Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2013

Polecane posty

Świetny pełniak na wakacje! Gry nie posiadam, choć poprzez ostatnie zniżki na różnych sklepach zastanawiałem się nad zakupem tejże gry,a tu proszę, jaka miła niespodzianka smile_prosty.gif Chętnie przyjrzę się tej grze bliżej, na dodatek będę mógł pograć w co-opa z kumplem, który też kupuje CDA. Rzadko gram w pełniaki z pisma (choć ostatnio przeszedłem To the Moon, świetna gra), gdyż zazwyczaj jak chce jakąś grę to ją kupuje, ale tej akurat nie mam i jestem bardzo zadowolony. Czekam także z ciekawością na resztę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam, ale dla tych co jeszcze nie grali będzie to gratka. W każdym bądź razie oby tak częściej.

PS smuggler wspomniał cos o bonusie, czyżby to był tipsomaniak

Nie, to bedzie INNY bonus, a w sumie kilka. Tipsomaniak - w swoim czasie. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. A właśnie kilka dni temu miałem sobie kupić DI, dobrze, że zrezygnowałem smile_prosty.gif.

Mam jednak prośbę - dajcie w tym roku więcej "bezkrwawych" gier smile_prosty.gif. Potrzebuję ich do swojej magisterki tongue_prosty.gif.

Nie ma sprawy, jedna nawet szybciej niz myslisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłe zaskoczenie - na szczęście powstrzymałem się z zakupem, choć niedawno można było tę grę nabyć w promocji na Steamie. Chyba zrezygnuję również z zakupu CoJ: Gunslinger, bo czuję, że też kiedyś znajdzie się u Was na płytce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Dzięki CDA, jednak moje błagania się opłaciły! Swoją drogą to dziwne, że daliście przeciek 12 dni przed. smile_prosty.gif

Bo daveNWN odkrył już w ostatni weekend jaka będzie główna pełna wersja i nie było sensu się czaić :P. Zresztą pół redakcji od 27 lipca będzie na urlopach i nie ma komu przecieków prowadzić. Smuggler pewnie znowu do Egiptu jedzie porządek tam zrobić :P:):D. Nawet Berlin będzie nieobecny, bo jedzie na przystanek Woodstock :P:).

Bardzo dziękuję CDA za tą świetną pełną wersję. Zamiast się męczyć w pół-przygodówkę Walking Dead, od razu będzie można wziąć siekierę i zabijać martwiaków bez filozofowania :). Szkoda tylko, że nie wycięliście Steama (jak w Zombie Driver) ale cóż, życie jest ciężkie :).

Do Manego Calavery, Czytelnika21 i innych którzy już mają DI - poznajcie lepiej historię CDA. Nasze ukochane pismo od zawsze dawało produkcje Techlandu na cover. Od czasów Chrome'a to jest pewne jak to, że Smuggler będzie zazdrościć dzieciom wakacji :P. Nie pamiętam techlandowej produkcji która nie trafiła do CDA (nawet średniawy Specforce był). Dlatego ja w życiu nie kupię ich gry skoro zbieram każdy numer CDA. Lojalnie was ostrzegam - Gunslingier i Riptide też kiedyś będzie na coverze.

Skan recenzji DI zaraz wrzucam na swój blog.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo daveNWN odkrył już w ostatni weekend jaka będzie główna pełna wersja i nie było sensu się czaić tongue_prosty.gif.

Dokładnie tak - miałem siedzieć cicho i dla niepoznaki w temacie przeciekowym strzelać w DI: Riptide :P

Gunslingier i Riptide też kiedyś będzie na coverze.

Dokładnie po raz drugi - myślę, że do roku (może półtora) otrzymamy oba najnowsze dzieła Techlandu w zestawie z pismem. Jak kupować gry na własną rękę to tylko EA! (Boże, dlaczego na półce mam 30 konsolowych tytułów Elektroników? icon_eek.gif)

Zresztą pół redakcji od 27 lipca będzie na urlopach

Cormac, MCQ, Berlin i spółka skrobią jak najszybciej recenzje, a reszta nadchodzącego numeru składać będzie się z zapowiedzi i publicystyki nadesłanych na konkurs. Luz, blues :)

Nie no żartowałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, [beeep] nie urywa. Mam GOTY z wyprzedaży na steam. A tu jeszcze sama podstawka. Suabo.

A ja mam - jak ty to twierdzisz - "GOTY" gry Empire: Total War, tylko co z tego? Jeżeli ktoś uważa, że za 16 zł należy się spodziewać comba Grand Theft Auto V + Assassin's Creed IV: Black Flag + Call Of Duty: Ghosts, to... delikatnie mówiąc jest trochę "nierozgarnięty" i niezbyt dużo wie o otaczającej go rzeczywistości...

Wracając do Dead Island to szykuje się jedna z najlepszych pelnych wersji w historii czasopisma i sprzedaż nadchodzącego numeru CD-Action powinna to potwierdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle ponarzekam - Dead Island mam już od ponad roku , więc nie będę instalował drugi raz tej samej gry. Szkoda , ale to dobry pełniak , dla wszystkich którzy nie mają tej gry - dla niej jednej warto kupić ten numer. Czekam na pozostałe gry na płytach ;) (Mafia 2 , pleasee:D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleka jestem od twierdzenia, że to najlepszy pełniak (bo najbardziej wdzięczna jestem za Mass Effecta i to się never ever nie zmieni), ale i tak się cieszę. Już się rozglądałam za jakąś używaną DI na PS3, a tu proszę, 16zł i będzie. Yay :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Manego Calavery, Czytelnika21 i innych którzy już mają DI - poznajcie lepiej historię CDA. Nasze ukochane pismo od zawsze dawało produkcje Techlandu na cover. Od czasów Chrome'a to jest pewne jak to, że Smuggler będzie zazdrościć dzieciom wakacji tongue_prosty.gif. Nie pamiętam techlandowej produkcji która nie trafiła do CDA (nawet średniawy Specforce był). Dlatego ja w życiu nie kupię ich gry skoro zbieram każdy numer CDA. Lojalnie was ostrzegam - Gunslingier i Riptide też kiedyś będzie na coverze.

Durrr... dzięki za świetną radę, szczególnie dla kogoś, kto kupuje pismo od przeszło 15 lat. A DI wygrałem za darmo na pewnej promocji. Zresztą, gdy szczególnie zależy mi na zagraniu w daną produkcję to nie czekam aż ukaże się w CDA, tylko idę do sklepu - dubli się nie boję (taki ze mnie burżuj).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje GOTY na PS3 to CDA daje mi wersje do pogrania na lapku między zleceniami w robocie T.T

Bardzo dobry pełniak jak dla mnie najlepszy w historii pisma (nawet od Mass Effect jak dla mnie). Generalnie CDA kupuje dla poczyytania a nie gier ale ostatnio takie pełniaki są że już dla nich samych można kupić, a chce dodać że ja raczej jestem ... KONSOLOWCEM xD

Normalnie jak z fifą 12, me 2 i me 3 mam i wersje ps3 i pc :D

P.S. offtopowy

Dzięki wam CDA za From Dust już dawno chciałem to ograć a wy daliście mi te możliwość, chociaż jutro Civ 5 Brave New World więc pewnie pójdzie w odstawke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...