Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Koszary RPG - regulamin poligonu i przygotowania

Polecane posty

No to nie ma co - robimy walkę moderatorzy na resztę, kiedy Qbuś będzie miał możliwość - co Wy na to?

Nieładnie, nieładnie tak wkradać się w umysł mój :) Mi też to krążyło po czerepie. Ale ja jak najbardziej się zgadzam. Wśród reszty też są weterani, więc siły powinny być wyrównane :wink: Tylko reszta niech dobierze skład.

Przeniewierny, czy wiesz, że słowami tymi śmierć swą męczęńską poprzez poniżenie na poligonie przypieczętowałeś? Jeno psubrat chyba się ze zdaniami swymi liczyć nie umie. Ja, wszechwiedzący Alangaard miałbym nie mieć wiedzy o postaci Twej!? Za to uniżenie mej osobie zapłacisz własną krwią! Stań do walki, jeśli choć resztki godności posiadasz!

Śmierć... Śmierć nie jest mi obcy. Więc argumentem tym trwogi w mym sercu nie zasiejesz. Jeśli umiesz liczyć - licz na siebie. Wiedzę może i masz, ale jakoś jej nie wykazałeś, o wszechwiedzący. Godność... co to kurka było? Może jeszcze gdzieś po płaszczem mi się jej ciut wala. Ale obiecuję, że przez ten czas znajdę trochę - specjalnie dla Ciebie. Howgh :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Śmierć... Śmierć nie jest mi obcy. Więc argumentem tym trwogi w mym sercu nie zasiejesz. Jeśli umiesz liczyć - licz na siebie. Wiedzę może i masz, ale jakoś jej nie wykazałeś, o wszechwiedzący. Godność... co to kurka było? Może jeszcze gdzieś po płaszczem mi się jej ciut wala. Ale obiecuję, że przez ten czas znajdę trochę - specjalnie dla Ciebie. Howgh

Śmiertelny, bezczelność twa granic wyznaczonych nie posiada, jednakże ja stanę na wysokości zadania i rozniosę w pył twą drobną istotę przesączoną kompleksami! Jeno ledwo co miecz w swych wątłych dłoniach dzierżysz i szarżujesz sam na oddział wroga! Żal mi Cię, chłoptasiu, bo mógłby z Ciebie mąż dorodny wyrosnąć. :) .

(Może wreszcie skończymy tą jałową dyskusję :wink: . Wiem, że w sumie ja ją zacząłem więc i ja ją kończę.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem za tym, aby z tym pojedynkiem poczekać przynajmniej do czasu, gdy na Ns rozwiąże się sprawa Gaara, bo wtedy zakończę moją przygodę z Carghulem i stworzę nową postać, a jej przydatność nieźle zweryfikował by Poligon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No to ja jestem za tym, aby z tym pojedynkiem poczekać przynajmniej do czasu, gdy na Ns rozwiąże się sprawa Gaara, bo wtedy zakończę moją przygodę z Carghulem i stworzę nową postać, a jej przydatność nieźle zweryfikował by Poligon.

OK, tylko się streszczaj :) . A tak wogule - czy na poligonie podczas walk grupowych także będziemy korzystać z kolorów czcionki? To bardzo ułatwiło by sprawę.

Mój team - pasi? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być. To w końcu zaczynajcie tą walkę, bo robi się nieciekawie (i kto to mówi^^)

Na walkę moderatorzy vs gracze chyba zacznę się przygotowywać jużteraz. Nie znasz dnia ani godziny, kiedy przyjdzie do głowy dobry pomysł na atak albo kontrę... Z doświadczenia wiem, że codzienne odwiedziny w świątyni zadumy wspomagają pracęszarych komórek^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Może być. To w końcu zaczynajcie tą walkę, bo robi się nieciekawie (i kto to mówi^^)

Na walkę moderatorzy vs gracze chyba zacznę się przygotowywać jużteraz. Nie znasz dnia ani godziny, kiedy przyjdzie do głowy dobry pomysł na atak albo kontrę... Z doświadczenia wiem, że codzienne odwiedziny w świątyni zadumy wspomagają pracęszarych komórek^^

Ok, w takim wypadku długo czekać nie będę - oficjalnie wyzywam na walkę wszystkich moderatorów forum RPG. Czas wreszcie zaczynać :)

Proponuję także mimo wszystko skorzystać z kolorków. Dajmy na to modzi niech mają ciemnozielony, drugi team (userów) - ciemnoczerwony. Ok, no to lece cosik skrobnąć na poligonie. Spodziejcie się ostrych słów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
xiądz ja bym na twoim miejscu uwarzał bo MG mogą ci puscić najpoterzniejszy czar :D:D zwany BAN, czyli podczas walki spada wielka kamienna tablica z napisem BAN i przygniata twoja postac na czas walki™) - Moderatorzy to nie admini - nie mogą dawać banów - Rad.

