Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2013/2014

Polecane posty

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1:1 Stawiam bezpiecznie na remis. Co prawda Matsui i Deleu mogą nieźle namieszać i niejednokrotnie rozszczelnić obronę gospodarzy to nie będzie to takie proste, w końcu Ruch u siebie dzielnie się broni, co pokazał tydzień temu. Lech wywiózłby 3 punkty, ale grał tylko jedną połowę. Podobnie Lechiści mieli komplet w garści, ale ostatnia akcja meczu im go wygarnęła.

Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 2:1 Oba kluby zaliczyły falstart podczas inauguracji, lecz mimo wszystko spodziewam się więcej po Widzewie niż beniaminku z Bydgoszczy. Po srogim laniu na Łazienkowskiej trener Mroczkowski na pewno zrobi sporo zmian. Dojdzie jeszcze atut własnego boiska, więc co najmniej remisu możemy się spodziewać.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 0:1 Liczę na to, czego nie widziałem w poprzedniej rundzie, na dobry mecz Górnika. Podbeskidzie u siebie może postawić mur, ale w końcu kiedyś Górnik musi dobrze zagrać.

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:2 Mecz przyjaźni kibiców nie będzie łatwym i przyjemnym meczem dla piłkarzy. Gospodarze mają coś do udowodnienia, przyjeżdża mistrz, dobrze zaczęli, trzeba powalczyć. Gra Legii w eLM wygląda słabiutko, w lidze choć ładnie zaczęli trzeba zejść na ziemię.

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2:1 W takie formie podopieczni trenera Hapala to mogą walczyć o utrzymanie, a nie o górną połówkę tabeli. Jest marnie, choć gra Piasta niespecjalnie lepsza. Mimo to ciężar gry w LE już ich nie męczy, więc mogą skupić się póki co wyłącznie na lidze.

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 0:1 Trener Stokowiec potrafi zdziałać prawdziwe cuda, choć może być trudno wygrać ze Śląskiem z podrażnioną dumą. Remis wydaje się być całkiem prawdopodobny, gdyby nie fakt, że goście grają strasznie nierówno. Wrocławianie podobnie jak Lech przespali jedną połowę w ostatnim meczu i pokazali, że jeszcze nie weszli dobrze w sezon. Tymczasem Jaga pozytywnie zaskakuje, więc czemu nie miałaby zagrać solidnie w tym meczu?

Lech Poznań - Cracovia Kraków 1:1 Beniaminek nie ma zbyt wielkich szans na wygranie w tym meczu, choć jak zagra w ofensywie tak jak ostatnio to na pewno pozostawi po sobie dobre wrażenie i punkt może urwać. Lech jest faworytem w tym spotkaniu, ale nie ze względu na ostatnią grę, a tu Cracovii walki odmówić nie można. Mam nadzieję na niespodziankę w Poznaniu i mecz na poziomie ze strony gości.

Korona Kielce - Wisła Kraków 2:0 Przyjeżdża Wisła w budowie na solidną Koronę. Taka żelazna defensywa i ostra gra może zniechęcić wielu, Oparli się Śląskowi, więc z słabiutką Wisłą powinni wygrać. Patrząc na to co dzieje się z Wisłą fani muszą być załamani, bo wokół klubu zbierają się czarne chmury. Czyżby era dobrej Wisły przeminęła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późno typuję, bo ciężko coś przewidywać po I kolejce.

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1

Ruch pozytywnie zaskoczył, Lechia niemiło rozczarowała. Trudno, najwyżej będzie 0 punktów.

Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 2-1

Może, może. Chciałbym Benjaminka obstawić, ale chyba Widzew się podniesie po nokaucie zadanym przez Legię.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 1-0

Na razie Podbeskidzie nie odpuszcza. może starczy im jeszcze sił by Górnik pokonać? Zobaczymy.

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-3

No tego już chyba Pogoń nie wygra. Może strzelą jakiegoś gola ale mam też wrażenie, że bardziej nic nie trafią.

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-0

Mam nadzieję, że dokopią beznadziejnym miedziowym. KGHM zdecydowanie powinien przestać sponsorować ten klub.

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2-0

Ostatnio jaga ledwo, ledwo wygrała. A Śląsk nie da sobie w kaszę dmuchać. Musi też Bruggie pokonać

Lech Poznań - Cracovia Kraków 3-1

Jak Lech tego nie wygra, to z czym do Europy? :)

Korona Kielce - Wisła Kraków 2-1

Znowu ryzyko ale ze słabą Wisłą nic nie wiadomo. Na razie spróbuję tak, najwyżej się pomylę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26. lipca, 18:00: Ruch Chorzów 1-1 Lechia Gdańsk

Remis Ruchu z Lechem w pierwszej kolejce może świadczyć, że są oni w teoretycznie lepszej dyspozycji niż ich rywale, którzy również zremisowali swoje spotkanie, ale ich rywalem było Podbeskidzie, które coby nie mówić nie jest zbyt dobrą drużyną. Obie drużyny będą chciały wygrać, lecz ich spotkanie znów zakończy się remisem

26. lipca, 20:30: Widzew Łódź 0-1 Zawisza Bydgoszcz

Widzew przegrał kompromitująco wysoko z aktualnym Mistrzem Polski i nie wiem, czy było to winą słabego dnia, czy po prostu fatalnej formy. Zawisza zaś przegrała tylko jedną bramką z mocną Jagiellonią i to właśnie goście moim zdaniem mają większe szanse na odniesienie pierwszego w tym sezonie zwycięstwa.

27. lipca, 18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Górnik Zabrze

Remis Górnika ze słaba Wisłą z pewnością nie jest powodem do dumy, tak samo jak nie jest żadnym argumentem przemawiającym za ich zwycięstwem w tym spotkaniu. Podbeskidzie na rozpoczęcie spisało się o wiele lepiej remisując z całkiem mocną Lechią. Od drugiej połowy poprzedniego sezonu coś niedobrego dzieje się z Górnikiem i nie wygląda na to, by coś się w tej kwestii poprawiło.

