Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Koszary RPG - regulamin poligonu i przygotowania

Polecane posty

NO DOBRA WCIEŁO MI TAKI ZAJE....... TEXT !!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<hehehe>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem jak mogę wzbić się na wyżyny głupoty i absurdalności oraz zarazem zrównoważyć siły dróżyn !

FEANORZE TY SYNU BRODATAJ KRASNOLUDZKIEJ KOBIETY WYZYWAM SIBIE SAMEGO NA POJEDYNEK !

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!<doceń to :twisted: >!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I tak musiałem rozdzielać, ale doceniam :twisted: No co, przecież nie skasowałem posta^_^

CArdi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ksiądz za dobrą ocenę. Cieszę się, że zdobyłem choć jeden punkt. I proszę, żeby reszta też nas oceniła. Nim szybciej to zrobicie, tym szybciej ruszy "drużynówka", a przydałoby się, żeby było tak z 5 ocen, aby wynik był w miarę obiektywny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenię to w skali szkolnej:

Cardinal (Ghost): 4-

Radyan (Carghul): 5+

Tym samym w moim odczuciu zwycięża Radyan!

Czyli (dla ułatwienia liczenia punktów) w skali 1-10 odpowiednio 7 i 9??

I wpisz to na Poligon. Napisz, że słychać glos twojego krasnoluda oznajmiajacy powyższą ocenę...

Czyli jak rozumiem (powtórzę się poraz 3) jutro zaczynamy zbiorową orgię, tak?

Powtórzę też chyba poraz 3: N.I.E. "Zbiorówkę" (bez skojarzeń! :twisted: ) zaczynamy, gdy conajmniej tych 5 osób oceni walkę Cardi-Radyan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu - i tak nie ma jeszcze wystaraczającej ilości ocen. Ale proponuję poczekac (onufrego tez nie ma, a Satanas pisze raczej lakonicznie = nie ma dużo czasu OR pomysłów. However, nie jest wysoce pożądanym zawodnikiem, co nie, Ksiądz??? Ale ale - mamy Feanora!!! Haha! no, to jest spoko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No cóż - nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu - i tak nie ma jeszcze wystaraczającej ilości ocen. Ale proponuję poczekac (onufrego tez nie ma, a Satanas pisze raczej lakonicznie = nie ma dużo czasu OR pomysłów. However, nie jest wysoce pożądanym zawodnikiem, co nie, Ksiądz??? Ale ale - mamy Feanora!!! Haha! no, to jest spoko ;)

feanora? on jeszcze rzedziej pisze. Wejdzie raz na tydzień, zarzuci jakiegoś wyjętego z kontekstu posta i wszystko.

Po co mam się powtarzać z tą oceną? Wyraziłem już swoje zdanie i nie ma sensu pisać go po raz drugi.

w przeliczeni w skali 1/10? Masz rację, 9 i 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No cóż - nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu - i tak nie ma jeszcze wystaraczającej ilości ocen. Ale proponuję poczekac (onufrego tez nie ma, a Satanas pisze raczej lakonicznie = nie ma dużo czasu OR pomysłów. However, nie jest wysoce pożądanym zawodnikiem, co nie, Ksiądz??? Ale ale - mamy Feanora!!! Haha! no, to jest spoko ;)

feanora? on jeszcze rzedziej pisze. Wejdzie raz na tydzień, zarzuci jakiegoś wyjętego z kontekstu posta i wszystko.

Po co mam się powtarzać z tą oceną? Wyraziłem już swoje zdanie i nie ma sensu pisać go po raz drugi.

w przeliczeni w skali 1/10? Masz rację, 9 i 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chodzi o to, że Feo jest raczej niezastąpioną siłą bojową jeśli o absurd chodzi... ;). I jeśli ma ochotę, to proponuję go wciągnąć do składu podstawowego. Tak, tak, Cardi! Nie rob takich dziwnych oczków :P.

