Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Zwróciłem się z tym pytaniem do Smugglera (jakoby co sorry za powtarzanie), ale zależy mi na czasie a go chyba na forum teraz nie ma.

Nie używam Origina (i nigdy nie używałem), nie obchodzi mnie i nie znam się na nim, więc nie odpowiem na żadne z Twoich pytań.

Przez "przygarnąć" miałem na myśli zabieranie zrecenzowanych gier do domu. Jeśli jakąś grę już zrecenzowano, to chyba nie trzymacie jej w redakcji :D?

Jeśli gra nie jest nikomu potrzebna, to leży w redakcji na półce.

Recenzujesz grę w trakcie jej "przechodzenia", czy po?

Po.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem się z tym pytaniem do Smugglera (jakoby co sorry za powtarzanie), ale zależy mi na czasie a go chyba na forum teraz nie ma.

Nie używam Origina (i nigdy nie używałem), nie obchodzi mnie i nie znam się na nim, więc nie odpowiem na żadne z Twoich pytań.

A mógłbyś mi napisać kto jest najbardziej kompetentny w tej sprawie, z chłopaków, którzy mają i znają Origina i mógłby mi przybliżyć temat? Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sterowanie zrobione jest pod pada, to nie jest to żaden problem. A tak swoją drogą, to nie grałem na PS3 w żadnego czystego RPG-a. Jeżeli myślałeś o Amalurze, to jest to action RPG, które było projektowane z myślą o padzie, co widać.

A grałeś może na padzie w Jade Empire? Tam jest też mocno slasherowy system walki i nie bardzo wiem, jak się za to zabrać: czy wybrać klasyczne pecetowe sterowanie, czy raczej grać przy pomocy pada.

Edytowano przez guest531
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś mi napisać kto jest najbardziej kompetentny w tej sprawie, z chłopaków, którzy mają i znają Origina i mógłby mi przybliżyć temat? Z góry dzięki

Tego nie wiem.

A grałeś może na padzie w Jade Empire?

Nie pamiętam, na czym grałem. Chyba na myszce i klawiaturze, ale nie mam pewności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blackjack508

1. Uważasz, że jest lepsza firma produkująca gitary od B.C. Rich?

2. Lubisz ich gitary ze wzgłedu na heavymetalowy wygląd czy raczej na brzmienie?

3. Prędzej Fender, Ibanez czy Schecter?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Uważasz, że jest lepsza firma produkująca gitary od B.C. Rich?

Szczerze mówiąc, nie interesuje mnie to. Dawno temu skompletowałem swój sprzęt i przestałem się interesować.

2. Lubisz ich gitary ze wzgłedu na heavymetalowy wygląd czy raczej na brzmienie?

Według mnie mają charakter (w przeciwieństwie np. do Ibanezów).

3. Prędzej Fender, Ibanez czy Schecter?

Gdyby ktoś mnie zmusił do wyboru, to Schecter.

Lubisz Gothica (chodzi mi o serię)?

Tak. Dlatego recenzowałem w CDA wszystkie części oprócz pierwszej.

Cieszysz się z tego powodu że nowy God of War będzie w co-opie?

Nie jest mi ten co-op do niczego potrzebny.

Widzę, że grasz w nowego Raymana, jak wrażenia? Udało się zachować klimat trójeczki, czy to raczej głupawka w stylu Królików?

Wrażenia opisałem w recenzji w CDA 12/2012, więc tutaj w skrócie: to znakomita klasyczna platformówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Który pad jest według ciebie wygodniejszy ten od Xboxa 360 czy PS3?

2. Oglądałeś Ja,robot? Co o nim sądzisz? (standardowe pytanie :))

3. Woda czy jakiś inny napój?

4. Który przedmiot w szkole najmniej lubiłeś?

5. Kupisz PS4 w dniu premiery czy potem? A moźe wcale jej nie kupsz? (wiem że nic o tej konsoli jeszcze nie wiadomo, ale musiałem zadać to pytanie)

6. Super komputer na którym ruszy kaźda gra czy PS3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Który pad jest według ciebie wygodniejszy ten od Xboxa 360 czy PS3?

Od X360. Jest lepszy pod każdym względem.

2. Oglądałeś Ja,robot? Co o nim sądzisz? (standardowe pytanie :))

Chyba nie oglądałem.

3. Woda czy jakiś inny napój?

Wody generalnie nie pijam. Lubię m.in. sok grejpfrutowy i Pepsi.

4. Który przedmiot w szkole najmniej lubiłeś?

Chyba fizykę. Generalnie nie przepadałem za przedmiotami ścisłymi. Tym zabawniejsze, że jestem magistrem ekonomii.

5. Kupisz PS4 w dniu premiery czy potem? A moźe wcale jej nie kupsz? (wiem że nic o tej konsoli jeszcze nie wiadomo, ale musiałem zadać to pytanie)

Póki nic nie wiadomo o takiej konsoli, nie ma o czym rozmawiać. Ale nie wydaje mi się, żebym kupił jakąkolwiek konsolę w dniu premiery, bo zwyczajnie się to nie opłaca.

6. Super komputer na którym ruszy kaźda gra czy PS3?

PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się wersja BETA od wersji DEMO?

Wersja beta: http://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_%C5%BCycia_programu

Wersja demo: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wersja_demonstracyjna

Naprawdę nie zabolałoby Cię, gdybyś wykazał trochę chęci i sam znalazł te informacje.

Witaj CormaC. Czy według ciebie warto jeszcze w tym lub przyszłym roku kupować jeszcze PS3?

Teraz warto kupić. A co będzie w przyszłym roku - tego nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Książka czy film?

To zależy.

2.Co sądzisz o twórczości Kinga?

Bardzo lubię Kinga i czytałem większość tego, co napisał. Własnie skończyłem "Dallas '63".

3.Ulubiony gatunek gier?

Szeroko pojęte gry akcji.

4.Mass Effect czy Dragon Age?

Mass Effect., W Dragon Age'a w ogóle nie grałem.

Dlaczego tak bardzo wolisz grać na konsoli a nie na PC?

Wygodna sofa + duży telewizor + brak konieczności unowocześniania sprzętu + gry, których nie ma na PC. Poza tym siedzę przed komputerem po 8 godzin dziennie w pracy, więc w domu już nie chcę tego robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...