Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Hm, nie słuchasz, z czym sie to wiąże ? nie znasz żadnej kapeli, czy po prostu jestes wierny metalowi, bez żadnych podgatunków, a może znasz ale nie podoba Ci się ?

Dam link z ciekawości o Twoją opinię :

Co o tym sądzisz ?

i jeszcze jedno pytanie, ćwiczyłeś kiedyś growl/scream, czy stoisz tylko przy gitarze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz zagrać w Journey z PSN'u?

Nie.

Czy informacja o spolszczeniu PSS zrobiła na Tobie jakieś wrażenie?

O spolszczeniu czego?

Hm, nie słuchasz, z czym sie to wiąże ? nie znasz żadnej kapeli, czy po prostu jestes wierny metalowi, bez żadnych podgatunków, a może znasz ale nie podoba Ci się ?

Nie podoba mi się.

Dam link z ciekawości o Twoją opinię :

Co o tym sądzisz ?

Do 3 minuty nuda, w kółko to samo i fatalny scream. Nie lubię muzyki, która jest oparta na monotonnym nawalaniu w akordy, zamiast na riffach. O, w 3:26 wchodzi jakiś riff, ale niestety bardzo kiepski. Dziękuję, wystarczy mi. :) Jak już pisałem - nie podoba mi się takie granie i już.

i jeszcze jedno pytanie, ćwiczyłeś kiedyś growl/scream, czy stoisz tylko przy gitarze ?

Mam za słabe gardło, zwłaszcza że ok. 10 lat temu poważnie nadwerężyłem sobie struny głosowe i do dzisiaj dostaję chrypki po tym, jak muszę przez dłuższy czas mówić głośniej niż normalnie (np. żeby pogadać w klubie w czasie koncertu albo z głośną muzyką). Bardzo żałuję, bo przydałby się w moim zespole drugi wokal na potrzeby koncertów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś o tym, że być może w przyszłym tygodniu płyta wyląduje w tłoczni (mam na myśli oczywiście InDespair) - a co z dystrybucją cyfrową? Nie dogadaliście się?

A skąd wniosek, że się nie dogadaliśmy? Płyta pojawi się również w postaci cyfrowej, tak w polskich serwisach, jak i zagranicznych.

Jesteś optymistą czy pesymistą?

Jestem realistą.

Masz zamiar kiedyś zostawić prace w CDA?

Nie planuję tego.

Moźe jak InDespair odniesie sukces?

W tym kraju nie odniesiemy sukcesu, który pozwoli nam utrzymywać się z grania w InDespair.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wniosek, że się nie dogadaliśmy? Płyta pojawi się również w postaci cyfrowej, tak w polskich serwisach, jak i zagranicznych.

Może stąd, że nic o tym nie wspomniałeś? ;)

Miło słyszeć, że planujecie rozwinąć dość szeroki kanał dystrybucji - byłbym głupcem gdybym życzył światowego sukcesu, ale chciałbym by choć zwróciły się wam poniesione koszta.

BTW po prostu myślałem, że premiera wersji cyfrowej odbędzie się jakiś czas przed premierą wersji CD - swoją drogą w co będzie zapakowana płytka? Płaski plastikowy box (tak jak EP-ka)? Grubsza wersja? A może w digipacku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć, że planujecie rozwinąć dość szeroki kanał dystrybucji - byłbym głupcem gdybym życzył światowego sukcesu, ale chciałbym by choć zwróciły się wam poniesione koszta.

Nie wierzę w to, że się zwrócą. Chyba że płyta w wersji cyfrowej będzie się bardzo dobrze sprzedawać za granicą za euro i dolary.

swoją drogą w co będzie zapakowana płytka? Płaski plastikowy box (tak jak EP-ka)? Grubsza wersja? A może w digipacku?

Standardowy jewel case, z książeczką 8 stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zanosi się na żadną trasę. Będziemy grać najczęściej, jak to będzie możliwe, ale to będą pojedyncze koncerty. Do Bydgoszczy chętnie pojedziemy, jeśli ktoś nas tam zaprosi i zwróci koszty, co może być problemem, bo to jednak 550 km tam i z powrotem (x2 samochody) + nocleg. Ale jeśli ktoś zaproponowałby nam udział w bardzo atrakcyjnej imprezie, to część kosztów wzięlibyśmy na siebie. Zobaczymy, może kiedyś się tak złoży, że zawitamy do Bydgoszczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy kojarzysz bydgoską "Estradę" (bardzo przestronny klub muzyczny z sporym nastawieniem na metal), ale myślę, że warto, żebyście się z nimi skontaktowali. Co jakiś czas są tam jakieś tematyczny (death, thrash etc.) imprezy metalowe, ale po prostu, choćby z racji odległości mogą po prostu nie wiedzieć, że istniejecie i bardzo fajnie gracie ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś o tym, że być może w przyszłym tygodniu płyta wyląduje w tłoczni

No wreszcie!

Nie wierzę w to, że się zwrócą. Chyba że płyta w wersji cyfrowej będzie się bardzo dobrze sprzedawać za granicą za euro i dolary.

Odłóż dla mnie jeden egzemplarz, będzie wtedy jak najwięcej kasy dla Was - bez tych wszystkich prowizji od wystawienia aukcji w internecie, czy innych pośredników ;) Swoją drogą, to czy dałoby się załatwić podpis wszystkich członków zespołu w książeczce? Liczę na to, że kiedyś sprzedam za grubą forsę 1st press kultowej płyty, w dodatku podpisany przez oryginalny skład ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o tym kawałku: http://www.youtube.com/watch?v=GWOsb9KThfE ;P ?

Ale po co w ogóle mnie o niego pytasz?

Swoją drogą, to czy dałoby się załatwić podpis wszystkich członków zespołu w książeczce?

Nie ma problemu.

Co sądzisz o Janicku Gersie?

Nie jest to wybitny gitarzysta, ale niezły z niego showman. A Maideni bardziej potrzebują showmana niż gitarowego boga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...