Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Koszary RPG - regulamin poligonu i przygotowania

Polecane posty

No fajnie Feanor na Wsi A tu walka ! wy Baka jaro !

:D a propos w czwartek piątek i sobote mnie niema jade na MYSTIC !!!!!!!!!!!!

Fooxiarzu ty!;p zasponsoruj mi miejsce^^

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No fajnie Feanor na Wsi A tu walka ! wy Baka jaro !

:D a propos w czwartek piątek i sobote mnie niema jade na MYSTIC !!!!!!!!!!!!

Fooxiarzu ty!;p zasponsoruj mi miejsce^^

Cardi

Rozumiem, że na Mystic Festival? Eh, jak ja Ci zazdroszcze :) . Gdybym był chodź 0 4 roczki starszy....arghhh!!!

Dlaczego świat jest taki zły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jedno pytanie - jak długo trwa ten pojedynek, tzn. ile rund oraz czy oceniamy po każdej rundzie, czy na końcu pojedynku i w jakiej skali?

Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Pojedynek zaplanowano do czwartku :D I tyle będzie trwał, ocenimy go po upłynięciu tego terminu. Skala może być szkolna lub dziesiętna, wszystko jedno - grunt, żeby poinformować w jakiej skali się oc(i)enia. 8)

Proponuję skalę dziesiętną, bo tak było w przypadku twojej walki i Rada, więc uważam, że nie warto kićkać ludziom we łbach. Czyż nie mam racji?

Ok, a później ja walczę ze Strangerem, co wy na to? Już o walkę upominam się od dłuższego czasu, więc myślę, że ma kolej nadeszła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, na czwartek mamy zaplanowany początek walki moderatorzy vs gracze, więc nie ma co mieszać :wink: (Gdzie ja to słyszałem? :D ) Potem pomyślimy co dalej. I rzeczywiście, gwoli ścisłości przyjmijmy skalę dziesiętną/dziesiątkową/decymalną/jednodziesiątocenturialną/whatever. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to panowie to prosił bym tu o ocene pierwszej rundy walki.

a ty konrad nie czekaj na ocene tylko zaczynaj pierwszą runde.

Ps.Teraz pod moim postem powinny być ładne posciki z oceną 1 rundy.

Nie, zrobimy jak było ustalone. Oceny na zakończenie pojedynku w czwartek.

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Ups, pą mal... ostatnio coraz mniej czasu poświęcam forum i wogóle zaniedbałem śledzenie wszystkich topików z wyjątkiem NS, za co przepraszam :( Zamierzam nadrobić to w najbliższym czasie. A wiec pytanko- jaka obecnie toczysie walka? Co ma sie niby stac w czwartek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ups, pą mal... ostatnio coraz mniej czasu poświęcam forum i wogóle zaniedbałem śledzenie wszystkich topików z wyjątkiem NS, za co przepraszam :( Zamierzam nadrobić to w najbliższym czasie.

Heh, ja podobnie - a to nie ma netu (mnc forever!) i w dodatku głownie przez to, że genialnie idzie mi Austrią w Europie Universalis II :) . No bo wyobraźcie sobie: w roku 1440 dostaję konkwistatora, eksploratora (statek), odkrywam amerykę przed Kolumbem i w momencie, gdy inne kraje dopiero się o Ameryce dowiadują ja już mam jej połowę zkolonizowaną! Do tego dochodzi jeszcze pół podbitej Europy... eh, ale mi z tego offtopic wyszedł :) .

Obecnie walczy Glazarus z Kłopotem.

Co ma sie niby stac w czwartek?

W czwartek walka modzi vs. gracze.

A wiec pytanko- jaka obecnie toczysie walka?

Obecnie walczy Glazarus z Kłopotem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Moje oceny:

k0nrad: 5,5

onufry: 5

Pojedynek dość krótki, ale za to intensywny. Bardzo rozbawiło mnie użycie gumowego kurczaka jako spluwy, ale jeszcze bardziej moszowanie jako doskonały sposób pozbycia się łupieżu^^

Trudno było się zdecydować, kto ma dostać wygrywające pół punkta, ale wreszcie dostał je Kłopot, bo wejście onufrego było imho trochę zbyt dosadne... Oceny zapewne byłby wyższe, gdyby pojedynek trwał dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm. Prosze szanowne jury o ocenę pojedyńku .