27. lipca, 20:30: Pogoń Szczecin 1-3 Legia Warszawa

Pogoń dość sensacyjnie dla mnie i dla wielu zwyciężyła z Zagłębiem i to w dodatku na wyjeździe. W tym spotkaniu jednak już tak fajnie i różowo nie będzie i Szczecinianie będą musieli pogodzić się z porazką z Warszawianami. Choć Legia nie prezentuje się zbyt dobrze w LM, to jak na polskie warunki jest zespołem wyróżniającym się i grającym niezłą piłkę.

28. lipca, 15:30: Piast Gliwice 2-0 Zagłębie Lubin

Kolejny słaby początek w wykonaniu Zagłębia z pewnością nie daje nadziei na szybkie złapanie formy przez piłkarzy tej drużyny. To już od kilku lat zmora tej drużyny, z którą nie mogą sobie poradzić. Piast zaś z wygrał z jednym z "beniaminków", Cracovią, która jednak sprawiła mu sporo kłopotów. W LE gra wyglądała już trochę lepiej i w tym upatruję szansy dla Gliwiczan.

28. lipca, 18:00: Śląsk Wrocław 1-0 Jagiellonia Białystok

Dziwny przypadek Śląska. W pucharach grają ciekawy, szybki futbol, który może się podobać kibicom. Nowe nabytki prezentują wysoką formę i zapowiadają się całkiem dobrze. Pierwsza kolejka ligowa zaś pokazała słabość większości polskich drużyn grających również w europie, a mianowicie chodzi o "zmęczenie" graniem spotkań co 2-3 dni co jest standardem w czołowych ligach świata. Tym razem Śląskowi może się udać wygrać zwłaszcza, że taka wpadka jak poprzednio nie może im się przytrafić przed własną publicznością.

28. lipca, 20:30: Lech Poznań 2-0 Cracovia Kraków

Gra Lecha podobnie jak gra Śląska o wiele lepiej wygląda w pucharach i podobnie jak z Wrocławianie Lech również będzie chciał wygrać spotkanie ligowe przed własną publicznością. Choć rywal nie będzie łatwy, bo Krakowianie sprawili sporo problemów w przegranym przez siebie spotkaniu ligowym z Piastem Gliwice. Ostatecznie jednak spotkanie wygrają Wicemistrzowie z ubiegłego sezonu po bramkach nowych zawodników.

29. lipca, 18:00: Korona Kielce 1-0 Wisła Kraków

Obie drużyny zremisowały swoje pierwsze spotkania i w żadnym wypadku nie można tu mówić o wpadkach. Korona zremisował ze Śląskiem, czyli obecnie czołowym polskim klubem walczącym o mistrzostwo. Wisła z kolei po poprzednim sezonie będzie musiała jeszcze trochę poczekać na powrót do dawnej formy, przy okazji musząc się zadowolić każdym punktem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26. lipca, 18:00: Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 0-0

W pierwszej kolejce sezonu obie ekipy zdobyły po jednym oczku i wydaje mi się, że podział punktów również w tym spotkaniu jest bardzo prawdopodobny.

26. lipca, 20:30: Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 0-2

W spotkaniu Jagiellonia - Zawisza pierwszy raz oglądałem pierwszą z ekip i byłem mile zaskoczony ich dojrzałością boiskową. Biorąc pod uwagę to, co "grali" widzewiacy z Legią dla mnie wynik może być tylko jeden - zwycięstwo beniaminka z Bydgoszczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26. lipca, 18:00: Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1:1

Lechia pechowo zremisowała z Podbeskidziem, Ruch zaś szczęśliwie zremisował z Lechem. Nie jestem w stanie powiedzieć kto jest faworytem więc postawie na podział punktów.

26. lipca, 20:30: Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 2:1

Postawie na gospodarzy., Mecz drużyn bardzo wyrównanych, ale Widzew będzie chciał się odkuć za wysoką porażkę w Warszawie. Zawisza poczeka jeszcze na swoje pierwsze punkty w Ekstraklasie.

27. lipca, 18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 1:0

Górnik mnie zawiódł grając ze słabiutką Wisłą. Podbeskidzie kontynuuje dobrą formę z końca tamtego sezonu. I tym razem postawie na przekór,opierając się jedynie na tym że Podbeskidzie zagrało pierwszą kolejkę lepiej niż Górnik.

27. lipca, 20:30: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:2

Można stwierdzić po pierwszej kolejce mecz na szczycie. Pogoń nie oczekiwanie wygrała w dobrym stylu w Lubinie, lecz na mistrza Polski to będzie za mało. Legia dysponuje dużo lepszym składem i jest faworytem tego spotkania.

28. lipca, 15:30: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 3:1

Piast pomimo odpadnięcia z pucharów jest faworytem tego spotkania. Zagłębie zbłaźniło się w meczu z Pogonią,i nie sądzę żeby poprawili sobie humory w Gliwicach. Piast będzie chciał koniecznie wygrać, i poprawić humory swoich kibiców po odpadnięciu z pucharów.

28. lipca, 18:00: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2:0

Śląsk gra nie równo,ale przed własną publicznością jest zdecydowanym faworytem. Duet Sobota, Mila, Paixao poprowadzą Śląsk do pierwszego zwycięstwa w Ekstraklasie.

28. lipca, 20:30: Lech Poznań - Cracovia Kraków 3:0

Trochę zaszaleje z wynikiem ponieważ Lech na razie nie gra jakieś wspaniałej piłki, ale z Cracovią powinien nastrzelać trochę bramek. Ma zdecydowanie mocniejszy skład i gra na własnym obiekcie.

29. lipca, 18:00: Korona Kielce - Wisła Kraków 2:0

Korona zaprezentowała się z dobrej strony w meczu ze Śląskiem i powinna to spotkanie wygrać. W Wiśle nie ma kto strzelać bramek,gra marnie i nie sądzę żeby coś się zmieniło w najbliższym czasie. Korona bez problemów powinna pokonać Wisłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26. lipca, 18:00: Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1:1 - oba zespoły zanotowały w pierwszej kolejce remisy. Dla Ruchu był to sukces, ale wywalczony sprawiedliwie, Lechia jednakże liczyła na 3 pkt na inauguracje. Przewiduję, że znowu żadna z drużyn nie zdobędzie kompletu punktów.

