Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Koszary RPG - regulamin poligonu i przygotowania

Polecane posty

Ow sory Xan zupełnie zapomniałem o naszym pojedynki ^_^ gomen. zaraz zakładam areną przygotuj sie na konfrontację z Rhajborhnem Spiellerem Draugheimensem Skodde

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się po prostu z kimś potłuc, by zabrać jego dusze do piekła i ofiarować Bethrezenowi, ale jak widzę, że wspominacie jakieś ataki ptakami kiwi i akwariami, czy czym innym, to sorry, ale ja wysiadam. Liczyłem na jakąś bardziej serious walke...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak widzę, że wspominacie jakieś ataki ptakami kiwi i akwariami, czy czym innym, to sorry, ale ja wysiadam. Liczyłem na jakąś bardziej serious walke...

Eeee to chyba źle trafiłeś wiesz bo my tu akurat turniej absurdu mamy tak więc może kiedy indziej. Serious walki tu nie ma czegoś takiego (chyba) przynajmniej ja sie niespotkałem z takim zjawiskiem. A tak nawiasem mówiąc dla nas te waki są jak najbardziej SERIOUS :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Manieq! Pedigri, jeśli chcesz rozegrać walkę "serious" :D , to po prostu napisz stosownego posta typu np.: "Szukam przeciwnika do realistycznej waki na Poligonie." I tyle!!! Jak już przedmówca wspomniał , tutaj panuje ABSURD!!! Wszelako pojęty.Prześmiewczy klimat panuje tutaj przez cały rok. Najlepiej przeczytaj sobie przynajmniej parę stron Poligonu. To ci da pojęcie, o co mi chodzi. A co do "serious" ( chyba się starzeję, ten slang młodzieżowy coraz większe trudności mi sprawia :D ) walki, to chętnie zetrę się z tobą na deskach Poligonu. Jaki termin ci pasuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak widzę, że wspominacie jakieś ataki ptakami kiwi i akwariami, czy czym innym, to sorry, ale ja wysiadam. Liczyłem na jakąś bardziej serious walke...

Eeee to chyba źle trafiłeś wiesz bo my tu akurat turniej absurdu mamy tak więc może kiedy indziej. Serious walki tu nie ma czegoś takiego (chyba) przynajmniej ja sie niespotkałem z takim zjawiskiem. A tak nawiasem mówiąc dla nas te waki są jak najbardziej SERIOUS :D

A tu się mylisz bo byłą moja jedna serius walka z kimśtam :D..... może i niebylo tyle śmiechu i zabawy ale główkowanie jaką dziwórę znależć w opise przeciwnika aby wykonać skuteczny cios :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Hej, tak nie może być... Juz chyba miesiąc minął od ostatniej walki, co się dzieje? Jak Feo i Xan nie mogą, to niech walczą pierwsi półfinaliści darek i Yager. Rozruszajmy wreszcie ten Poligon!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek – Postanowiłem nie czekać na ciebie tylko sam założyłem arenę...

To mi się podoba, brac przykład z tego pana i sprawy we własne ręce... - Rad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rad - Heh...Aż się zarumieniłem...i jeszcze to "pana" :D

Darek - Jeśli się nie mylę to 3 Runda jest ostatnia...a to oznacza, że teraz tylko się bronisz...Zgadza się??

Feo - Widzę, że brak "Smugglerka" w kategorii "Największy offtopikarz" Cię zasmucił i musisz nadrobić zaległości...:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek – Jak rozumiem końcówka Twojego posta na Poligonie nie oznaczała ataku?? Bo jeśli tak to oznaczałoby rozpoczęcie czwartej rundy, a tego byśmy nie chcieli (bo przecież nie zignorujemy zasad Turnieju Absurdy[tm] :D)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że nie był to atak, to była obrona jak się patrzy! A że dezynfekcja została przeprowadzona za pomocą środków chemicznych.... Takie czasy :D Niniejszym mam zaszczyt i niewątpliwą przyjemność ogłosić KONIEC WALKI MOJEJ, CZYLI DAREK91 Vs YAGER!!!!!! Szanowna komisjo sędziowska, OCENIAĆ!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze intrygowały mnie duze bronie wyciągane z dziwnych miejsc, mam pomysł abbyś wyciagną przeciwnikowi z nosa zrobionego z ogórków dmuchaego flisaka i zaczoł obkładac nim oponenta. wórniedobrze może to był mały drewniany kamień ukryty w jaju kobolda..... cóż wyobraźnia niema granic....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, oceniamy...

Pojedynek był chyba najbardziej wyrównany ze wszystkich, dość dziwny (ten bullet time) i specyficzny. Jednak obydwaj zawodnicy spisali się bardzo dobrze.

darek - nie wiem, czy to literówka, czy specjalny zabieg, ale napisałeś "podążam za szczałkami Nie wiem co to są szczałki, ale brzmi zabójczo i choćby to tylko literówka - wieeelki plus ;)

Yager - jak i poprzednio bardzo ciekawe wyjścia z sytuacji, dobre "odgrywanie" postaci - wręcz mozna było zobaczyć tego naukowca. Poza tym spora dawka absurdu o obydwu walczących. Niemniej wygrać może tylko jeden...

Yager - 8,5

Darek - 8

Niniejszym u mnie wygrywa Yager, choć przewaga jest nieznaczna.. Wszystko w rękach a raczej nogogłaszczkach Cardiusza ;)

PS. Jak Xan się nie pojawi na arenie, Feanor przechodzi walkowerem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że ja też mogę być arbitrem.......

Walka faktycznie bardzo wyrównana, jednak zawuważyłem przewagę ze strony Jagera, chociaż to debiut (błyskotliwy) Darka. Ale żę jestem stronniczy zły i brzydki oceniam walkę tak.

Jager 7

Darek 6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi – Ot deko trzekania na twojom ocene asz mi się muzk lasuje... Ja wiem że to napięcie itp. ale miej litość!!

PS.Mr-Franorze czy mógłbyć mówić od mnie po imieniu, a nie jakoś Jager czy cuś... :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, kiszki już się skręciły od czekania, co? No dobra, znalazłem chwilę czasu to wreszcie ocenię coście tam powyczyniali ;]

Hmm, pierwszy rotfl przy inkantacji Daveina - takiego czaru jeszcze nie widziałem. Patent z BR też spox ;]

Francuski pojedynek na szpady... nie chcę mówić co mi przyszło do głowy przy francuskim pojedynku :D

Ogólnie cały pojedynek podobał mi się, posty były długie i nieźle zakręcone, taktyki pomysłowe a zagrania nieprzewidywalne. A że z jednej strony jakoś więcej się pośmiałem niż z drugiej... oceny wyglądają następująco:

Darek - 7,5

Yager - 7

EDIT: Oops, właśnie spojrzałem na oceny Rada... Jakoś z tego trzeba będzie wybrnąć ;] Dogrywka? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...