku wygrała nowa Zelda na 3DS-a. A tu nawet jej w ankiecie nie ma. A to ci. Co do gry roku - konkurencja do GTA V nie ma podskoku. W ogólnym rozrachunku raczej tak sobie ten roczek wypadł - liczę na następny. W końcu next-gen, nie?
 3. Fajny pomysł z odkrywaniem historii na własną rękę, zepsuty przez narrację (no albo sami szukamy, albo nam dajecie na talerzu) i miałką fabułę w postaci najstarszej historii miłosnej na świecie. No ale przecież lata dziewięćdziesiąte - toż to gra roku. Przerost formy nad treścią - przykład klasyczny. Reakcje prasy udowadniają tylko, że poziom intelektualny gier jest wciąż na bardzo niskim poziomie i każda mała jaskółeczka witana jest owacją na stojąco.
 4. Dlatego najlepiej "hajp" przeczekać i zignorować. Nie oglądam trailerów, nie czytam zapowiedzi (poza ogólnikami - warto wiedzieć co "się robi"), gram, czytam, oglądam to, na co akurat teraz mam ochotę. ...noooo, ale sezon 4 oglądać trzeba!
 5. Heh, DOS... trupioniebieski ekran Norton Commandera, nawigowanie po dwóch oknach, zmiana aktywnego dysku za pomocą skomplikowanych skrótów klawiszowych... żeby tylko dokopać się do tego Prince of Persia i The Incredible Machine Ale moją pierwszą grą był Prehistorik. Miałem wtedy ze 4 lata...
 6. A ja mam Kindla i polecam - mam wielką nadzieję, że koszt tego czytnika nadal będzie spadał, tak jak w ostatnich latach i coraz więcej osób da sobie spokój z kłopotliwym drukowaniem (ratujmy drzewa i nie dajmy zarabiać złodziejom z HP! ) W poradniku nie uwzględniono też kosztu prądu! OK dość narzekania.
 7. MantroX

  Dobry!

  Klikajcie subskrypcje!
 8. Moar, o kotach mogę czytać i czytać
 9. Co to jest telewizja? Kto i po co to ogląda?
 10. Ale co do 2011 to jednak uważam, że rok był bardzo udany Portala, Batmana i Deusa przeszedłem praktycznie z marszu drugi raz (i było i szkoda, że mam już wszystkie trofea i trudno mi było usprawiedliwić kolejne przejście ). Niemniej nie każdą grę po jednokrotnym przejściu warto ruszać (a już na pewno nie od razu) i to wcale o nich źle nie świadczy (przykład - Braid i wiele przygodówek)
 11. O katastrofach zawsze fajnie się czyta (hm). Proszę o więcej!
 12. Jak już się czepiamy błędów, to tu mały błąd merytoryczny (możliwa literówka czy raczej "cyfrówka") - str. 8, "id Software zwalnia" Czy i w jaki sposób zwolnienia wpłyną na dalsze losy choćby Quake IV - nie wiemy. + za porządny artykuł o Schmitzu i sympatyczny "test" sprzedawców gier. Tekst o komiksach - dobry pomysł, ale nieco niekonsekwentnie wykonany. Część opisów wyraża opinię autora na ich temat, inne z kolei są zaledwie opisem fabuły bez słowa na temat ich faktycznej jakości.
 13. Zmień tło, tego się czytać nie da. Edit nvm najwyraźniej mi się coś skopało - już jest wszystko czytelne.
 14. "To poprostu trzeba znać, aby nazywać siebie graczem." - taak? A moim zdaniem trzeba znać Classified: The Sentinel Crisis, żeby się nazywać graczem. I co teraz? (Serio, nienawidzę takich gadek, psują całe wrażenie z tekstu)
 15. I don't understand this article. Please write it again in normal people's language.
×
×
 • Create New...