Skocz do zawartości
Ghost

Urlopy

Polecane posty

amper1996

Ustawiczne olewanie uwag moderatora - nieregulaminowe podbicia tematów w targowisku i stats tematami. 14 dni urlopu.

Funshy

Dopiero co zamknąłem mu temat w targowisku za handel kontem Steam. Założył nowy, w którym jego gra nagle się odsteamowała. Za cwaniakowanie 3 dni urlopu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaffca

14 dni urlopu za wpis nawołujący do przemocy wobec kobiet. Jeśli to miał być żart, to tak kiepskiego sortu, że zasługuje na nagrodę. Jeśli ten pan tak naprawdę uważa, to współczuję kobietom w jego otoczeniu. Parafrazując jego profil: "Kokodżambo i na urlop".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olo18

7 dni wolnego za niezbyt kulturalną wypowiedź skierowaną do innego użytkownika

PustynnyLis

Ja naprawdę rozumiem, że coś się może komuś nie podobać.. Ale wyrażanie swojej opinii przy użyciu naprawdę niepotrzebnych wulgaryzmów nie jest tu mile widziane. Do zobaczenia za 7 dni.

KonroPL

Tak pięknej wiązanki wulgaryzmów w komentarzu do newsa nie widziałem od dawna. Nagroda równie zacna, bo dawno takowej nie przyznawałem - a mianowicie - 30 dni wolnego na poważne ochłonięcie i zapoznanie się z regulaminem Forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadow0220

30 dni urlopu za: trollowanie w temacie o Mass Effect, wulgaryzmy, prowokowanie innych i rzucanie tekstów na poziomie 10 latka. Po powrocie z urlopu za recydywę będzie ban, nie będzie żadnej taryfy ulgowej. Do kasacji idzie także awatar i zdjęcie osobiste za wyraźny trolling. Jeśli w takim celu powstało konto, to nadaremnie, bo radzimy sobie z takimi przypadkami bardzo szybko.

ghost0220

7 dni za za odpowiedź powyższemu równie żenującym tekstem poniżej krytyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...