Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

To tak nawiązując do pytania o xboxa: Czy płaciłbyś za korzystanie z PSN, gdybyś musiał? To pokazuje klarownie geniusz/ pazerność Microsoftu, bo jakby nie patrzeć płacisz za coś, co powinno być w standardzie, skoro i tak płacisz za internet.

Czy oczekujesz, chociaż w niewielkim stopniu premiery PS4 i jeśli tak, to jakie wiążesz z ową konsolą nadzieję? Wiem, że nie (ale to wypaczyło sens tego zdania...)kupisz jej zaraz po premierze ale co byś chciał najbardziej dostać w zestawie- możliwość grania w "prawdziwe" 3D, ekran dotykowy, "Kinect"?

Pozdrawiam

Edytowano przez Pipes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak nawiązując do pytania o xboxa: Czy płaciłbyś za korzystanie z PSN, gdybyś musiał? To pokazuje klarownie geniusz/ pazerność Microsoftu, bo jakby nie patrzeć płacisz za coś, co powinno być w standardzie, skoro i tak płacisz za internet.

Myślę, że opłaciłbym abonament, żeby móc grać w Fifę przez sieć.

Czy oczekujesz, chociaż w niewielkim stopniu premiery PS4 i jeśli tak, to jakie wiążesz z ową konsolą nadzieję?

Tak, jestem ciekaw, czy Sony zrobi kolejną konsolę stacjonarną i w jakim kierunku z nią pójdzie.

Wiem, że kupisz jej zaraz po premierze ale co byś chciał najbardziej dostać w zestawie- możliwość grania w "prawdziwe" 3D, ekran dotykowy, "Kinect"?

Pisząc o prawdziwym 3D, masz na myśli denne okularki? Uważam, że w obecnej formie 3D to dno niewarte chwili uwagi. Kontrolery ruchu typu Kinect również zupełnie mnie nie interesują. A jeśli chodzi o ekran dotykowy, to Sony już ma taką konsolę - Vitę. W konsoli stacjonarnej to się nie sprawdzi, bo niby jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest twoje nastawienie do serii Guitar Hero ?

Pozytywne. Ale nie wracam do tych gier po zaliczeniu wątku fabularnego.

1. Lubisz gdy forumowicze mówią do Ciebie po imieniu?

Jest mi to obojętne.

2. Co sądzisz o OnLive?

Nic. Czekam, co się z tego rozwinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do GH to chciałbyś kolejną część ?

Po co? Starczy już.

Która część Ci się najbardziej podobała ?, bo mi GH: Metallica

W GH: Metallica w ogóle nie grałem, bo nie lubię Metalliki. Najbardziej podobała mi się Warriors of Rock, choć najlepszą listę utworów miała "trójka".

Jaka jest twoja ulubiona gra o piratach?

Sid Meier's Pirates! w odnowionej wersji z 2004.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że grasz w Asura's Wrath i w związku z tym mam pytanie. Jak to w końcu jest z interaktywnością w tej grze? Poziomy w demie miały spory problem, bo ograniczyły się do QTE festu, który w dodatku był zrealizowany mało ciekawie. Asura's Wrath to interaktywny film czy slasher? W dodatku jeśli jest tym drugim to czy jest satysfakcjonujący, czy ma problem z utrzymaniem przywoitego poziomu? Przyglądałem się tej grze licząc na kolejnego szybkiego i efektownego japońskiego slashera typu Bayonetta. Demo i ostatnie materiały troche mnie jednak ostudziły.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę już skończyłem, bo dostałem ją do recenzji. Powiem tak - jest to ciekawe doświadczenie, ale mało w nim gry. Rozgrywka jest prymitywna, slashowania tu niewiele, a QTE są bardzo łatwe. Ale nie żałuję soboty poświęconej na tę grę, bo jest w niej coś fajnego. Tyle że nie jest to Bayonetta czy God of War.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź Riseena 2 która została opublikowana na stronie CDA, to jest ta która będzie w gazecie?

Nie. To inny artykuł innego autora.

Co sądzisz o tym?

Znam to wykonanie - podoba mi się.

PS. Oddałem głos na InDespair.

Dzięki.

Taa, cały czas pamiętam szalone Through The Fire And Flames Dragonforca w GH III

Dla mnie ich kawałki nie są szalone, tylko śmieszne. :) Brzmi to według mnie jak parodia power metalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że są szalone chodziło mi o ich zaawansowanie w samym GH, oczywiście na Expercie. Czyli rozumiem że nie próbowałeś się z Fury Of The Storm w GH: WoR ?

Edytowano przez Alex10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...