26. lipca, 20:30: Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 0:1- Zawisza nie miała jednak udanego powrotu do Ekstrak(l)asy jednakże tym razem przeciwnik mniej wymagający, więc spodziewam się ich pierwszej wygranej.

27. lipca, 18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 2:1 - nad tym meczem długo się zastanawiałem. Obydwie drużyny wywalczyły remis, ale która z nich lepiej się zaprezentowała raczej nie jestem w stanie powiedzieć. Wynik będzie zależeć od tego czy Podbeskidzie wystawi ponownie ręcznik na bramce czy jednak kogoś lepszego. Po poprzedniej kolejce jednak większy zawód sprawili mi piłkarze Górnika więc stawiam na minimalną wygrana Podbeskidzia.

27. lipca, 20:30: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:3 - Pogoń udanie zainaugurowała ligę jednak tym razem trafia na faworytów. Legia prawdopodobnie znowu wystawi całkiem inną 11 niż ostatnio i będzie oszczędzała siły jednakże nie przeszkodzi im to w pewnym zwycięstwie.

28. lipca, 15:30: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1:1 - cóż ostatnio nie doceniłem Piasta a znacząco przeceniłem Zagłębie, tylko czy Piast da rade w lidze po raz drugi? Zwłaszcza, że w czwartek grali 120 minut? Wydaje mi się że nie. Obstawiam remis jednakże w tym meczu chyba żaden wynik mnie nie zdziwi. Jednocześnie dla tych dwóch drużyn ważniejsze może być ich starcie za 3 tygodnie w 1/16 PP.

28. lipca, 18:00: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2:1 - Śląsk skupiony bardziej na pucharach, jednakże nie może pozwolić obie na kolejną stratę punktów. Jaga mimo, że już nie taka słaba jak kiedyś na wyjazdach przegra minimalnie ten mecz.

28. lipca, 20:30: Lech Poznań - Cracovia Kraków 2:1 - Lech nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę. Już traci punkty do LW. Jednakże obrona popełnia sporo błędów więc spodziewam się bramek z obu stron

29. lipca, 18:00: Korona Kielce - Wisła Kraków 1:0 - raczej mecz ostrej walki w środku pola niż jakiś składnych akcji. Problem obu zespołów to brak napastnika (tak jak większości zespołów z ligi), więc nie oczekuję kanonady. Minimalnie lepsi będą piłkarze Ojrzyńskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2:1

Ruch pokazał bardzo ciekawy futbol z Lechem Poznań i wbrew pozorom u siebie może namieszać. Lechiści grali w poniedziałek, stracili bramkę w ostatniej minucie, więc fizycznie i psychicznie będą trochę dołować.

Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 1:1

Obydwie drużyny w poprzedniej kolejce solidarnie przegrały. O ile Widzew był skazywany na pożarcie, to Zawiszy dawano sporo szans na to, że Jagę u siebie może ograć. Jak znamy trenera Tarasiewicza to pewnie będzie chciał szybko się zrehabilitować. Trener Mroczkowski również, a jego młodzież pokaże, że umie sobie radzić w trudnych momentach. Remis sprawiedliwy, który zadowoli obydwie jedenastki.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 2:0

Cóż, wynik dość odważny, ale nie niemożliwy. Górnicy nie zagrali rewelacyjnie w Krakowie, wręcz nawet bym powiedział, że słabo. Co innego Bielszczanie, którzy wydarli punkt na trudnym terenie w Gdańsku. Michniewicz pokaże swoje umiejętności motywacyjne, które zaprocentują.

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:3

Zmiennicy znowu pokażą, że są lepsi. Po słabym meczu z TNS Legioniści pokażą dobrą formę przed meczem z Molde. Portowcy mają w głowach cenne wyjazdowe zwycięstwo nad Zagłębiem, ale mimo wszystko na Legię to nie wystarczy.

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1:0

Rewelacji nie będzie, bo mecz będzie grany przy pełnym słońcu. Piast jest zmęczony po 120 minutach z Karabachem, a do tego troszkę rozbici psychicznie po odpadnięciu. Lubinianie nadal pokażą słabe przygotowanie meczowe co znajdzie potwierdzenie w niedzielnym meczu. Piast rezerwowym składem ogra podstawową jedenastkę Zagłębia.

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2:2

Śląsk pokaże ten sam scenariusz co w meczu z Rudarem - 2:0 prowadzą, ale w końcówce Jaga wyrówna. Levy po meczu znowu będzie narzekał na krótką ławkę, a Stokowiec chwalił napastnika Balaja, który strzeli 2 bramki.

Lech Poznań - Cracovia 2:1

Lech poddenerwowany stratą punktów w Chorzowie będzie chciał zrehabilitować się w meczu z Pasami. Po jako takim meczu z Honką Lech pokaże, że z meczu na mecz się rozkręca. Cracovia po odpadnięciu w PP też będzie chciała się pokazać, ale otwarta gra ich zgubi.

Korona Kielce - Wisła Kraków 2:0

Korona pokaże swoją grę, na którą nowi zawodnicy Wisły nie będą mieli pomysłu. Nadal bez napastnika, nadal bez dobrej gry przegrają to spotkanie. Smuda pokaże, że nie czyni cuda ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 2:2

Zapomniałem obstawić meczu Ruchu i Lechii, to pozostaje mi inny dzisiejszy mecz. Zawisza w pierwszym meczu chciała się pokazać, co prawda przegrała, ale nie była wiele słabsza od Jagiellonii. Z Widzewem wiemy jak było, zebrał tęgie baty od Legii, teraz zmierzy się z zupełnie innym przeciwnikiem, nie musi to jednak oznaczać kompletu punktów dla gospodarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew Łódź 1-0 Zawisza Bydgoszcz

Poprzednia kolejka to prawdziwa pomyłka obu zespołów. Widzew dostał konkretne lanie od Legii, Zawisza za to nabawił się kilku kontuzji. Myślę że te kontuzje będą kluczem i beniaminek przegra także dziś.

Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Górnik Zabrze

Podbeskidzie fartownie wyrwało punkt Lechii. Górnik grał natomiast żałośnie w meczu z Wisłą. Tego się nie dało po prostu oglądać. Myślę że Nakoulma i spółka zgarną 3 punkty.

Pogoń Szczecin 1-2 Legia Warszawa

Pogoń tak jak rok temu świetnie zaczęła sezon od wygranej z Zagłębiem. Legia zagrała świetny mecz z Widzewem w którym przyjezdni nie mieli nic do gadania już od początku meczu. Może będą teraz odczuwać trudy środowego meczu choć zagrali raczej na luzie.

Piast Gliwice 0-1 Zagłębie Lubin

Piast będzie zmęczony czwartkowa dogrywką w Lidze Europy, niestety daremną bo odpadli. Zagłębie musi się ogarnąć. Moga mieć większe aspiracje nić byt w Lidze czy środek tabeli.

Śląsk Wrocław 0-0 Jagiellonia Białystok

Wszyscy liczyliśmy chyba na Paixao po tym efektownym debiucie w Lidze Europy. Przeliczyliśmy się chyba. Słaby mecz w Kielcach i remis Śląska. Odrobinę lepiej zaczęła Jagiellonia choć ta wygrana nie była taka oczywista. Bez bramek we Wrocławiu

Lech Poznań 1-2 Cracovia Kraków

Cracovia miała dobre rozpoczęcie meczu przeciwko Piastowi. Ale to właśnie uczestnik eliminacji Ligi Europejskiej wygrał. Gospodarze mogli czuć niedosyt bo była i poprzeczka, i słupek a nawet ręka w polu karnym której nie dostrzegł sędzia. Lech będzie zbierał żniwa po Lidze Europy. Wygrana Pasów

Korona Kielce 2-1 Wisła Kraków

Mecze obu drużyn były na ich boisku, i były równie żałosne, może z lekkim wskazaniem na mecz Wisły. Korona głównie punktuje u siebie i wypunktuje w tej kolejce przyjezdnych z Krakowa

PS. no i zapomniałem o pierwszym meczu. Nie byłem świadomy że dziś piątek więc zaczynam od drugiego dzisiejszego meczu który się jeszcze nie zaczął :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27. lipca, 18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 1-0

Oglądałem pierwsze spotkania tych ekip w nowym sezonie i zdecydowanie to gospodarze będą dla mnie faworytami tego meczu.

27. lipca, 20:30: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-2

Obie ekipy pewnie pokonały swoich pierwszych rywali i z pewnym niepokojem stawiam na zwycięstwo mistrzów, jednak mam złe przeczucia co do wyniku...

28. lipca, 15:30: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-1

Gliwiczanie szybko pożegnali się z europejskimi pucharami i teraz mogą skupić się wyłącznie na lidze. A że grać potrafią udowodnili w poprzednim sezonie, dlatego stawiam na ich zwycięstwo na własnym obiekcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28. lipca, 15:30: Piast Gliwice 3:1 Zagłębie Lubin

Piast wygrał co prawda z Cracovią, ale dwa stracone gole obnażyły nieco problemy obronne tej drużyny. Niemniej Zagłębie Lubin w starciu z Pogonią nie pokazało nic ciekawego i niewiele wskazuje na to, by teraz miało być inaczej. Tydzień temu myślałem, że Piast straci punkty, bo będzie zmęczony meczem pucharowym, ale nie było to ostatecznie wielką przeszkodzą. Teraz podopieczni Brosza grali z Karabachem u siebie, więc również nie powinno być problemu. Stawiam na wygraną gospodarzy.

28. lipca, 18:00: Śląsk Wrocław 1:1 Jagiellonia Białystok

W pierwszym meczu Śląsk zremisował bezbramkowo z Koroną. Było to nudne spotkanie i obie ekipy niewiele pokazały. Jagiellonia wygrała na inaugurację sezonu z Zawiszą. Uratował ich debiutant Bekim Balaj. Postawię na remis, ekipy wyglądają na równorzędne.

28. lipca, 20:30: Lech Poznań 2:0 Cracovia Kraków

Fani Lecha przeżyli w 1. kolejce rozczarowanie, bowiem punkt z Ruchem był zaskoczeniem na minus. Cracovia walczyła, ale jej marna gra obronna doprowadziła do utraty aż trzech goli. "Kolejorz" dysponuje niezłą siłą w ataku i powinien wypunktować gości.

29. lipca, 18:00: Korona Kielce 2:1 Wisła Kraków

Obie drużyny w pierwszych meczach nie strzeliły gola, ale też żadnego nie straciły. Wisła nadal nie ma napastnika, bo Paweł Brożek nie będzie jeszcze gotowy do gry. Goście nie są faworytem. Nie zdziwi mnie wygrana Korony i na takie właśnie rozstrzygnięcie postawię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28. lipca, 18:00: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2-0

Śląsk powinien bardzo się cieszyć z punktu wywalczonego w Kielcach, bo szczerze mówiąc powinni z moją ekipą przegrać kilkoma bramkami. Teraz jednak grają u siebie z grającą w kratkę Jagiellonią, dlatego też mój typ leci do Wrocławia.

28. lipca, 20:30: Lech Poznań - Cracovia Kraków 4-0

Kolejorz wydaje się być bardzo realnym kandydatem do odebrania Legii mistrzostwa i drużyna z Krakowa absolutnie nie będzie w stanie zagrozić bramce poznańskiego teamu.

