Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Koszary RPG - regulamin poligonu i przygotowania

Polecane posty

Gość the_Stranger
team 1: k0nrad, ja, Yager,

Team 2: Stranger, Onufry, Xan.

Co wy na to? Jeśli o kimś zapomniałem to niech się dopisze do jakiegoś teamu.

Xan u nas?!?!? ZA ANNGARA!?!??!?! NIGDY!!!!!!! Yager, cho do nas :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
team 1: k0nrad, ja, Yager,

Team 2: Stranger, Onufry, Xan.

Co wy na to? Jeśli o kimś zapomniałem to niech się dopisze do jakiegoś teamu.

Xan u nas?!?!? ZA ANNGARA!?!??!?! NIGDY!!!!!!! Yager, cho do nas :wink:

To wymyśl lepsze składy. Pozatym nie masz szans się od niego uwolnić, bo nawet jeśli wykorzystamy pomysł Radyana (mój team na team Radyana) to i tak będziesz z nim :) . Jeśli chodzi o Yelonka i jeszcze jakiś "starających" się to porponuję, żeby się przypatrzyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

HEJ, gdzie wcielo moj post, musze napisac jeszcze raz :evil:

SPRAWA PIERWSZA

team 1: k0nrad, ja, Yager,

Team 2: Stranger, Onufry, Xan.

XAN U NAS????!!! NIGDY!!!! Za Anngara zasługuje na śmierć, wszak ta zniewaga krwi się domaga!!! (Yelonek, podejdź na chwilke... :wink: )

SPRAWA DRUGA

Zgadzam sie ze Feonorian nie powinien grać, nie mamy z nim najmniejszych szans :) Ale skoro wszystkie ciosy dozwolone kto wie, może odkryję w sobie talent... :twisted:

SPRAWA TRZECIA

Walki drużynowe śedziować powinni Cardi i Radyan (i może Pan Fetysz), a ppojedyncze- "widownia".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie możecie dojść do porozumienia, więc jednoznacznie ustalę składy. Będzie tak jak na początku - jedna drużyna z NS na drugą, czyli

1 - K0nrad, 666, Yager

2 - Xan, Stranger, Wolv (yelonek, jeżeli Wolv nie będzie chciał/miał czasu)

I chyba coś wspominałem o wykrzyknikach... Normalnie nic mnie tak nie denerwuje jak tysiąc takich samych znaków po sobie.

Sędziuję ja oraz Radyan. Całość musi się opierać na tym, że jedna drużyna wyzywa drugą a potem następuje walka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

(Cardi, czemu jeszcze nie zmieniles mojego postu?)

Czy dozwolony jest team killing jezeli mam byc w druzynie z xanem?? :)

Co do wykrzyknikow- coz, staralem sie nie przesadzac :)

A tak wogole proponuję scenerię do pierwszej walki dużynowej- PUSTYNIA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XAN U NAS????!!! NIGDY!!!! Za Anngara zasługuje na śmierć, wszak ta zniewaga krwi się domaga!!! (Yelonek, podejdź na chwilke... )

Mówiłem że sorry... Ale:

Widzę, że nie możecie dojść do porozumienia, więc jednoznacznie ustalę składy. Będzie tak jak na początku - jedna drużyna z NS na drugą, czyli

1 - K0nrad, 666, Yager

2 - Xan, Stranger, Wolv (yelonek, jeżeli Wolv nie będzie chciał/miał czasu)

Więc raczej sie mnie tak łatwo nie pozbędziesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Powiedziałeś, cardi, że jedna drużyna musi wyzwać drugą. dlatego też:

Wyzywam Was, skurle! Podkulcie ogon i padnijcie na kolana, albo walczcie, do ostatniej kropli pomysłu! Zaciągniemy wam majtki na głowy! Pourywamy nogi i karzemy biegać! Wyrwiemy serce, wsadzimy w odbyt i karzemy puszczać gazy trawienne tak, aby narząd nie wypadł! Czekam na was! Stawcie się o ustalonej porze na pewną śmierć!

Koniec wyzwisk. możemy już przejść do konkretów? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to się pisze "każemy", a nie "karzemy" w tym kontekście, w którym zostało użyte. Już widać, ze strachu nawet kapitanowi plątają się literki ;).

Ehh, szkoda, że nie mogę walczyć, ale jestem pewien, że drużyna przyjmie wyzwanie.

Pamiętajcie, nie przynieście wstydu naszej drużynie. Aha i wiecie, że macie jednego sędziego po swojej stronie :twisted: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

No patrz Radyan, a my mamy 2 - Pana Feanora ( wkońcu jest w naszej drużynie) i Cardusia. Nie zdradziecie, prawda? :wink:

czy może mi ktoś wreszcie powiedzieć, kiedy zaczynamy? Jak rozumiem po Onufrym i k0nradzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzywam Was, skurle! Podkulcie ogon i padnijcie na kolana, albo walczcie, do ostatniej kropli pomysłu! Zaciągniemy wam majtki na głowy! Pourywamy nogi i karzemy biegać! Wyrwiemy serce, wsadzimy w odbyt i karzemy puszczać gazy trawienne tak, aby narząd nie wypadł! Czekam na was! Stawcie się o ustalonej porze na pewną śmierć!

