Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Koszary RPG - regulamin poligonu i przygotowania

Polecane posty

Gość Ksiądz666
No to widze że walka się już zaczęła na dobre. Jak rozymiem mogę się jeszcze dołączyć???

jeśli tak to powinienem to zrobić dziś wieczorem.

Nawet powinieneś się dołączyć! Takiej gratki jak możliwość dokopania modom :) chyba nie przepuścisz!

Ok, Alangaard, w nieco niecodziennej formie zjawił się już na polu bitwy. Pora zaczynać... drżyjcie, modkowie!!!

:lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

W obliczu mojego ogromnego pecha (zepsuty komp) chyba niestety nie będę mógł już kontynuować walki na poligonie. Zresztą takowa niedługo się kończy, nie ma już sensu mącić.

Aha, jeszcze jedno - jak wam się podobał wjazd Alangaarda na pole walki? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witammmmmmm!

Ja równiż chciałbym zmierzyć sie z jakimś śmiałkiem na poligonie!

Kto jest chętny? Przyjmuję zgłosznia wszystkich, najlepiej gdyby walka odbyła sie w niedziele ok. 19.

Na razie na poligonie trwa walka moderatorzy vs gracze, więc dołącz do tych drugich. Po drugie walka nie trwa w czasie rzeczywistym, tylko codziennie jest jedna runda - trzy posty na osobęw walce solo. Ale w tej chwili nie ma zasad^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że trzeba będzie zakończyć tą walkę. O ile na początku zalew postów był przepotężny, tak teraz nowe notki pojawiają się rzadko. I rozumiem, że pozostajemy bez ocen? I kto walczy następny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ja też myślę, że trzeba będzie zakończyć tą walkę. O ile na początku zalew postów był przepotężny, tak teraz nowe notki pojawiają się rzadko. I rozumiem, że pozostajemy bez ocen? I kto walczy następny?

teraz ja walcze ze Strangerem, nie ma bata. Już walczę o tą walkę od powstania poligonu, chcę się z nim wreszcie zmierzyć. Zmierzyć to mało powiedziane! ZMIAŻDŻYĆ!!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przeczytaj regulamin, potem zapostuj postać tutaj i znajdź sobie jakiegoś chętnego do walki przeciwnika, poczytaj parę postów na Poligonie, żeby załapać mniej więcej jak to wszystko wygląda po czym ustaw się w kolejce i cierpliwie czekaj na swoją kolej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Ksiądz- przyjmuję wyzwanie! To będzie inetersujące- nekromanta vs dobry kaplan! bedzie jazda... :wink: bedziemy nastepni, vczy ktos zdazyl sie zapisac przed nami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ksiądz- przyjmuję wyzwanie! To będzie inetersujące- nekromanta vs dobry kaplan! bedzie jazda... :wink: bedziemy nastepni, vczy ktos zdazyl sie zapisac przed nami?

hehe. To faktycznie będzie ciekawe starcie... Teraz będziemy walczyć my, ponieważ nikt przed nami się nie zgłaszał i według wcześniej ustalonej kolejki teraz my walczymy. PRZEGRASZ!!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. To faktycznie będzie ciekawe starcie... Teraz będziemy walczyć my, ponieważ nikt przed nami się nie zgłaszał i według wcześniej ustalonej kolejki teraz my walczymy.

A po was walczę ja z Satanasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Xan, tylko nie wiem, czy Satanas będzie mógł, bo coś ostatnio rzadko się udziela. Proponuję, żebyś zagadał do nie go na gg lub mailem i zapytał, czy będzie walczył, bo szkoda by było, żeby Poligon stał pusty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Ok, czyli dziś zaczynam walkę ze Strangerem, trwać będzie ona tydzień (chyba że modkowie ustalą jakośinaczej - przychylę się do ich zdania). Tak więc:

Stranger, ty skisły ogórze! wyjmuję Cię ze słoika, aby ostatecznie pokonać! Sawaj do walki, jeśliś odwagi zapanbrat!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie - tylko moderatorzy^^ Naprawdę - wszyscy. :D Sądzę, że mimo wszystko nie będzie żadnych przekupstw, próśb ani gróźb! :twisted:

Jeżeli znajdzie się jeszcze jedna chętna para, to też może z miejsca zacząć walkę. Wprowadzi się wtedy kolory, a przy dwóch też nie będzie zamieszania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Całkiem niezły pomysł! Nie będzie wtedy żadnych przestojów w grze. To może Xan z Satanasem? Oni byli nastepni w kolejce...

Jakożę przez dwa dni nie było forum, walkę ze Strangerem zaczynam dopiero w czw. Słyszysz, Stranger??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Czwartek... jejciu, przecież to już jutro^^ W porząsiu, babciu robiąca konserwowane ogórki :) A jako arene proponuje Dol Blathanna ^^ Cardi, zrob jakiś ładnty opis :)

A gdzie to jest?^^ Może Błotniowo Górne byłoby bardziej odpowiednie? :D

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

OK, rozpocząłem, zgodnie z regulaminem, wybralem arene. Dla niezorientowanych- las Brokilon jest wzięty z Sagi o Wiedźminie. Przypomne tyle książce0-700, że jeszcze nie może atakować, tylko opisać swe pojawienie się na arenie. Prezentacja, z tego co mi wiadomo, nie liczy sie jako runda walki i jeszcze dzis moze sie rozegrac pierwsza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Uh... Feo, mam to rozumieć że chcesz walczyć? Sorry, ale no banana jak to by powiedzial Garfield^^ Obecnie walczyć będę z księdzem666, ustaw się w kolejce^^ poza tym, nie mam z tobą najmniejszych szans :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...