Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

A że tak zapytam, co w życiu nowego? Jak tam Twoja spokojniejsza połówka? Dużo masz pracy?

U nas wszystko w porządku, dzięki. Roboty mam tyle co zwykle.

Czy lubisz wszystkich kolegów z redakcji ? Czy masz tam jakiegoś , którego najbardziej lubisz ? I czy według ciebie jesteś lubiany ?

Wszyscy się lubimy. Inaczej trudno by się pracowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz o coverze kawałka Judas Priest na nowej płycie Machine Head :

Najlepszy numer na płycie. :)

I ogólnie o albumie Unto The Locust (jak słuchałeś) ?

To samo, co poprzednich ich płytach - nie wiem, czym ludzie się podniecają. Do mnie Machine Head jakoś nie trafia, choć wielokrotnie próbowałem się do nich przekonać.

Jak wspominasz pierwszy dzień pracy w redakcji ?

Problematyczne jest ustalenie pierwszego dnia pracy w redakcji. :) Jeśli uznać za taki pierwszy dzień na etacie, to nie różnił się on od poprzednich dni w redakcji niczym oprócz tego, że musiałem przyjść na 8:00. Nie pamiętam natomiast pierwszego dnia, w którym przyszedłem do swojego stałego biurka w redakcji, bo było to kilka lat przed tym, jak dostałem etat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Jeśli do nowego numeru jest do napisania przykładowa recenzja, która ma w piśmie zajmować jako całosć(razem ze screenami) zajmować 2 strony, to na taką objętość średnio przypada ile znaków ze spacjami.

troche nie po polsku, ale mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi

w skrocie: jeśli artykul zajmuje 2 strony, to ile jest w tym samego tekstu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o twórczości Dio, Twisted Sister i Motley Crue?

Nie słucham ich, ale oczywiście znam po kilka kawałków.

Czytałeś "Szkieletową Załogę" Kinga?

Nie pamiętam. W ogóle czytałem już tyle rzeczy Kinga, że czasem widząc tytuł mam problem z przypomnieniem sobie, co to jest.

Twoje ostatnie odkrycie muzyczne?

Bo ja wiem... Chyba Amon Amarth przy okazji premiery "Twilight of the Thunder God".

Co myślisz o nowych płytach Anthraxu i Megadeth?

Anthrax nigdy mi nie pasował, a nowy Megadeth to słabizna.

lubisz słodycze? jesli tak to jakie?

Czasem zjem coś słodkiego (różne rzeczy), ale nie za często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci się nie podoba w nowym Megadeth? Lubię czytać temat z pytaniami do Ciebie, zazwyczaj zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o muzykę (tylko weź powerku tyle nie słuchaj ;)), ale żeby nowy Megadeth nazwać słabizną? Przecież to świetny piosenkowy krążek, porównywalny do kapitalnego Cryptic Writings. Świetnie się zaczyna, świetnie się kończy, w środku są takie petardy jak Fast Lane, czy Whose Life. Wywaliłbym tylko trochę denerwujące Guns, Drugs&Money i za miętkie nawet jak na taką płytę Black Swan. Oprócz tego płyta ma mocarne brzmienie i jedne z najlepszych, jeśli nie najlepsze, wokale jakie Ryży nagrał. No i wreszcie ilość solówek mieści się w granicach rozsądku... Endgame w żadnym wypadku nie przeskoczyli, ale i tak moim zdaniem jest świetnie.

Oczywiście no offence :)

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prubowales grac w FIFA 12 zespolem FC Kopenhaga? Wedlóg mnie bardzo zbalansowana druzyna, ktora sie swietnie gra.

Nie próbowałem.

A co Ci się nie podoba w nowym Megadeth? Lubię czytać temat z pytaniami do Ciebie, zazwyczaj zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o muzykę (tylko weź powerku tyle nie słuchaj ;)), ale żeby nowy Megadeth nazwać słabizną? Przecież to świetny piosenkowy krążek, porównywalny do kapitalnego Cryptic Writings.

Widzisz, ja nie uważam, że Cryptic Writings jest kapitalny. Według mnie jest tam 5 fajnych kawałków, a pozostałe 7 to szmira, której nie warto pamiętać. Spodziewałem się po nowej płycie kontynuacji kierunku z "Endgame", a nagrali album, którego spora część to starocie, a premierowe kawałki są ledwo ciepłe. Nie wiem na przykład, co Ci się podoba w "Fast Lane". Kiedy usłyszałem w Guitar Hero "Sudden Death", ucieszyłem się, że Megadeth nie mięknie - ten kawałek jest znakomity. Niestety reszta płyty mu nie dorównuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecialem do sklepu i udalo mi sie dorwac CDA. Przeczytalem twoja recenzje PES 2012 i zgadzam sie z wiekszoscia rzeczy, ktore tam rozpatrywales. Sadzisz ze w Fifie 12 mogliby tez umozliwic Manual Teammate Control?

A dlaczego nie?

Co sądzisz o zespołach KSU, Farben lehre?

Po raz 1573: NIE SŁUCHAM PUNK ROCKA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...