29. lipca, 18:00: Korona Kielce - Wisła Kraków 2-1

W meczach Korony nie mam problemu z typowaniem; to jest mój klub i zawsaze będę stawiał na podopiecznych Ojrzyńskiego. Wisła natomiast meczem z Górnikiem potwierdziła moje obawy, że nie zasługuje na reprezentowanie najwyższej klasy rozgrywek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki 2. kolejki: http://img203.images...3/3139/qay5.jpg

Klasyfikacja generalna: http://img832.images...2/1276/0hqm.jpg

3. kolejka (2-5. sierpnia 2013 r.):

2. sierpnia, 18:00: Cracovia Kraków- Ruch Chorzów

2. sierpnia, 20:30: Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin

3. sierpnia, 18:00: Widzew Łódź - Korona Kielce

3. sierpnia, 20:30: Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała

4. sierpnia, 15:30: Górnik Zabrze - Piast Gliwice

4. sierpnia, 18:00: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

4. sierpnia, 20:30: Zagłębie Lubin - Lech Poznań

5. sierpnia, 18:00: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. sierpnia, 18:00: Cracovia Kraków- Ruch Chorzów 2:1

Oba zespoły graja na podobnym poziomie,i ciężko wskazać zwycięzce. Postawię na Cracovię która wywalczyła punkt na ciężkim terenie w Poznaniu.

2. sierpnia, 20:30: Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 1:1

Na razie lepsze wrażenie robi Pogoń, która pomimo porażki z Legią zagrała dobrze. Zawisza z meczu na mecz rozkręca się i powinna zdobyć pierwszy punkt w Ekstraklasie.

3. sierpnia, 18:00: Widzew Łódź - Korona Kielce 0:0

Korona gra w kratkę, ma dobrych zawodników ale nie przekłada się to na wyniki. Widzew nie ma takich gwiazd, ale nadrabia braki ambicją. Spodziewam się wyrównanego spotkania, więc stawiam na remis.

3. sierpnia, 20:30: Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0

Legia jest murowanym faworytem, pierwszymi dwoma spotkaniami potwierdza aspiracje do obrony tytułu. Podbeskidzie w tym sezonie również będzie walczyło o utrzymanie.

4. sierpnia, 15:30: Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2:1

Bardzo ciekawe spotkanie,obie drużyny mają solidny skład. Pierwsze spotkania pokazały, że będą liczyć się w walce o puchary. Stawiam na Górnik który będzie się starał wygrać derbowy mecz z Piastem przed własną publicznością.

4. sierpnia, 18:00: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:1

Śląsk ma duże wzmocnienia,ale nie przekłada się to na wyniki. Wisła pomimo kłopotów,dobrze sobie radzi. Mecz drużyn po których nie wiadomo czego się spodziewać.

4. sierpnia, 20:30: Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:1

Oba zespoły zawodzą zwłaszcza Lech. W tym spotkaniu postawię na Lech,który będzie chciał odnieść pierwsze zwycięstwo w lidze.

5. sierpnia, 18:00: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1:2

Jagiellonia spisuje się dobrze, zwycięstwo we Wrocławiu potwierdza dobrą formę. Jest również faworytem tego spotkania,Lechia nie ma wybitnych graczy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. sierpnia, 18:00: Cracovia Kraków 1:1 Ruch Chorzów

W meczu z Piastem defensywa Cracovii zaprezentowała się fatalnie, za to w starciu z Lechem zagrała o wiele lepiej. Trudno powiedzieć, które oblicze "Kosanovicia i spółki" jest prawdziwe. Ruch nie przegrał dwóch meczów z ekipami uważanymi za sporo lepsze, więc w Krakowie może coś zdobyć. Stawiam na remis.

2. sierpnia, 20:30: Zawisza Bydgoszcz 1:2 Pogoń Szczecin

Zawisza przegrał już dwa spotkania. W tym tygodniu może doznać trzeciej porażki. Pogoń jest, pomimo klęski z Legią, w niezłej formie. Kilkukrotnie zagrażała przecież bramce Kuciaka. Ekipa Wdowczyka wygrała też z Zagłębiem. Nie zdziwię się, jeśli goście zdobędą w Bydgoszczy 3 punkty.

3. sierpnia, 18:00: Widzew Łódź 1:2 Korona Kielce

Dzięki golom Visniakovsa Widzew pokonał Zawiszę i ma na koncie o dwa oczka więcej, niż Korona. Kielecka drużyna nie odstawała jednak znacznie od Wisły, która wygrała głównie dzięki szczęściu (strzał Garguły, karny w ostatnich minutach), dobrze wypadła także na tle Śląska. Ojrzyński na pewno przemówił do piłkarzy, by tak głupich błędów już nie popełniali. Bez Pawłowskiego team z Łodzi sporo traci. "Złoto-krwiści" mogą wygrać ten mecz.

3. sierpnia, 20:30: Legia Warszawa 3:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie sprawiało już problemy Legii. Gdy tak się działo, drużyna z Bielska-Białej miała jednak kilku piłkarzy, którzy byli łakomym kąskiem dla wielu zespołów Ekstraklasy. Teraz takich postaci za bardzo nie widać. Urban może złożyć "jedenastkę" z wielu zawodników, więc gracze nie powinni wykazywać zmęczenia po remisie z Molde FK. Pewna wygrana gospodarzy to mój typ na ten mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. kolejka (2-5. sierpnia 2013 r.):

2. sierpnia, 18:00: Cracovia Kraków- Ruch Chorzów 2-1

Cracovia gra nieźle w ofensywie ale słabo w defensywie, teraz grają u siebie i stawiam, że wywalczą tutaj 3 oczka.

2. sierpnia, 20:30: Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 1-0

Po raz kolejny stawiam na Zawiszę i mam nadzieję, że tym razem mnie nie zawiodą i wygrają w końcu spotkanie w Ekstraklasie. Pogoń co prawda w 1 kolejce pokonała Zagłębie ale jak widać ten zespół jest dość słabo dysponowany.

3. sierpnia, 18:00: Widzew Łódź - Korona Kielce 1-1

2 średniaki, które wygrywają mecze swoją ambicją i myślę, że w spotkaniu tych 2 drużyn obejrzymy spotkanie z niewielką ilością sytuacji bramkowych i remisem na koniec.

