Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Pytania do Marka Lenca

Polecane posty

Jeśli chodzi o testy gimnazjalne, to z tymi radioaktywnymi biedronkami to już na prawdę przesadzili w matematyczno-przyrodniczym. Co do całych testów, to humanistyczny łatwy, w tym rozprawka nie za trudna; matematyczny troche trudniejszy, ale ujdzie :). Test z języka nowożytnego, czyli angielskiego był (przynajmniej dla mnie) banalnie prosty. Czy już zdążyłeś się zapoznać z tymi testami, czy nie masz ochoty i czasu? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy rysujesz? Przewiduje ze od zawsze. Ja sie tak zastanawiam bo kiedys troszke rysowalem ale odeszlem od tego bo stwierdzilem ze mi to po prostu nie idzie i mam takie pytanie czy uwazasz ze na rozpoczecie rysowania mozna byc po prosu za starym? No bo ja w wieku 18 lat zastanawiam sie nad soba, no bo np w sporcie na trening dla 18latka to juz za pozno(jezeli chce sie cos osiaganc). Wiem ze rysunek to glownie sprawa talentu ale praktyka tez cos przeciez daje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy już zdążyłeś się zapoznać z tymi testami, czy nie masz ochoty i czasu? :)
Nie, nie widziałem. Oglądałem tylko (pobieżnie) test matematyczny- niektóre z zadań rozwiązaliby także szóstoklasiści... ;)

Od kiedy rysujesz? Przewiduje ze od zawsze.

Dokładnie ;)

Ja sie tak zastanawiam bo kiedys troszke rysowalem ale odeszlem od tego bo stwierdzilem ze mi to po prostu nie idzie

Ta, mam to samo :P

i mam takie pytanie czy uwazasz ze na rozpoczecie rysowania mozna byc po prosu za starym?

To profesja, w której nie liczy się metryka.

No bo ja w wieku 18 lat zastanawiam sie nad soba, no bo np w sporcie na trening dla 18latka to juz za pozno(jezeli chce sie cos osiaganc). Wiem ze rysunek to glownie sprawa talentu ale praktyka tez cos przeciez daje.
Pewnie. Praktyka, poczucie humoru, minimalne umiejętności "graficzne"- i już rysujesz ;)

Witaj Marku, dwa pytanka. ;)

1: Jak tam leci ? :)

Chory jestem i muszę chodzić do pracy. Nie mogę ruszyć ze swoim awansem (nie mówiąc już o kalamburach). Beznadzieja.

2: Jest fan klub Klary, do którego można się zapisać ? :P
Na nk są chyba 2 profile, ale chyba powinienem zrobić coś oficjalnego (może Facebook ;)?).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba powinienem zrobić coś oficjalnego (może Facebook ;) ?).

O nie, Facebook to zuo gdzie teraz wszystkie emo dzieci z NK tam przeszły, choć jakby był to bym się zapisał ;)

Możesz też na przykład zrobić na MySpace, choć jest on głownie kojarzony z muzyką, a w Polsce mało popularny, chyba lepszy wybór to FB :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku załatw sobie zwolnienie. W mojej okolicy jest taki śmieszny lekarz, co zadaje pytania typu:

-Jak myślisz, na co możesz być chory?

-A jakie chcesz lekarstwo?

i najlepsze:

- to na ile chcesz zwolnienie?

Po prostu ugodowy człowiek. Co powiesz to ci przepisze i ze zwolnieniem tak samo :). Nawet jak nie jesteś chory.

Życzę powrotu do zdrowia, i szybkiego ruszenia kalabur, chociaż nie jestem w nich dobry, i często nie znajduję czasu na nie, albo zapominam :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O którym dziale mówisz? Aby Błażej miał swoje "Pytania do..." musi mieć profil na forum. Aby mieć subforum z rysunkami musi coś jeszcze pokazać. Widocznie ma powody by tego nie robić. Tu obowiązuje dobrowolność, nie układy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło się kiedyś Panu, że książka wciągnęła Pana tak, że czytał Pan do rana?

Do rana- nie, ale były takie, co zabrały kilka godzin snu.

Nie myślałeś kiedyś aby w komiksach z klarą wprowadzić troche koloru?
Nie. Jest dobrze jak jest ;)

Ile czasu zajmuje Panu narysowanie jednej Klary? :)

Mowa o samej postaci? Jakąś minutę. Cały strip- 3-5 min.

Ma Pan zamiar zrobić jakąś dłuższą historyjkę z Klarą, taką z fabułą?
Chciałbym, ale mi nie wychodzi ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...