Czemu nie? Wszystkie chwyty dozwolone. Pozatym gramy dla jajek, nie???

A tak swoją drogą to słuszna uwaga Rad - luknij sobie na baniaków i poszukaj mi jakiegoś modka, który by kogoś zabanował. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tu mam niemałą rozterkę ? Do którego Teamu dołączyć ? JEstem byłym modkiem jednym z Ojców założycieli wątku RPG ? mam grać w Modkach czy w Graczach..... oto jest pytanie...... jestem niczym V2 ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Heh tu mam niemałą rozterkę ? Do którego Teamu dołączyć ? JEstem byłym modkiem jednym z Ojców założycieli wątku RPG ? mam grać w Modkach czy w Graczach..... oto jest pytanie...... jestem niczym V2 ^^

Hmmm, jak dla mnie to powinieneś być w teamie modków, ale co tam. Cardinal zadecyduje, co z tobą zrobić.

A tak swoją drogą - dlaczego Feanor nie jest już modkiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, właśnie postawiliście mnie przed ogromnym dylematem. No bo:

A) Ja i Feo nie możemy się do siebie zbliżać na mniej niż okno explorera^^ Bo zaraz byłby dirty fighting i walka między sobą w jednej drużynie. Feo i ja w jednym teamie to aberracja :D

B) Jak nie on, to kto? Qbuś jeszcze niegotowy, Smutny przepadł, pozostaliśmy tylko Rad i ja. Więc chyba trzeba będzie dobrać tego trzeciego na dokładkę^^

A Feo nie jest modem, bo dostał nieprzechodnią posadę Naczelnego Offtopikera :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli Cardi rzeczywiście nie może walczyć z Feanorem, to chyba nie pozostaje nic innego niż czekać na Qbusia. Zresztą to byłoby nie fair wobec niego, gdybyśmy na niego nie poczekali. W końcu to Qbuś był pierwszym MG na NS i jego zasługi na tym forum są niepodważalne. Ja radzę poczekać na niego, a tymczasem niech zacznie się walka grupowa. Chyba, że nie mam graczy, to niech staje ta para, która była pierwsza w kolejce, czyli chyba k0nrad i onufry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B) Jak nie on' date=' to kto? Qbuś jeszcze niegotowy, Smutny przepadł, pozostaliśmy tylko Rad i ja. Więc chyba trzeba będzie dobrać tego trzeciego na dokładkę^^

quote']

Hehe - wiesz dobrze, kto to bedzie, prawda??? ^^ To miejsce zaklepałem sobie już wcześniej i ustapić go mogę tylko i wyłącznie Asthnerowi z racji jego mistrzowania na Kampanii. Tak więc, Cardi - pisz do Qn`ika o kolejnego moda :).

A co do Poligonu konkretnie - zgadzam się z Radyanem - póki nie ma graczy w jego teamie, rozegram pojedynek ja z onufrym (o ile on wyrazi ochotę). Wszelkie protesty slać do moderatorów i błagać o kasowanie postów, bo już zaraz zaczynam ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - wiesz dobrze, kto to bedzie, prawda??? ^^ To miejsce zaklepałem sobie już wcześniej i ustapić go mogę tylko i wyłącznie Asthnerowi z racji jego mistrzowania na Kampanii. Tak więc, Cardi - pisz do Qn`ika o kolejnego moda .
Nie śpiesz się do tego zostawania modem, to wcale nie takie lekkie i przyjemne, jak ci się wydaje...
No to jeżeli Cardi rzeczywiście nie może walczyć z Feanorem,
To zależy. Teroetycznie MOGĘ, ale tak naprawdę sprawdzalne jest to tylko w praktyce. Wiesz, hipis i członek ku-klux-klanu też mogą teoretycznie żyć w zgodzie^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Hehe - wiesz dobrze, kto to bedzie, prawda??? ^^ To miejsce zaklepałem sobie już wcześniej i ustapić go mogę tylko i wyłącznie Asthnerowi z racji jego mistrzowania na Kampanii. Tak więc, Cardi - pisz do Qn`ika o kolejnego moda

:?: Małe pytanko: po co aż tyle modków na RPG? Wydawało mi się, że 4 już wystarczy. Qbuś "ożył", Ty i Radyan jesteście codziennie. Sam mówiłeś, że na początku było dużo modkow i na dobre to nie wyszło...

Nie to, że coś mam przeciwko modkowaniu K0nrada, tylko mnie właśnie ta jedna rzecz zastanawia :) .

A tak wogule - może zaczniemy jednak w pierwszej kolejności tą walkę modki vs. userzy? Przecież team Radyana na NS się nie odzywa, dlatego graczy jest mniej. Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 modków powiadasz... Tylu jest tylko w teorii. Ponieważ.

