Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Tak, przecież wiadomo, że metalowcy mają w zwyczaju posłuchać sobie czasem dubstepu.

Nie nudzi cię słuchanie w zasadzie jednego gatunku muzycznego?

Głupie pytanie, bo skoro słuchasz, to znaczy, że nie nudzi, ale zastanawia mnie, czy jest jakakolwiek szansa na to, że w przyszłości zainteresujesz się także czymś innym? Sam kiedyś słuchałem tylko i wyłącznie metalu, ale z czasem odkryłem też inne gatunki, dlatego teraz nie wyobrażam sobie męczenia uszu w kółko tym samym. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nudzi cię słuchanie w zasadzie jednego gatunku muzycznego?

Nie. Jest on na tyle rozległy, że nikt nie każde słuchać w kółko Maidenów.

Głupie pytanie, bo skoro słuchasz, to znaczy, że nie nudzi

Słuszna uwaga. :)

czy jest jakakolwiek szansa na to, że w przyszłości zainteresujesz się także czymś innym?

Nie wiem, ale bardzo mocno w to wątpię.

Sam kiedyś słuchałem tylko i wyłącznie metalu, ale z czasem odkryłem też inne gatunki, dlatego teraz nie wyobrażam sobie męczenia uszu w kółko tym samym. :P

Gratuluję. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest najtrudniejsza gra w jaką kiedykolwiek grałeś?

Nie mam pojęcia. Może Dark Souls/Demon Souls, może coś na Atari - musiałbym sięgnąć pamięcią daleko wstecz, a o tej porze nie jestem w stanie podjąć takiego wysiłku. :)

Jeśli było takie pytanie to sorry.Jaka jest twoja ulubiona platforma do gier, a jaka gra?

Jeśli chodzi o platformę, to PS3. Natomiast jednej ulubionej gry nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiłeś platynę na God of Warach "tak przez przypadek :trollface:"

Przez przypadek to raczej nie da się wbić platyny. :)

Czego oczekujesz od następnej części tej serii? Widziałem pomysł na łączone QTE, ale to wymagałoby co-opa :cool: .

Wymagam przede wszystkim tego, żeby ukazała się na PS3, a nie na Vitę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz swoje PSP, skoro wszystkie warte uwagi gry już przekonwertowano na PS3 (no dobra, dla mnie warte uwagi = Chains of Olympus i Ghost of Sparta :tancze:)? Skoro Vita już jest, to nikt nie będzie robił na PSP gier :<.

Przywiązujesz wagę do tego jak wygląda pudełko gry? Mam na myśli te znaczki typu "jesteś biedakiem :cheesy, -50% ceny", albo "!EXTRA KOLEKCJA!" na pół okładki, które oczywiście wyglądają gorzej niż premierowe.

Co się dzieje z grami, które przyszły do redakcji, a nikt nie zaoferował się ich przygarnąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby nowy God of War wyszedł na Vite, to kupiłbyś tą platformę?

Nie. Kupowanie konsoli dla jednej gry to dla mnie gruba przesada.

Sprzedajesz swoje PSP, skoro wszystkie warte uwagi gry już przekonwertowano na PS3 (no dobra, dla mnie warte uwagi = Chains of Olympus i Ghost of Sparta :tancze:)? Skoro Vita już jest, to nikt nie będzie robił na PSP gier :<.

Według mnie od dawna nikt już nie robił wartościowych gier na PSP. W zasadzie to od samego początku PSP miało problem ze wsparciem producentów softu. Ale nie sprzedam tej konsolki, bo zwyczajnie nie chce mi się zawracać sobie tym głowy.

Przywiązujesz wagę do tego jak wygląda pudełko gry? Mam na myśli te znaczki typu "jesteś biedakiem :cheesy, -50% ceny", albo "!EXTRA KOLEKCJA!" na pół okładki, które oczywiście wyglądają gorzej niż premierowe.

Zupełnie mnie to nie obchodzi, zwłaszcza że w zasadzie nie kupuję gier.

Co się dzieje z grami, które przyszły do redakcji, a nikt nie zaoferował się ich przygarnąć?

Co znaczy "przygarnąć"? Zrecenzować? To nie działa tak, że "nikt nie chciał, więc recenzji nie będzie". To jest przecież praca. Jeśli nikt sam nie zgłosił się do recenzji, to szef wskazuje palcem, kto ją zrobi.

Skoro ps3 to twoja ulubiona platforma.To powiedz mi dlaczego warto ją kupić.

A zagrasz na PC w Red Dead Redemption? Serię God of War? Killzone? Uncharted? Według mnie jeśli chce się grać, to trzeba mieć jakąś konsolę, bo inaczej traci się dostęp do wielu znakomitych gier (i nie mówię tylko o najgłośniejszych hitach, ale też np. o ostatniej Castlevanii, która jest fantastyczna). A PS3 jest bardziej przyszłościowa od X360. Ale wybór między PS3 a X360 sprowadza się do porównania exclusive'ów i wybrania platformy oferującej więcej gier, które cię interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sterowanie zrobione jest pod pada, to nie jest to żaden problem. A tak swoją drogą, to nie grałem na PS3 w żadnego czystego RPG-a. Jeżeli myślałeś o Amalurze, to jest to action RPG, które było projektowane z myślą o padzie, co widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem się z tym pytaniem do Smugglera (jakoby co sorry za powtarzanie), ale zależy mi na czasie a go chyba na forum teraz nie ma.

Nurtuje mnie pewna sprawa i nie wiem kogo zapytać, dlatego postanowiłem zapytać ciebie, choć zapewne sięgniesz po pomoc kolegów z redakcji. Mam kilka pytań odnośnie Origina i kontrowersji wokół jego platformy, a w internecie krąży tyle opnii, że nie wiem już w co wierzyć, a najlepiej pytać eksperta.

1. Czy Origin to naprawdę program szpiegujący?

2. Czy naprawdę ma on możliwość skanowania i przesyłu informacji do EA i usunięcia plików, które uzna za "pirackie"?

3. Jeśli może przeskanować i przesyłać informacje, to jakiego typu - tu mógłbyś mi wymienić mniej więcej jakie?

4. Czy istnieje możliwość blokowania takiego przesyłu?

5. Jak wygląda to ze strony prawa polskiego?

6. Czy jest to płatna platforma?

7. Czy moglibycie zamieścic artykuł na temat Origina w publicystyce, lub jakis ogólny na temat licencji/różnic różnych platform internetowych typu Steam, Origin?

Edytowano przez michałedek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...