Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Koszary RPG - regulamin poligonu i przygotowania

Polecane posty

Gość Ksiądz666
OK, rozpocząłem, zgodnie z regulaminem, wybralem arene. Dla niezorientowanych- las Brokilon jest wzięty z Sagi o Wiedźminie. Przypomne tyle książce0-700, że jeszcze nie może atakować, tylko opisać swe pojawienie się na arenie. Prezentacja, z tego co mi wiadomo, nie liczy sie jako runda walki i jeszcze dzis moze sie rozegrac pierwsza?

Las?? Mało pomysłowe, ale może być. Pozatym na przyszłośc: może byś ustalał z przeciwnikiem miejsce starcia??

Wiem, że najpierw jest wejście. Nie ucz ojca dzieci robić. Przecież brałem udział już w jednej walce, nie pamiętasz!? Chodź z powodów technicznych jej nie dokończyłem, to udział brałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że to wyzwany wybiera miejsce walki, więc 'no daisies, cowboy.' Dobrze, że nie można dawać dłuższych podpisów, bo chyba wkleiłbym sobie tam regulaminy...^^

Hej, dobre wejście też jest punktowane (przynajmniej u mnie). Liczy się całokształt walki^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Przypominam, że to wyzwany wybiera miejsce walki, więc 'no daisies, cowboy.' Dobrze, że nie można dawać dłuższych podpisów, bo chyba wkleiłbym sobie tam regulaminy...^^

Hej, dobre wejście też jest punktowane (przynajmniej u mnie). Liczy się całokształt walki^^

Aha. Nie wiedziałem. :) No cóż, jeśli tak, to ostatecznie ten las ujdzie.

Aha, rozumiem że dziennie przeprowadza się jeden atak i jedną obronę?

Facet, weźże przeczytaj regulamin, bo mnie chce mózg nosem wypłynąć! _-_

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
Przecież brałem udział już w jednej walce, nie pamiętasz!? Chodź z powodów technicznych jej nie dokończyłem, to udział brałem.

Jakiej walce??? Mówisz o walce drużynowej? No to powiem tyle: buahaha :D jezeli to nayzwyasz doswiadczeniem, to wiedz, ze tamta walka odbyla sie zupelnie bez zasad, poza tym, napisales na niej jeden jedyny post... ooo, miszczu, trwe doswiadczenie nie ma granic :D

A tak wogole, co ty z moim pięknym Brokilonem zrobiłeś!! :cry:

A co do twego pytanka, to z walkami jest tak: dziennie czyli podczas rundy w1 najpierw wykonuje atak, potem w2 obrania i atakuje, a w3 (czyli znowu w1) obrania sie przed atakiem i koniec rundy, czyli dnia :) . potem wystarczy tylko czekac na wynik sędziuff :wink:

Do ilu rund walczymy? Z tego co pamiętam docelowo było 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Jakiej walce??? Mówisz o walce drużynowej? No to powiem tyle: buahaha jezeli to nayzwyasz doswiadczeniem, to wiedz, ze tamta walka odbyla sie zupelnie bez zasad, poza tym, napisales na niej jeden jedyny post... ooo, miszczu, trwe doswiadczenie nie ma granic
Niemniej jednak i tak posiadam tego doświadczenia więcej niż ty, podobnie jak i w każdym temacie :) .

Me doświadczenie nie zna granic, za to u Ciebie twoja głupota :wink: .

A tak wogole, co ty z moim pięknym Brokilonem zrobiłeś!!

A co, nie wolno? teraz jest piękniejszy :) .

A co do twego pytanka, to z walkami jest tak: dziennie czyli podczas rundy w1 najpierw wykonuje atak, potem w2 obrania i atakuje, a w3 (czyli znowu w1) obrania sie przed atakiem i koniec rundy, czyli dnia . potem wystarczy tylko czekac na wynik sędziuff

Aha. Czyli dzisiaj raczej ciężko nam będzie dokończyć.

Do ilu rund walczymy? Z tego co pamiętam docelowo było 3.

osobiście proponowałem tydzień, ale żąden z modków się nie odezwał, więc... najwidoczniej tyle gramy!