A kto to? wszyscy inni? Jeślik tak to mam ocenić tutaj, czy na Poligonie?

Tak - cala szanowna reszta ;). Pisz, gdzie chcesz, ale dla porządku lepiej będzie tutaj. I pamiętaj - znasz mnie dłużej, niz onufrego ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceny zapewne byłby wyższe, gdyby pojedynek trwał dłużej.

Na pewno. Niestety - połączone siły ciemnych mocy (rodziców, nakładających bezlitosne limity na kompa), prowadzenia na NS i lenistwa onufrego nie pozwoliły na więcej ;). I dziękuje pięknie za cenzurkę - ocena jak moja zeszłoroczna średnia :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadszedł dzień od dawien dawna wypatrywany przez proroków i przez tłuszczę wyczekiwany 8) Dziś rozpocznie się bój nad boje... już się boję. Buckle up Dorothy 'couse Kansas is goin' bye bye.

Prezentacja - taka formalna :) - na samym poligonie w czasie najbliższym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oceniam:

Kłopot:6 łupierz jako broń... pomysł całkiem, całkiem

Glazarus:5,5 gumowy kurczk jako spluwa... niezły pomysł (broń na miarę Worms :) )... Wejście mi też niezbyt się podobało...

Walka trochę za krótka, ale co tam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Mam pmysł mna pojedynek (a właściwie to na sam motyw). Agnaar vs Artorius. Zrobilibysmy sobie mały Jihad (Święta Wojna) którego przessłaniem byłoby: "Śmierć niewiernym!!!" :twisted:

Co z tym pojedynekiem M na G? miał być dzisiaj.

Co do ocen- nie będzie, gdyż nie śledziłem przebiegu pojedynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No i nadszedł dzień od dawien dawna wypatrywany przez proroków i przez tłuszczę wyczekiwany 8) Dziś rozpocznie się bój nad boje... już się boję. Buckle up Dorothy 'couse Kansas is goin' bye bye.

Prezentacja - taka formalna :) - na samym poligonie w czasie najbliższym :)

Tja, wreszcie wypróbuje swoje siły na poligonie oraz sprawdzę, gdzie leżą u mnie granice absurdu :) .

Druga sprawa to radość, że modzi wreszcie przegrają :lol:

Radyan - gotuj się do bitwy

Cardinal - gotuj się do bitwy

Feanor - gotuj się do bitwy

Czyli mówiąc krócej: GOTUJTA SIĘ!!!

:)

Chyba ci chodziło o Qbusia, a nie o Feo^^

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Chyba ci chodziło o Qbusia, a nie o Feo^^

Cardi

Ah, o Qbusiu zapomniałem :) . Sorry. W takim razie nadrabiam straty:

Qbuś - gotuj się do bitwy!

Innymi słowy: GOTUJŻE SIĘ!

Deja vu? {}__{}

A tak swoją drogą - Fea dokładamy za darmo :) .jest z wami bo drzewiej z wami był (modkiem) i zasługuje być w waszym teamie. Nie Feo? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając Fafkulca* to i tak się nie pojawi.

Oceny - onufry 6

- k0nrad 5,5

Mi się spodobało wejście onufrego. Ale nim dalej tym k0nrad miał się lepiej. Jeśli pojedynek potrfałby trochę dłużej mam wrażenie, że k0nrad by wygrał.

*) Przychodzi facet do sklepu i mówi:

- Poproszę Fafkulce!

Sprzedawczyni:

- Eeeeee, uuuuuhmm. Nie ma!

- Trudno, więc poproszę Fa w spray'u :D:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Obsesja kulinarna czy co? Cały czas chce mu sie gotować... :rolleyes: no, ale może książka jest kanibalem, i woli ludzi gotowanych... zaraz... chyba nie chcesz tego robic na poligonie?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...