Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Gość RaxusV

W InDespair jesteś gitarzystą rytmicznym, czy prowadzącym?

Pamiętasz model swojej pierwszej gitary?

Jaka technika na początku twojej przygody z gitarą sprawiała ci koszmar? Chodzi mi o taką, którą najciężej było się nauczyć w porównaniu z innymi i której nienawidziłeś ćwiczyć. (a może takiej nie było? :P )

Byłeś samoukiem, czy może uczyłeś się u nauczyciela?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem temat i nie znalazłem takiego pytania.Czy korzystałeś kiedyś z www.songsterr.com?

Nie. Ale korzystałem z programu Guitar Pro, z którego w zasadzie zerżnął Songsterr.

W InDespair jesteś gitarzystą rytmicznym, czy prowadzącym?

Bardziej rytmicznym.

Pamiętasz model swojej pierwszej gitary?

Najpierw był rozpadający się akustyk znaleziony w garażu dziadków - nie wiem, jakiej marki. Potem gitara elektryczna - w zasadzie bezmarkowa (wrocławski lutnik skręcał "na boku" tanie wiosła).

Jaka technika na początku twojej przygody z gitarą sprawiała ci koszmar? Chodzi mi o taką, którą najciężej było się nauczyć w porównaniu z innymi i której nienawidziłeś ćwiczyć. (a może takiej nie było? :P )

Nie pamiętam.

Byłeś samoukiem, czy może uczyłeś się u nauczyciela?

Samoukiem. Wziąłem tylko kilka lekcji u znajomego, ale nie na początku nauki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest, ale po co, skoro Word liczy znaki?

1.Czy grałeś już w Mass Effecta 3?

Gram w niego. Mam na liczniku 20 godzin.

2.Czy przeszła kiedyś taka myśl u was w zespole, by wystąpić w Must be The music,(lub innym programie) żeby uzyskać większy rozgłos?

Tak, ale w tej chwili mamy pilniejsze sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś film Game of Trones? Jeśli tak to co nim sądzisz?

Chyba serial, a nie film? Bardzo dobry, ale pierwszy odcinek jest słaby i niemal zniechęcił mnie do oglądania reszty.

Zapytałeś się czego innego miałbyś używać, to Ci odpowiadam :D.

Dwa słowa: pytanie retoryczne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie pytanie: otóż jakiś czas temu pisałeś, że jesteś użytkownikiem telefonu LG Swift 540 GT. Moje pytanie brzmi: czy twój telefon chodził płynnie, tzn. bez żadnych zawiech? Bo sam używam tego telefonu i czasem zdarzy mu się zbyt długo myśleć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie pytanie: otóż jakiś czas temu pisałeś, że jesteś użytkownikiem telefonu LG Swift 540 GT. Moje pytanie brzmi: czy twój telefon chodził płynnie, tzn. bez żadnych zawiech? Bo sam używam tego telefonu i czasem zdarzy mu się zbyt długo myśleć...

Mój telefon też się przytyka. Nie ma co się dziwić, bo mało pamięci i słabawy procesor. Ale jeśli regularnie się go restartuje (co 2-3 dni) i zamyka zbędne procesy, to działa nieźle.

Jeśli mnie pamięć nie myli w 2008 roku w CDA była pochlebna recenzja płytki "Bullet In Your Head" Made of Hate twojego autorstwa- miałeś może okazję zapoznać się z ich drugim krążkiem "Pathogen"? Jeśli tak, to jak wrażenia?

Słyszałem "Pathogen". Debiut bardziej mi się podobał.

Czy zamierzasz jeszcze pisać na swoim blogu?

Nie planuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój telefon też się przytyka. Nie ma co się dziwić, bo mało pamięci i słabawy procesor. Ale jeśli regularnie się go restartuje (co 2-3 dni) i zamyka zbędne procesy, to działa nieźle.

Zawsze możesz się przerzucić się na tę nową, bezantenkową Nokię, którą Al zrecenzował w ostatnim numerze pisma. :)

Miałeś już czas przesłuchać najnowszą płytę Kreona, czy raczej nie interesuje Cię ten zespół?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś już czas przesłuchać najnowszą płytę Kreona, czy raczej nie interesuje Cię ten zespół?

Zespół mnie nie interesuje. Wiedziałem, że nagrywają album, ale straciłem zainteresowanie, kiedy dowiedziałem się, gdzie nagrywają i usłyszałem próbki tych nagrań. Widziałem też ich najświeższy teledysk. Wokal jest z zupełnie innej bajki niż reszta kapeli (co akurat mnie nie zaskoczyło, bo widziałem ich kiedyś na żywo), a w miksie bardzo brakuje gitar i mocy.

Jaki jest twój ulubiony piłkarz z zagranicy?

Nie mam ulubionego piłkarza. Po co mi? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...