Chciaż nie, z drugiej strony pomysl z Feanorem nie jest taki najlepszy - jego używanie jest niezgodne z konwencją genewską - to przecież niemalże tortury! ;)

Nie robię oczek, tylko jak to przeczytałem to wykręciłem mega kozła i oplułem monitor. Za Feo dostaje się -5 pkt. za rundę^_^

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu - i tak nie ma jeszcze wystaraczającej ilości ocen. Ale proponuję poczekac (onufrego tez nie ma, a Satanas pisze raczej lakonicznie = nie ma dużo czasu OR pomysłów. However, nie jest wysoce pożądanym zawodnikiem, co nie, Ksiądz??? Ale ale - mamy Feanora!!! Haha! no, to jest spoko ;)

feanora? on jeszcze rzedziej pisze. Wejdzie raz na tydzień, zarzuci jakiegoś wyjętego z kontekstu posta i wszystko.

Po co mam się powtarzać z tą oceną? Wyraziłem już swoje zdanie i nie ma sensu pisać go po raz drugi.

w przeliczeni w skali 1/10? Masz rację, 9 i 7.

DEJA VU ?

:D.......

Moja ocena i musze tu zganić Cardiologa grałeś mało finezyjnie..... ale może to wina postaci... ghost jest mało absurdalny więc oceny za wqalkę w skali do 10..... Radyan 7 Cardi 5..... surowo lecz prawdziwie mam nadzieje ze to was zmobilizuje :D.......

BTW kiedy mogę dołożyć Feanorowi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Kiedy możesz dołożyć feanorowi? hmmm, pomyślmy. Myślę, że chyba za jakieś dwa tyg. bo póki co miejsca są już ustalone. Zresztą teraz szykuj się do walki zbiorowej, która miała się już zacząć, a jeszcze się nie zaczęła (Cardi - rusz się!)

To nie Cardi ma się ruszać, tylko gracze z ocenami - Rad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy możesz dołożyć Feanorowi? Kiedy chcesz! Nas to nie interesuje, czy jesteś masochistą ;).

Poza tym jestem zaskoczony ocenami. Już dwi osoby twierdzą, że wygrałem (Ksiądz nawet dał 9/10, czyli prawie ideał) a ja byłem przekonany, że nie mam z Cardim szans. No cóż, czasem dobrze jest się mylić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, no coż, taki obrót akcji wymaga mojego komentarza...

Well, mógłbym znajdować setki pomysłów, dlaczegoż też przegrałem z Radem (przez niedostosowanie się z poziomem absurdu do wymogów :D )ale co tam będę owijał w bawełnę: Radyan był po prostu lepszy, nawet jego własne pomysły podobały mi się bardziej niż moje^^ Congratulations :D

Ale rezerwuję sobie rewanż za jakiś czas, kiedy już mi się pomysłometer naładuje^^

---------

666 - no właśnie... Jak oceni jeszcze z dwóch gości, to zaczniemy walkę. Zresztą co ja mam zaczynać? To WY macie rozpocząć - kapitan (wybierzcie go na GG, nie tu plizzz :P ) obiera miejsce walki, przeciwnicy się sobie kłaniają i następuje atak. Ja wlezę wam tam z buciorami dopiero na ocenę pierwszej rundki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Na miejsce walki proponujem PĘCHEŻ MOCZOWY POTWORA MOSRKIEGO ! HOWGH.. gemiuzs (to nie błąd) przemówił

Tak Fafoclu, od razu walka w jelitach mosznochłona, odbycie obojniaka z zatwardzeniem albo pod chomiczymi jajami :) .

Dobra, szkoda czasu obwijać w bawełnę - jak dla mnie k0nrad może być tym kapitanem, mi tam nie zależy. (wiem Cardi, że mówiłeś, żebyśmy się na GG zgadali, ale jakoś tak się "omskło" - wybacz). Jeśli chodzi o mnie to proponuję zacząć walkę w niedzielę, bo wtedy mają pojawić się Yager i Onufracz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w takim razie niedziela, ale umówcie się też z drugą drużyną, bo nie wiadomo, czy wszyscy będą mogli pisać. Wolva na przykład nie było dość długo, tak jak i yelonka, a Stranger i Xan we dwóch mogą mieć problemy z pokonaniem waszej trójki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oczekujecie mnie i onufrego to juz jestesmy, ale nie wiem co z onufrym, pewnie odsypia impreze tak jak ja wczoraj.