Nawzajem :) (czytaj przyjmuję wyzwanie)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Hmm IMO walka drużynowa powinna odbyć się tuż po pojedynku Carghul-Ghost. Ale to tylko sugestia ;). Podoba mnie się wielce wyznaczenie mnie do sklasdu podstawowego - Chłopaki - musimy rozgnieść te niedołężne glisty na miazgę!!!! Do booojuuuu!!!! :wink:

Chłopaki, na nich! Oni mają DRESSSSS!!!!

A tak swoją drogą to jak dla mnie walki powinniśmy zacząć już jutro. ogólnie pomysł zapowiada się bardzo ciekawie, tylko trzeba jak najszybciej wprowadzić go w życie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest taka chęć do walki, to w takim razie może skończymy Cardi po 3, a nie po 5 rundach? Myślę, że powalczyliśmy wystarczająco długo, żeby wszyscy zorientowali się, o co chodzi.

Okej, niech więc będzie. Ta runda wszystko rozstrzygnie.

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jesteście zwarci i gotowi... Walka drużyn rozpocznie się zaraz po zakończeniu pojedynku Ghost - Carghul, a może nawet wcześniej, jeżeli ta będzie się nadmiernie przedłużać.

Uwagi - jeżeli ktoś nie będzie postępować zgodnie z regulaminem, to jego drużynie zostaną odebrane punkty. Więc uważajcie :twisted:

Nowy regulamin zostanie zapostowany jeszcze dzisiaj. Pewnie nie będzie to wersja ostateczna, ale jak najbardziej należy się jej trzymać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

No wrescie, nie mogłem się już doczekać walki. Jak rozumiem dzisiaj roztrzygnięcie waszej walki, jutro zaczynamy, tak? A kto będzie Was oceniał? Może Każdy udzielający się na NS? Tak moim zdaniem byłoby najutrzciwiej. Chyba że macie coś ustalone - w takim razie nic nie mówiłem :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ksiądz - sędziować będą Cardinal i Radyan - czytajże no poprzednie posty!

A cod o terminu, to nic pewnego - walka Carghul vs Ghost skończy się, kiedy się skończy...

nie chodziło mi kto będzie oceniał naszą zbiorową orgię tylko ICH walkę, rozumiesz? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księdzu chodziło o to, kto będzie oceniał walkę Carghul-Ghost i ma rację - każdy, kto uczestniczy w NS może nas ocenić (najlepiej tak jak K0nrad w skali 1-10, żeby nie było rozbieżności).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodziło mi kto będzie oceniał naszą zbiorową orgię tylko ICH walkę, rozumiesz? :wink:

Jasne - to Was jakoś dziwnie przemieniło mi się w Nas ;).

A co do "naszej" walki drużynowej - to wszystko wygląda na to, że najpóźniej pojutrze rozpoczniemy! (o ile wszyscy ocenią poczynania Ghosta i Carghula - z tym, że proponuję podać punktację za caly pojedynek (rownież 1-10) - jako, że byl remis 1-1, nie zrobi to żadnej różnicy. Ja ocenię tylko ostatnią rundę.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K0nrad ocenił nas po każdej _rundzie_. 666 przeczytaj sobie regulamin, proszę ja ciebie bardzo. W sumie sam przestałem pisać, która jest runda i jaka forma ataku, więc się nieco pomieszało (moja wina!)... Ale jedno wiem - mój ostatni post kończy trzecią rundę i także walkę.

I tak była całkiem długa, więc chyba zmniejszymi długość trwania do trzech rund. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
K0nrad ocenił nas po każdej _rundzie_. 666 przeczytaj sobie regulamin, proszę ja ciebie bardzo. W sumie sam przestałem pisać, która jest runda i jaka forma ataku, więc się nieco pomieszało (moja wina!)... Ale jedno wiem - mój ostatni post kończy trzecią rundę i także walkę.

I tak była całkiem długa, więc chyba zmniejszymi długość trwania do trzech rund. :)

Tak? Faktycznie :) . Głupi, niedobry zgredek (łubudub!). A tak swoją drogą - rozumiem że jutro zaczynamy masową walkę, tak? Dogadaliście się wreszcie z Radyanem co do długości Waszej walki?

P.S. Wykasuj mojego porzedniego posta (na tym topicu oczywiście) bo jest bez sensu, ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Ocenię to w skali szkolnej:

Cardinal (Ghost): 4-

Radyan (Carghul): 5+

Tym samym w moim odczuciu zwycięża Radyan!

Czyli jak rozumiem (powtórzę się poraz 3) jutro zaczynamy zbiorową orgię, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...