Facet, weźże przeczytaj regulamin, bo mnie chce mózg nosem wypłynąć! _-_

Cardi

Jak śmiesz do mnie mówić tym tonem, foliowany pędraku! Jam Ci jest Mocz, samozwawczy władca godów plemników i nie życzę sobie, abyś tak do mnie mówił! Jakim prawem wogule śmiesz dopisywać coś pod moim postem, dziełem, które gdyby wypłynęło na świat stałoby się przykładem dla takich pseudoTolkienów!!??

(Oczywiście żartowałem, nie bierz sobie moich małych głupotek do serca :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Me doświadczenie nie zna granic, za to u Ciebie twoja głupota .
Ekhm!^^ Proszę nie wynosić walki poza ring Poligonu :D

Dobra, Żaden Z Modków się właśnie odzywa^^ Walczycie według regulaminu - czyli dziennie mogą odbyć się (dla każdego) po jednym ataku, ataku/obronie i obronie. Takich rund będzie trzy, po czym nastąpi podsumowanie. Chyba wkrótce będzie trzeba wprowadzić poprawkę do regulaminu, że oceny wystawia się dopiero po skończonej walce... 8)

Oczywiście żartowałem, nie bierz sobie moich małych głupotek do serca ).
Jakże bym śmiał, ty haploidalny mentalożółwiu! Toż to była rzucona od serca uwaga, która ma wpłynąć na ciebie, i idących za tobą następców - Eternalofąflaków! Słuchaj się szefa, a wysoko zalesisz!^^ :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

teraz pojawia się mały problem, bo coś Strangera nie ma. Wczorajsza runda się nie odbyła, więc jak rozumiem przechodzi na dziś?? Najgorsze jest to, że Stranger jest w domu, a nie piszę. Będę go chyba musiał zmobilizować :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
teraz pojawia się mały problem, bo coś Strangera nie ma. Wczorajsza runda się nie odbyła, więc jak rozumiem przechodzi na dziś?? Najgorsze jest to, że Stranger jest w domu, a nie piszę. Będę go chyba musiał zmobilizować .

Wypraszam sobie takie insynuacje! Przez wiekszosc dnia nie bylo mnie w domu i bylem bardzo zajety, zas gdy powróciłem, otrzymałem Bardzo Smutną Wiadomoć która mnie tak zdołowała że do końca dnia i do dzisiejszego popołudnia byłm pogrążony w ciężkiej żałobie, tak wiec nie mialem nawet ochoty wlaczac komputera!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Wypraszam sobie takie insynuacje! Przez wiekszosc dnia nie bylo mnie w domu i bylem bardzo zajety, zas gdy powróciłem, otrzymałem Bardzo Smutną Wiadomoć która mnie tak zdołowała że do końca dnia i do dzisiejszego popołudnia byłm pogrążony w ciężkiej żałobie, tak wiec nie mialem nawet ochoty wlaczac komputera!
Taaa, miałem to samo. ta saa wiadomość... Oczekiwałem tej nocy cały tydzień, a tu nici :cry: . Niemniej jednak siedziałem przy kompie, co w końcu miałem robić...

I pomyśleć Stranger, że teraz może sobie lecieć np. Ghost in the Shell, Kite albo coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
A Soul Calibur2 pewnie juz testowany od paru godzin... a na ekranie X- The Movie.... BUUUUUUUUUUUU!!!!!!! :cry: ](*,) ](*,) ](*,)

Eh, taaaaa... kurczę, jacy rodzice to sadyści!

Ale pocieszajmy się - za tyg. ostatnie trzy odcinki PSME :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ekhm! Cut the mic! Cut the mic! Kończcie offy, bo nożyczki pójdą w ruch^^ Łączę się z wami w żałobie, ale takie sprawy trzeba przeżywać w samotności :D

A widzisz, widzisz? I tak będzie w kółko... no chyba że powstanie forum o M&A, o który tak walczymy...

A tak właściwie, to czemu nie wystawiacie ocen (modkowie) po końcu każdej rundy?? Wiem, że to zabawa, ale częścią tej zabawy jest także rywalizacja :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Chyba lepiej będzie jak bedzie tak: modkowie osceniaja pod koniec walki, ale KAZDA poszczegolna runde, oraz "całokształt". Tak chyba będzie lepiej...