3. sierpnia, 20:30: Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

Legia w lidze bije przeciwników jak chce i tutaj zapewne podtrzyma dobrą passę bo Podbeskidzie bez Demjana to raczej słaby zespół.

4. sierpnia, 15:30: Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2-1

W tym spotkaniu stawiam na gospodarzy, którzy u siebie są groźni a Piast z tego co czytałem ma spore problemy w meczach z Górnikiem.

4. sierpnia, 18:00: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2-0

Trochę ryzykuję przy obstawianiu tego spotkania bo Wisła jest słaba ale Śląsk zapewne zagra w słabszym składzie bo najlepsi będą oszczędzani na rewanż z Brugią ale mimo to mam nadzieję, że WKS pokaże klasę i zdobędzie w końcu 3 punkty.

4. sierpnia, 20:30: Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-1

A co mi tam :D Lech cieniuje na początku tego sezonu więc może i z Zagłębiem stracą punkty, w Lubinie może zadziałać efekt nowej miotły ;)

5. sierpnia, 18:00: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1-2

Jaga bardzo dobrze zaczęła sezon i myślę, że i w Gdańsku utrzyma swoją dobrą passę i zdobędzie kolejne 3 oczka i będzie dalej gonić Legię w tabeli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia Kraków- Ruch Chorzów 0:0

Mecz na typowy remis. Oba zespoły prezentują podobny poziom

Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 1:2

Pogoń lepiej prezentuje się od Zawiszy. Pomimo porażki z Legią- pokazali dobry futbol. Zawisza gra bardzo słabo

Widzew Łódź - Korona Kielce 0:1

Korona chce pokazać się z dobrej strony po porażce z Wisłą. Widzew natomiast w kratkę. Korona prezntuje lepszy poziom

Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0

Inne niż wysokie zwycięstwo Legii będzie niespodzianką. Przed Legią- trudny rewanż w LM, a zwycięstwo nad Podbeskidziem zwiększy ich morale.

Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2:1

Górnik w końcu zaczął strzelać bramki. Piast wydaje się faworytem, ale Zabrzanie są groźni u siebie i widać że grają coraz lepiej

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:0

Śląsk pokazał dobry futbol w LE. Oby tak samo zagrali w lidze. Wisła natomiast niespodziewanie wygrała z Koroną, ale w starciu z Śląskiem jest raczej bez szans

Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:1

Lech skompromitował się w meczu z Wilnem. Przed rewanżem musza odbudować swoje morale. Ponadto Zagłębie gra słabo i nie są w dobrej formie

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1:1

Jagiellona to na razie objawienie początku sezonu. Jednak Lechia potrafi dobrze grać u siebie. Remis będzie tu sprawiedliwym wynikiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz potypuję na 2 razy. Dziś 4 i w niedzielę 4 mecze.

Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 0-1

Trudny typ, naprawdę. Równie dobrze może być remis. Ale skoro Ruch chyba się wzmocnił to postawię na niego.

Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 2-1

No kolejne wysokie ryzyko. Po 2 przegranych meczach Zawisza jest zdeterminowana. A Pogoń chce sobie powetować przegraną z Legią. Będzie ciężko.

Widzew Łódź - Korona Kielce 2-1

Widzew przegrał i wygrał do tej pory, Korona przegrała i zremisowała. Spróbuje postawić na Widzew.

Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

Wojskowi powinni wygrać. Nie wiem tylko ile. Spróbujmy więc ze zwycięstwem dwubramkowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. sierpnia, 18:00: Cracovia Kraków- Ruch Chorzów 1-0

Patrząc na dwie pierwsze kolejki tego sezonu najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego spotkania wydaje się remis, jednak dla mnie to Cracovia gra troszkę lepiej i ma atut w postaci własnego boiska.

2. sierpnia, 20:30: Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 2-1

Bardzo liczę na pierwsze w sezonie zwycięstwo bydgoszczan, bo w dwóch poprzednich spotkaniach zabrakło tylko troszkę szczęścia i umiejętności. Pogoń wydaje się znów ekipą, która nie jest w stanie rozegrać dwóch przyzwoitych spotkań.

3. sierpnia, 18:00: Widzew Łódź - Korona Kielce 0-2

Korona rozegrała dwa bardzo dobre spotkania ze Śląskiem i Wisłą, jednak zabrakło odrobinę skuteczności pod bramką rywali. Jeśli ten element zacznie działać w meczu z Widzewem to dla mnie wynik jest sprawą oczywistą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. sierpnia, 18:00: Cracovia Kraków 2-0 Ruch Chorzów

Oba zespoły bardzo mnie w tym sezonie zaskakują. Większą niespodzianką są jednak piłkarze z Krakowa, więc to oni będą moim faworytem. Choć wiem, że o wyniku zadecyduje raczej szczęście, gdyż umiejętności są na podobnym poziomie.

2. sierpnia, 20:30: Zawisza Bydgoszcz 0-1 Pogoń Szczecin

Faworytem spotkania zdecydowanie jest drużyna ze Szczecina. Beniaminek z Bydgoszczy, choć dzielnie walczył w obu dotychczasowych spotkaniach, to niestety nie wystarczyło to do zdobycia choćby jednego punktu. Pogoń zaś w porównaniu z poprzednim sezonem wg mnie zrobiła pewne postępy i warto chyba się temu zespołowi trochę przyjrzeć.

3. sierpnia, 18:00: Widzew Łódź 2-1 Korona Kielce

W takich spotkaniach będę stawiał na Widzew choćby nie wiem jak słabo ten zespół grał. Lubię go i liczę, że kiedyś wróci do dawnego blasku. Tymczasem trzeba powoli zbierać punkty z każdym rywalem, a Korona z pewnością jest do pokonania.

3. sierpnia, 20:30: Legia Warszawa 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Legia znów pokazała, że choć w pucharach nie ma wielkiej przyszłości to w lidze jest obecnie zespołem bezkonkurencyjnym i wyróżniającym się na tle pozostałych. Myślę, że Legioniści znów dosyć wysoko wygrają swoje spotkanie.

