Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Koszary RPG - regulamin poligonu i przygotowania

Polecane posty

Gość Ksiądz666
No to świetnie, możemy zaczynać! Cardi, gotowy?

No to wybierajcie teren, zbierajcie druzyne i wio! Trzeba wykorzystać czas, może do poniedziałku zbierze się moja grupa i wtedy zacznie się wreszcie ta oczekiwana drużynówka.

Ok, no to zaczynaj. Myślę, że kilka wyrafinowanych i nie obraźliwych bluzg wystarczy. No... to wyczekujemy z zapartym stolcem! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jazda, jazda, jazda! Ogień :twisted: Nie ma co marnować czasu. Skoro możemy zaczynać, nie ma co marnować czasu. A więc ab ovo:

Wy przeklęci sedzeniem genitaliów kostropaci, oszukańczy gracze, sprowadzający klątwy na radosny i szczęśliwy lud moderatorów: Wyzywamy was na pojedynek na śmiech i absurd, byśmy wreszcie na ubitej ziemi stwierdzili, kto rządzi na tym forum! En garde! Touche! :twisted:

A tak z innej beczki - rozumiem, że Feanor z nami? Oj, klęska Rada będzie bolesna, hehehe...
O tak, wasza przegrana :twisted:
Ale decyzja należy do Ciebie i każdą uszanuję - mogę poczekać.
Phew... Co ja mam...

To naprawdę nie zależy ode mnie, lecz od Maćka, który może zgodzić się lub nie na dodanie nowego moderatora. Ale w tej chwili napradę ilość aktywnych modów jest wystarczająca i nie widzę potrzeby wprowadzania nastęnego - wciąż mam w pamięci, jakie cyrki były, gdy mieliśmy tu 9 moderatorów....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
To fajnie że w końcu walczymy ale teraz wlka jest Team1 vs. Team2 czy Mods vs. Reszta???

Jak dla mnie modki vs. predatorzy (czyli my :) ). Wynika to z poprzedniego posta Cardinala (jeszcze na poprzedniej stronie) gdzie na moją prośbę (ha! Kontrola nad modkiem - pkt. pierwszy władczości :) ) wyzwał graczy do walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
To w takim razie kto jest w druzynie predatorow czy tam rzeszy

No zgaduj. Oczywiście, że my, czyli gracze! Modki vs. gracze. Proste :wink: ?

A tak wogule - nie widzę, aby ktoś jakoś specjalnie palił się do walki, mimo iż wszystko było ustalone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu strona CDA rzuca nam kłody pod nogi... Co wczoraj sprawdzałem to nie działała. A dziś wchodzę i widzę, że już zaczęliście... No cholipa by ją wzięła :twisted: Poza tym zaraz wychodzę z domu i wrócę prawdopododnie dopiero pod wieczór i wtedy będę mógł się wpisać...

A więc do wieczora psie pyski :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm. Dobra - pojawiam się w koncu na forum i co widzę? Humbug widzę i totalną zadymę... Dobra. Niniejszym zgłaszam się do walki Modki vs. Gracze. po której stronie? Hm. Skoro Qbuś jest na forum, to chyba Cardi nie zdobędzie dla mnie modka :). Więc na razie jestem u Graczy.

Let's bail!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrka wodna i kurde balans :twisted: Sam się strasznie zakręciłem, ale nieważne :wink: Nie dam Wam tej przyjemności i opis postaci dostarczę dopiero we czwartek - mam cały tydzień na przygotowanie. Dodam tylko, że będzie to ogólnie znana i spodziewana postać, ale w nieco zmodyfikowanym wydaniu :twisted:

A tymczasem pokibcuję trochę obecnej walce. Trzeba poznań przeciwnika - jeden z warunków sukcesu :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego nikt nie walczy? Bo się średnio w tej chwili chce... Aby wyjechać z dobrymi pomysłami trzeba mieć humor i luz psychiczny, a to co się ostatnio tu dzieje z pewnością nie pomaga. Szczerze wątpię, czy uda się cokolwiek zacząć w tym tygodniu. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz Cardi rację. Rzeczywiście nastrój jakoś nie napawa chęcią walki i wymyslania pokręconych pomysłów (może to ten 1.XI?). Sam właściwie nie mam pomysłu na to, co napisać. A nie ma co pisać na siłę. Tak więc pewnie walka odbędzie się za tydzień (albo i nie - serwer nie takie numery juz wycinał). W takim razie nie widzę innego rozwiązania jak tylko rozpoczcie walki k0nrad - onufry od jutra lub poniedziałku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też racja - nastrój dnia dzisiejszego o zadyma wokół NS jakoś nie sprzyjają zabawie :( A co do meczu moderatorzy vs reszta świata to proponuję czwartek na rozpoczęcie. Wracam do domu około godziny 19, więc pod wieczór będę w stanie się dołączyć. Co wy na to :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pasuje - jak zresztą każdy inny termin. Do tego czasu skończę Gaara na NS i stworzę nową postać, którą będę grał na NS i nią też powalczę na Poligonie.

