Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Mam pytanie:Skoro grasz w Batmana:AC,to moze wiesz czy mozna grac Kobieta-Kot tylko w e.limitowanej czy jest w podstawowej wersji?

Bo chcem kupic niedługo na PC i chciałem sie dowiedziec ;)

Szczerze mówiąc, nie wiem, jak sprawa wygląda na PC, bo gram na PS3. Obstawiam, że na PC jest tak jak na konsolach - z nową grą dostajesz jednorazowy kod, który odblokowuje etapy z Catwoman. Taki patent na walkę z handlem używkami (jeśli kupiłeś używkę i chcesz zagrać Catwoman, musisz kupić kod, który ją odblokowuje).

Napiszę jeszcze raz, bo tamten post gdzieś się zgubił. Lubisz iskać?

Nie zgubił się, tylko go skasowałem, bo był bezsensowny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie materiały i informacje udostępniane przed premierą Arkham Asylum wskazywały, że to będzie co najmniej bardzo dobra gra. Gniota więc się nie spodziewałem. Kiedy grałem w betę byłem jednak zaskoczony, że studio ze znikomym doświadczeniem, w zasadzie anonimowe stworzyło produkcję tak dobrą, że aż zapierającą dech w piersiach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy chciałbyś aby powstawały następne części Batmana z tej serii ?

Szczerze mówiąc, nie wiem, czy bym chciał, bo mam wrażenie że w Arkham City twórcy wyczerpali tę formułę.

2I jaka postać ci się najbardziej podoba w Batman AC ?

Joker, rzecz jasna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Znów zapytam o Iron Maiden: co sądzisz o Jannicku Gersie?

Nie jest z pewnością wybitny od strony technicznej, ale to dobry wioślarz i -przede wszystkim - dobry showman, który obok Dickinsona wnosi do występów Maidenów najwięcej życia.

2. Grasz w TES-y?

Od Morrowinda i Obliviona szybko się odbiłem, ale planuję dać szansę Skyrimowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...