4. sierpnia, 15:30: Górnik Zabrze 1-1 Piast Gliwice

Szczerze? Nie mam pojęcia jakim wynikiem może się zakończyć to spotkania i tylko z tego powodu stawiam na remis. Są to raczej wyrównane drużyny, do tego spotkanie to jest meczem derbowym, w których przeważnie dzieje się nie tak jak powinno.

4. sierpnia, 18:00: Śląsk Wrocław 1-2 Wisła Kraków

Zwycięstwo Wisły może się dla wielu okazać zaskoczeniem, ale ewidentnie widać, że Wrocławianie wszystkie swoje siły kierują obecnie na LE i w lidze stawiają na piłkarzy drugiego formatu. To idealna szansa dla Wisły, by odnieść zwycięstwo z kimś więcej niż tylko średniakiem.

4. sierpnia, 20:30: Zagłębie Lubin 1-0 Lech Poznań

Zagłębie zwolniło Hapala, a taki ruch ze strony tego zespołu zawsze pozytywnie wpływał na piłkarzy :). W dodatku, choć oba zespoły są w beznadziejnej formie, to Lech skompromitował się w pierwszym spotkaniu z Żalgirisem Wilno, a to może trochę osłabić psychicznie piłkarzy Lecha.

5. sierpnia, 18:00: Lechia Gdańsk 2-2 Jagiellonia Białystok

Jeśli Lechia zagrałaby tak samo jak w towarzyskim spotkaniu z Barceloną myślę, że z łatwością to spotkanie by wygrała. Wiem jednak, że nie jest to możliwe i choć teoretycznie to Jagiellonia jest faworytem meczu, to moje oczy widzą jednak remis. Powinien to być sprawiedliwy wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia Kraków- Ruch Chorzów 2:1 Remis wydaje się być zbyt prosty, a kto nie ryzykuje ten nie zbiera punktów w typerze wink_prosty.gif . Oba klubu grają ostatnio nieźle, ale liczę na gospodarzy. W ofensywie gra wygląda przyzwoicie, ale obrona jest ich słabym punktem. Liczę, że spółka Stawowego zdobędzie pierwsze 3 oczka w tym sezonie.

Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 0:2 Pogoń po ostatnich batach powstanie z kolan i wygra w Bydgoszczy. Statystyki ze spotkań między tymi drużynami również przemawiają za Portowcami.

Widzew Łódź - Korona Kielce 1:1 Viśniakovs nie bez powodu został piłkarzem kolejki. Myślę, że wiele wniesie dla tego zespołu. Korona przyjeżdża po 3 punkty, ale to wcale nie będzie takie łatwe. Z ciekawostek były zespół Eduardsa najpewniej awansuje do kolejnej fazy LM. Skoro kazachski klub jest w stanie to czemu nie my?

Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 Legia musi ten mecz wygrać, bo jest im bardzo potrzebny, by wstać na nogi. W meczu z Molde czy nawet z Pogonią wyniki co prawda były satysfakcjonujące jednak gra pozostawia bardzo wiele do życzenia. Górale na pewno tanio skóry nie sprzedadzą, więc trener Urban ma sporo roboty w szatni.

Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1:1 Derby Górnego na remis. Czemu? Co prawda Piast w lidze punktuje skutecznie, ale w Zabrzu wszystko się może zdarzyć. Takie mecze rządzą się swoimi prawami.

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:0 Wisła ładnie ostatnio powalczyła, ale ze Śląskiem tak łatwo im nie będzie. Niesieni przez zwycięstwo z Belgami wygrają również u siebie.

Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:3 Pora na dobry mecz Lecha. Fala krytyki pewnie przeszła przez klub po niespodziewanej porażce z Litwinami. Muszą udowodnić swoją piłkarską jakość i wygrać pewnie z rozczarowującymi Zagłębiem.

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1:0 Matsui vs Bakaj? To trudny do wytypowania mecz. Oba kluby mają spore szanse na zwycięstwo. Stawiam na gospodarze o ile włożą w grę tyle serca ile w spotkaniu z Katalończykami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia Kraków- Ruch Chorzów 2-1

Cracovia gra nie złą piłkę, co pokazały ostatnie wyniki, zaś Ruch zbytnio nie ustępuje, ale któraś drużyna musi wygrać, bo obydwie są bez wygranej.

Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 1-0

Zawisza który wydawał mi się lepszym zespołem i na niego obstawiałem, rozczarowuje mnie i to mocno, widocznie jestem lepszy... bo w FM szło mi lepiej. Pogoń po jak co rocznym początku, dostała manto od Legii, teraz wydaje się o wiele łatwiejszy przeciwnik, ale jak to będzie?!

Widzew Łódź - Korona Kielce 1-1

Totalnie nie wiem, zostawiłem sobie na sam koniec, ale nie mam pojęcia co napisać, a tym bardziej co tu obstawić, obstawiam na Widzewiaka, przegrywa, obstawiam na przeciwną wygrywa...tak było w 90% przypadkach, chyba dam remis ale totalnie nie mam pojęcia co tu się może zdarzyć.

Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0

Po żenującym meczu z Molde, czas na ligę i przygotowania do meczu rewanżowego, obstawiam że muszą wygrać, ale czy tak będzie, dowiemy się po 90min + to co doliczy arbiter.

Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1-2

Piast wygląda na faworyta tego spotkania, ale zapewne Górnik łatwo skóry nie odda, co pokazali w meczu z Góralami.

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1-0

Śląsk na tle Bruggi, a Śląsk grający w lidze to dwie inne drużyny, który wyjdzie na mecz z Krakowską Wisłą? To pytanie zadają sobie kibice Śląska, i ja który musi wytypować wynik.

Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-1

Najgorszy mecz do obstawienia, Zagłębie nie zaczęło najlepiej tak samo Lech, do tego kompromitacja Lecha, trener obrażony na Polsat i za pewne na wszystkich, zanosi się na mecz z typem 1X2, ale mój będzie jakiś wynik remisowy.

