Jump to content

MantroX

Forumowicze
 • Content Count

  283
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About MantroX

 • Rank
  Człowiek

Sposób kontaktu

 • AIM
  2428293
 • MSN
  master_mantrox
 • Strona WWW
  http://raptr.com/mantrox
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Wielka Brytania

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja
 • Konfiguracja komputera
  i5-4670, GTX 760, 16 GB RAM, Samsung EVO SSD 250 GB + PlayStation 2 + PlayStation 3 + PSP

Recent Profile Visitors

4,631 profile views
 1. MantroX

  Fenomen Gwiezdnych Wojen (lata 1977-1983)

  Wow Otton, muszę przyznać, że bardzo ci się poprawił styl od czasu, kiedy napisałeś ten artykuł. Po kilku akapitach płytkość i pobieżność tekstu zupełnie mnie odrzuciła, a bieżące artukuły aż chce się czytać!
 2. MantroX

  Wybierz najlepszą grę 2013 roku!

  A na GameSpocie grę roku wygrała nowa Zelda na 3DS-a. A tu nawet jej w ankiecie nie ma. A to ci. Co do gry roku - konkurencja do GTA V nie ma podskoku. W ogólnym rozrachunku raczej tak sobie ten roczek wypadł - liczę na następny. W końcu next-gen, nie?
 3. Fajny pomysł z odkrywaniem historii na własną rękę, zepsuty przez narrację (no albo sami szukamy, albo nam dajecie na talerzu) i miałką fabułę w postaci najstarszej historii miłosnej na świecie. No ale przecież lata dziewięćdziesiąte - toż to gra roku. Przerost formy nad treścią - przykład klasyczny. Reakcje prasy udowadniają tylko, że poziom intelektualny gier jest wciąż na bardzo niskim poziomie i każda mała jaskółeczka witana jest owacją na stojąco.
 4. Dlatego najlepiej "hajp" przeczekać i zignorować. Nie oglądam trailerów, nie czytam zapowiedzi (poza ogólnikami - warto wiedzieć co "się robi"), gram, czytam, oglądam to, na co akurat teraz mam ochotę. ...noooo, ale sezon 4 oglądać trzeba!
 5. MantroX

  Medal of Honor, droga przez front

  Ciekawostka - mało brakowało, by pierwszy MoH w ogóle się nie ukazał - Paul Bucha, prezes "Congressional Medal of Honor Society" napisał do Spielberga, że użycie nazwy medalu dla gry jest niedopuszczalne i zażądał zmiany niedługo przed wydaniem gotowego produktu. Na szczęście Bucha dał się udob®uchać i ostatecznie stowarzyszenie zdecydowało się oficjalnie wspierać ten tytuł. (Źródło - "The making of Medal of Honor", EDGE #229)
 6. MantroX

  Ja gracz - wersja kobieca 1.0 "Weteran"

  Heh, DOS... trupioniebieski ekran Norton Commandera, nawigowanie po dwóch oknach, zmiana aktywnego dysku za pomocą skomplikowanych skrótów klawiszowych... żeby tylko dokopać się do tego Prince of Persia i The Incredible Machine Ale moją pierwszą grą był Prehistorik. Miałem wtedy ze 4 lata...
 7. MantroX

  Jak wydrukować książkę za 3,50

  A ja mam Kindla i polecam - mam wielką nadzieję, że koszt tego czytnika nadal będzie spadał, tak jak w ostatnich latach i coraz więcej osób da sobie spokój z kłopotliwym drukowaniem (ratujmy drzewa i nie dajmy zarabiać złodziejom z HP! ) W poradniku nie uwzględniono też kosztu prądu! OK dość narzekania.
 8. MantroX

  Dobry!

  Klikajcie subskrypcje!
 9. MantroX

  Jak wygląda Hut w realu. :)

  Pamiętam jakąś piosenkę Huta w polskiej wersji THPS 4... Kawa na czczo bodajże?
 10. MantroX

  12 Kociociekawostek cz.2

  Moar, o kotach mogę czytać i czytać
 11. MantroX

  Absurdy Świata 3 ? Bo maszynista był pijany ?

  Co to jest telewizja? Kto i po co to ogląda?
 12. MantroX

  O ocenianiu gier. Jak walczyć ze skalą od 8 do 10?

  Ale co do 2011 to jednak uważam, że rok był bardzo udany Portala, Batmana i Deusa przeszedłem praktycznie z marszu drugi raz (i było i szkoda, że mam już wszystkie trofea i trudno mi było usprawiedliwić kolejne przejście ). Niemniej nie każdą grę po jednokrotnym przejściu warto ruszać (a już na pewno nie od razu) i to wcale o nich źle nie świadczy (przykład - Braid i wiele przygodówek)
 13. O katastrofach zawsze fajnie się czyta (hm). Proszę o więcej!
 14. MantroX

  CD-Action 03_2012

  Jak już się czepiamy błędów, to tu mały błąd merytoryczny (możliwa literówka czy raczej "cyfrówka") - str. 8, "id Software zwalnia" Czy i w jaki sposób zwolnienia wpłyną na dalsze losy choćby Quake IV - nie wiemy. + za porządny artykuł o Schmitzu i sympatyczny "test" sprzedawców gier. Tekst o komiksach - dobry pomysł, ale nieco niekonsekwentnie wykonany. Część opisów wyraża opinię autora na ich temat, inne z kolei są zaledwie opisem fabuły bez słowa na temat ich faktycznej jakości.
 15. Widziałem jakiś czas temu ale dobrze sobie przypomnieć
×