- Ja jestem jako tako. 8)

- Rad jest ok. :)

- Qbuś wlatuje tu na razie tylko w weekendy :roll:

- Smutnego od dwóch miechów nie widziałem :(

Ale uważam, że na razie moderatorów jest dosyć. Co za dużo, to niezdrowo. A walka moderatorzy vs userzy rozpocznie się, kiedy Qbuś powie, że jest GOTÓW, nie wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Kondor ja jestem w karzdej chwili gotowy do walki wiec jakby co to rozpoczynaj, tylko powiedz mi jak zaczniesz

Nieomieszkamy się tego zrobić, Onufraczu.

A tak z innej beczki - rozumiem, że Feanor z nami? Oj, klęska Rada będzie bolesna, hehehe... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to - moja? Czemu tak to personalnie traktujesz? Jeżeli nawet nasza drużyna przegra (a prędzej wielbłądowi uda się przejść przez ucho igielne niż to się stanie), to będzie to porażka całej druzyny, a nie tylko moja.

Ps. Wydaje mi się, że manifestując tak wielką pewność siebie Ksiądz próbuje ukryć swój strach przed pojedynkiem, ale ciiiiii, nie mówcie mu o tym ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śpiesz się do tego zostawania modem, to wcale nie takie lekkie i przyjemne, jak ci się wydaje...

Wiem, wiem - to nie jest lekka robota. Mimo to chciałbym chociaż spróbować. Ale decyzja należy do Ciebie i każdą uszanuję - mogę poczekać.

Nieomieszkamy się tego zrobić, Onufraczu.

A tak z innej beczki - rozumiem, że Feanor z nami? Oj, klęska Rada będzie bolesna, hehehe...

hmmm onufremu chodziło o walkę "solo" - Kłopot vs. Glazurus. A w drużynowej - hm. Rzeczywiście - Feanor powinien być z nami :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Jak to - moja? Czemu tak to personalnie traktujesz? Jeżeli nawet nasza drużyna przegra (a prędzej wielbłądowi uda się przejść przez ucho igielne niż to się stanie), to będzie to porażka całej druzyny, a nie tylko moja.

Ok, nie ma problemu. Będzie to porażka WASZEJ drużyny. Więcej przegranych - tym lepiej dl ns :)

Ps. Wydaje mi się, że manifestując tak wielką pewność siebie Ksiądz próbuje ukryć swój strach przed pojedynkiem, ale ciiiiii, nie mówcie mu o tym ;).

HAHAHA, pewność siebie to pierwszy krok do zwycięstwa, panowie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi rację ma mówiąc, że wpadam tylko na weekendy. A że teraz mamy wyjątkowy weekend to wpadłem ciut wcześniej, bo i tak piątek mam wolny... Cieszę się niezmiernie, że chcecie na mnie czekać. Jestem wręcz zaszczycony :oops: :twisted:

Od tego momentu do poniedziałkowego poranka jestem gotów stanąć do walki, ale... Wiadomo, że sobota to dzień, w trakcie którego większość z nas gdzieś wyjeżdża i praktycznie odpada. W przyszłym tygodniu będę miał ciut więcej czasu :wink: Ja w każdym bądź razie jestem gotów i czekam na decyjzę. I zostawiam ją Wam :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Cardi rację ma mówiąc, że wpadam tylko na weekendy. A że teraz mamy wyjątkowy weekend to wpadłem ciut wcześniej, bo i tak piątek mam wolny... Cieszę się niezmiernie, że chcecie na mnie czekać. Jestem wręcz zaszczycony :oops: :twisted:

Od tego momentu do poniedziałkowego poranka jestem gotów stanąć do walki, ale... Wiadomo, że sobota to dzień, w trakcie którego większość z nas gdzieś wyjeżdża i praktycznie odpada. W przyszłym tygodniu będę miał ciut więcej czasu :wink: Ja w każdym bądź razie jestem gotów i czekam na decyjzę. I zostawiam ją Wam :twisted:

Niestety ze mną jest podobnie, tzn. wyjeżdżam w tę sobotę i wracam w niedzielę, więc ten weekend w sumie odpada. Potem jest poniedziałek, czyli wywiadówka i też nie wiadomo jak będzie :) . (przypominam - wisi nademną miesiećzna kara na net - po prostu starzy nie zapłacą n listopad) więc... no cóż, pomyśli się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie, możemy zaczynać! Cardi, gotowy?

No to wybierajcie teren, zbierajcie druzyne i wio! Trzeba wykorzystać czas, może do poniedziałku zbierze się moja grupa i wtedy zacznie się wreszcie ta oczekiwana drużynówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...