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1-0

Lechia pokazała się z dobrej strony w meczu z rezerwowymi Barcelony, poza kilkoma wyjątkami, jak zagrają z takim animuszem z Jagą to innego wyniku jak 3pkt dla Pomorza nie będzie,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia Kraków- Ruch Chorzów 2:1

Cracovia mile mnie zaskakuje. Nie chodzi o to, że zdobyła tylko punkt, a fakt, że radzi sobie chociaż na jej drodze stawał i Piast i ostatnio, Lech. Oczywiście te dwie drużyny nie były w dobrej dyspozycji, ale walka Krakowian dobrze o nich świadczy. Dla Ruchu mimo nowego sezonu nie ma wiele pozytywnych zmian w grze, dla tego też moim faworytem jest drużyna gospodarzy.

Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 1:1

Beniaminek nie miał zbyt dobrego początku, ale bardzo walczy o pierwsze punkty i nie odpuszcza w żadnym spotkaniu. W grze Zawiszy nie jest najlepiej, ale są gospodarzami, co będzie dla nich pewnym atutem. Na przeciwko Pogoń, która poprawiła się w porównaniu do końca poprzedniego sezonu, ale poległa w starciu z Legią. Stawiam na Zawiszę, co w jej przypadku oznacza jakiekolwiek punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 2:1

Cracovia podbudowana remisem w Poznaniu będzie gryzła trawę w dzisiejszym meczu. Ruch też jest w dobrej formie, ale z ofensywną, ładną dla oka piłką minimalnie przegrają.

Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 1:1

Mecz, którego większość kibiców nie obejrzy. Czemu? Wojtek Jagoda jako ekspert i wszystko jasne. Jeśli chodzi o samo spotkanie to zapowiada się typowe spotkanie średniaków - dużo kopaniny, mało jakości.

Widzew Łódź - Korona Kielce 1:2

No cóż, Widzew co prawda ograł Zawiszę, ale powiedzmy sobie szczerze, że mieli przy tym dużo szczęścia. Korona będzie chciała wygrać to spotkanie, bo porażka w takim stylu z Korona podziała na ambicję.

Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0

Legia jak zwykle - mocni w lidze, w pucharach się ślizgają. Zagra drugi skład, znowu młodzi się pokażą, ale w środę rewelacji nie będzie. Podbeskidzie przegra i 1 pkt po 3 meczach nie napawa optymizmem.

Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2:2

Typowe derby Śląskie, ale że tak powiem zagrane na stojąco. Wiadomo, jest niedziela, godz. 15, pogoda nie sprzyja do gry w piłkę. Piast jak zwykle okaże się mistrzem końcówek, bo właśnie w końcówce urwą punkty.

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1

Powiedzmy szczerze: Śląsk zagrał rewelacyjnie w meczu z Brugge i swoją formę potwierdzi w meczu przyjaźni. Brożek jakości jeszcze nie zapewni, przez co żądła Wiślaków nie będą kąsały.

KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:0

Boli mnie, że klub, któremu kibicuję nie wygra tego spotkania. Nie mogę jednak zatypować inaczej, bo widzę co się z tą drużyną dzieje. Piłkarze są bez formy, jakiejkolwiek ambicji, chęci i woli walki, a trener podejmuje dziwne i głupie decyzje, a przede wszystkim za bardzo odlatuje. Nie radzi sobie z ciśnieniem i niestety potwierdzi się to w Lubinie.

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2:2

Obydwie drużyny rozkręcone na maxa. Lechia zremisowała z Barceloną, Jaga ograła Śląsk. Typowy mecz walki, okraszony 4 golami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. sierpnia, 18:00: Cracovia Kraków- Ruch Chorzów 2:1 - pora na wygraną Cracovi po porażce i remisie, tym razem trafiają na znacznie słabszą drużynę, co powinno wystraczyć do pierwszego kompletu punktów.

2. sierpnia, 20:30: Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 1:0 - do 3 razy sztuka? Zawisza czeka na pierwsze punkty w tym sezonie. Wydaje mi się że tym razem im się uda. Pogoń chyba nie jest tak silna jak pokazała w pierwszej kolejce, ale nie spodziewam się festiwalu strzeleckiego

3. sierpnia, 18:00: Widzew Łódź - Korona Kielce 1:1 - Widzew opuścił kolejny gracz. Jeden z ostatnich na których można było patrzeć. Kolejną bramkę strzeli Visnakovs, i powinno wystarczyć do do remisu.

3. sierpnia, 20:30: Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 - Do Warszawy przyjeżdża drużyna z dolnych rejonów tabeli, w dodatku bez jakiś dobry zawodników. Będzie to ponowna okazja do pokazania się zawodników drugiego planu z Warszawy. Gładka wygrana Legii.

4. sierpnia, 15:30: Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1:2 - małe derby Śląska. Piast będzie chciał udowodnić, że pozycja w tabeli zeszłego sezonu to nie był jednorazowy wyskok beniaminka, tylko należy się z nimi liczyć jako solidnym zespołem walczącym może nie o mistrzostwo, ale o puchary już tak. Górnik to jednak nie ten zespół co tamtej jesieni. Wygra Piast.

4. sierpnia, 18:00: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1 - Śląsk w lidze narazie bardzo słabo, ale kiedyś należy odbić się od dna, a z kim jeśli nie z Wisłą? Co prawda Wisła uzyskała lepszy wynik z Koroną niż Śląsk, ale ja w tą drużynę nie wierzę.

4. sierpnia, 20:30: Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2:2 - Zagłębie w kryzysie, Lech w ciemnej .. no także w głębokim kryzysie. Nie będzie nikt zadowolony. Remis.

5. sierpnia, 18:00: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2:3 - trzeci mecz Lechii i pierwsza porażka. Nie Lechia nie jest potentatem mimo takiego wyniku z Barceloną. Jaga jest rozpędzona na początku sezonu i powinna przywieźć kolejny komplet punktów. Kolejnego gola dorzuci Balaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...