Jeśli moge to ocenie pojedynek:

Radyan:

6ptk - za całokształt

2ptk - za pioruny kuliste

--------------------

8ptk - wynik

Cardinal:

5ptk - całokształt

2ptk - góra lodoea

--------------------

7ptk - wynik

End the winner is.........Yager..tfu tfu Radyan!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Chamstwo :!: Chamstwo i pospólstwo :!: Jak mogliscie ukrywać przede mną taki wątek :lol: Bardzo chętnie skorzystam z poligonu. Teraz nie mam zbyt wiele czasu, ale weekend za dwa tygodnie mogę poświęcić. Czekam na propozycje 8)

Zgadnijcie kim będę? :wink:

Nie wiem kim będziesz, ale wiem z kim przegrasz: WYZYWAM CIĘ JA, ALANGAARD, KRASNOLUDZKI GENIUSZ Z KRAINY KROWIEGO PLACKA!!!!

koniec posta(postu?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Qbuś, nie zamówiłeś sobie przy przerwie auto-noticingu^^ Sam sobie jesteś winien, że większość uznała cię za zmarłego... to jest nieżywego^^ Nie dającego znaku życia, o! :) Wkrótce się przekonamy czy w dziąsłach jesteś mocniejszy niż w gębie :twisted: Też sobie zamawiam rundkę, zaraz po rewanżu z Radem!

Walkę zaczynajcie jutro (za dziesięc minut chociażby^^) Ale przedtem *jeszcze raz* przeczytajcie regulamin, po odstępstwa będąą karane odjęciem punktów :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kim będziesz, ale wiem z kim przegrasz: WYZYWAM CIĘ JA, ALANGAARD, KRASNOLUDZKI GENIUSZ Z KRAINY KROWIEGO PLACKA!!!!koniec posta(postu?).

Hm, hm, hm. Mocne słowa drogi Klecho. Gotuj się więc do pojedynku z tym, który był, który bywa i który będzie :wink: A jak nie wiesz kim będę to znaczy, że z jasnością umysłu u Ciebie dziś nie najlepiej :wink: No albo nie czytałeś wcześniejszych NS. No albo nie widzisz mojego avika :wink: To tak by uniknąć niespodzianek i podgrzać atmosferę. Ale miło mi, że znaleźli się chętni.

Cardi --> Walczyć mogę z wieloma na raz, sam lub w drużynie. Ale za dwa tygodnie :wink: Teraz czasu mało, bo w poniedziałek z rańca znów Poznań, a jutro objazd rodzinki 8) Ale już niedługo... Bardzo chętnie zmierzę się z Tobą. Pratchett i Adams czekają - muszę nawdychać się oparów absurdu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No to nie ma co - robimy walkę moderatorzy na resztę, kiedy Qbuś będzie miał możliwość - co Wy na to?

Ejno! Genialny plan! Jestem za. A kto będzie oseniał? Admini?

Hm, hm, hm. Mocne słowa drogi Klecho. Gotuj się więc do pojedynku z tym, który był, który bywa i który będzie A jak nie wiesz kim będę to znaczy, że z jasnością umysłu u Ciebie dziś nie najlepiej No albo nie czytałeś wcześniejszych NS. No albo nie widzisz mojego avika To tak by uniknąć niespodzianek i podgrzać atmosferę. Ale miło mi, że znaleźli się chętni

Przeniewierny, czy wiesz, że słowami tymi śmierć swą męczęńską poprzez poniżenie na poligonie przypieczętowałeś? Jeno psubrat chyba się ze zdaniami swymi liczyć nie umie. Ja, wszechwiedzący Alangaard miałbym nie mieć wiedzy o postaci Twej!? Za to uniżenie mej osobie zapłacisz własną krwią! Stań do walki, jeśli choć resztki godności posiadasz! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh, już to widzę. A kto będzie sędziował? Zaprosimy Qnika :twisted:

Chyba będzie trzeba otworzyć jakiś on-line'owy kajecik i zapisywać w nim przyszłe walki... Zrobi się taka kolejka jak do mięsnego za socjalizmu :wink:

Już idę pooglądać jeszcze parę razy Żywot Briana(Radyana :wink: ) i innych Pajtonów i wspomogę się jeszcze Ejsem Wenturą. To będzie niszcząca mieszanka :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...