I pomyslec, ze gdy pisze te slowa leci sobie beztrosko Neon Genesis Evangelion... AAAARRGGGGHHHH!!!! :evil:

Uh, co ja majaczę^^^ sory, sopiero co wstalem Walke nie powinni oceniac modkowie, ale WSZYSCY (s fyjatkiem falczących^^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Chyba lepiej będzie jak bedzie tak: modkowie osceniaja pod koniec walki, ale KAZDA poszczegolna runde, oraz "całokształt". Tak chyba będzie lepiej...

I pomyslec, ze gdy pisze te slowa leci sobie beztrosko Neon Genesis Evangelion... AAAARRGGGGHHHH!!!! :evil:

Uh, co ja majaczę^^^ sory, sopiero co wstalem Walke nie powinni oceniac modkowie, ale WSZYSCY (s fyjatkiem falczących^^^)

Hey, Stranger, ten post był mocno w klimatach Feanora! (ty plagiacie ty! :) )

Dobra, niech i tak będzie. Oceniajcie po końcu walki.

Stranger, wiesz, że dziś ostatnia runda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie sorrki, ale padł mi system, musiałem robić reinstall, ale nie miałem pod ręką płytki, ani startera, bo wszystko pozyczyłem, tak więc nie mogłem oceniać walki. Jednak postaram sie nadrobić zaległości i wystawię jedną notkę na koniec starcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Wielkie sorrki, ale padł mi system, musiałem robić reinstall, ale nie miałem pod ręką płytki, ani startera, bo wszystko pozyczyłem, tak więc nie mogłem oceniać walki. Jednak postaram sie nadrobić zaległości i wystawię jedną notkę na koniec starcia.

Ekhm.. walka już się skończyła :D. Chyba że się jeszcze na jedną rundkę skusimy, co Stranger?? I tak teraz nikt nie walczy, więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech wam będzie... jak mi się zechce, to jutro przeczytam i TUTAJ

<<<< Stranger : 5 ; Księdzu: 2 >>>>

Yuuuck! Bosze, cały czas walka oscylowała między czynnościami opróżniczo-wydalniczo-kiblowymi. Może ja mam jakiś skręt, ale szczerze mówiąc zupełnie mnie to nie śmieszy - co już mówiłem przy okazji walki Onufrego. Niestety, nei mam dobrych słów - walka jest dla mnie nieprzyjemna po prostu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę czekał i oceniam teraz.

Otóż mój werdykt to.....

.....

7 - 5....

.....

dla....

....

Strangera!!

Moje gratulacje!

A teraz krótkie explanation.

Nie przypadły mi do gustu te "wydalnicze" ataki Księdza. Po prostu niesmaczne to było jak dla mnie. Mi tam podobają się bardziej hmmm... "wyrafinowane" metody walki. Mimo to były i plusy np. przywołanie dresów itp.

Natomiast u Strangera podobał mi sie numer z granatem oraz rzut do rzeki. Nie podobały mi się te "ciasta pistacjowe" - numer jest juz wyeksploatowany - i na NS i na poligonie ktos co chwila zarzuca wroga zgniłymi śliwkami, migdałowym budyniem i tym podobnymi delicjami. Jednak ogólnie było IMO troche lepiej niż u Księdza, stąd zwycięstwo.

I uwaga ogólna: początek walki był dobry, natomiast potem obaj trochę chyba opadlicie z pomysłów. Takie jest moje wrażenie. I z niecierpliwością czekam na rewanż!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

heh, ja tam osobiście się zlewałem ze swoich pomysłów, ale jak wam nie pasuje taki humor, to już wasza sprawa :D . Niemniej jednak i tak czuje się zwyciezcą (Strange rpod koniec korzystał z moich pomysłów,, tzn. dziadek skaczący na pośladkach i ogólnie zaczął dowcipkować z kałem...) :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Ksiądz, ogólnie to nie mam nic przeciwko takim metodom, ale co za dużo to niezdrowo. Gdy sobie wyobraziłem jak musiała wyglądać owa polanka po Twoim przybyciu, to ogarnął mnie lęk... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...