Jest jeszcze sprawa ilości zawodników w składzie graczy - jakiś limit, czy walczy każdy kto chce i kto uczestniczy w NS? Jeżeli tak, to kto będzie oceniał? Do czwartku trzeba będzie ustalić jasne reguły i odpowiedzieć na te pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawa sędziowania spędza mi sen z powiek. Krótko mówiąc - nie mam pojęcia, kto podsumuje nasze wielkie osiągnięcia w dziedzinie czynienia krzywdy bliźniemu :D Mam kilka pomysłów.

-1. Poprosić Qnika - ale gdyby się zgodził to byłby cud nad Forum RPG...^^

0. Sami sobie będziemy oceniać^^ Oczywiście full obiektywizm :twisted:

1. Pozostaniemy bez ocen. W sumie wilk syty i owca cała, a do tego pozostanie status qo między moderatorami a graczami :)

2. I'm out of ideas :D

Czwartek? Powinienem się wyrobić, więc jak najbardziej. Tymczasem rzeczywiście przydałoby się wrzucić dla rozgrzewki na ring postacie k0nrada i onufrego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie... Że nikt na to nie wpadł :? No to wypada i mi dodać parę pomysłów:

:arrow: Pomysł A: Ustalamy skład reszty wcześniej i sędziują Ci, którzy nie grają

:arrow: Pomysł B: Ten jest przez faworyzowany. Zapraszamy szacowne grono ludzi nie związanych z Sesją RPG, ale znanych na forum. Także z redakcji. Informujemy ich i liczymy na dobrą wolę 8) Ja proponuję na przykład: Qn'ika, Smugglera, SolariS'a, Volt'a, Amadrienię, Eld'a... wymieniać jeszcze ciut można. Im więcej tym lepiej. Co Wy na to :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to od jutra zacznę wielką akcję rekrutayjną. Wysmażę jakiś krótki opisik sytuacji i idei za Poligonem. Jednocześnie poproszę ładnie o sędziowanie i zaproszę, aby sami spróbowali :twisted: Wykorzystam każdą formę przekazu - znaczy dwie - GG i mail'e. Każdą pomoc przyjmę z wielką chęcią 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajnie, ale wątpię, bardzo wątpię. O ile inni moderatorzy jeszcze od biedy mogliby sędziować, o tyle Qnik i Smuggler mają na pewno wiele ważniejszych zajęć na głowie, niż sędziowanie jakiegoś tam pojedynku. Poza tym gruga wada: zaraz by się pojawiły głosy, że byliśmy faworyzowani itp. bo oceniali inni moderatorzy.

Moje rozwiązanie: brak ocen, ewentualnie każdy mógłby po walce napisać co mu się u przeciwników podobało i dlaczego, llub oceniają ci gracze, którzy z różnych powodów nie będą mieli okazji sami walczyć.

Wyjście oklejne: ocenia Feanor ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki - więc dzisiaj zaczynam pojedynek Kłopot vs. Glazurus. Będzie to zarazem pożegnalny pojedynek Kłopota... Przynajmniej w pewnym sensie ;). Ale OK.

Co do walki Moderatorzy vs. Reszta Świata to jestem za opcją bezsędziową ;) - faktycznie można będzie posądzać sędziów (;)) o stronniczość wobec drużyny Modków.

A właśnie - to jest jakaś szansa, bym załapał się na tę fuchę? Proszę szanowne grono moderatorskie o rozważenie tej kwestii trójosobowo (bo Smutny jest wyraźnie out).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja tam się nie wypowiadam - jestem modkiem tydzień, więc nie za bardzo mam tu coś do gadania.

Caaardiiii! ;)

Nie kombinuj, przecież już sie wcześniej wypowiedziałeś - dając propozycję :wink: - Qbuś

He he. No to małe nieporozumienie - ja myślałem, że chodzi o to, czy k0nrad ma być modkiem. Tobie rozumiem chodziło o sędziowanie? Trudno, bywa ;). - Radyan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...