Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

I jak tam Gamma? I want Out, Future World i Dr Stein było ?

Nie byłem na GR - wybrałem Amon Amarth. Ale wiem, że z klasyków Helloween były "I Want Out", "Future World" i "Ride the Sky".

Czy wrócisz do gry w Dead Island ?

Nie. Skończyłem ją raz i wystarczy. Nie mam czasu na powroty.

I czy w twojemu zespołowi dobrze się układa ?

Tak.

Wiesz moze czy w Batman:AC po ukonczeniu kampanii jest ''swoboda'': wykonuje sie misje poboczne itd...?

Nie wiem, nie skończyłem jeszcze gry.

Batman;AC spełnił Twoje oczekiwania?

Jak najbardziej.

Myslisz juz o swiętach?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bys cos jeszcze poprawił jak twórca w Batman:AC?

Naprawdę nie wiem, co w tej grze można byłoby zrobić lepiej.

Co sadzis o formie WKS?

Cieszę się, że dobrze im idzie i mam nadzieję, że uda im się utrzymać tę formę do końca sezonu.

Jak Ci sie podoba nowy stadion WKS-u?

Byłes juz na meczu na nowym stadionie?

Nie byłem. Pójdę wiosną, kiedy będzie ciepło, bo nie znoszę zimna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli kawałki z dema "Przebudzenie"? Ono ma już 10 lat, więc trudno po nim oceniać obecną kondycję zespołu. Inna sprawa, że nie bardzo wierzę w to, żeby była lepsza...

Mówiłem o nowszym demku "

", wydanym w symbolicznej ilości w 2005 roku. Akurat po "Przebudzeniu" trudno oceniać zespół, jako że nagrano je w... sali prób, stąd tragiczna jakość. W ogóle STOS to naprawdę pechowy zespół, jeśli chodzi o płyty (pod innymi względami zresztą też, żeby wspomnieć choćby tragiczną śmierć Janusza Sołomy podczas koncertu), np. podczas nagrywania splitu z Metalmanii Irena Bol była tydzień po porodzie.

Rok temu ukazała się jeszcze płyta tribjutowa dla W.A.S.P. ze stosowym coverem

, dla mnie co najwyżej takim sobie. Brakuje mocy w wokalu Ireny...

EDIT: musk mój się buntuje, "Za horyzont" pochodzi z tego samego, co "Przebudzenie" 2001 roku, zaś tribute z roku 2006. Przepraszam za dezinformację :) .

Edytowano przez Pinkel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądałeś walke Pudziana ? A jak tak to co o niej sądzisz /

Trafiłem na nią przypadkiem, wcześniej się nią nie interesowałem. I walka, i pomylenie (a może "pomylenie" - cokolwiek tam się zdarzyło) wyników były żenujące.

A jak jesteśmy już w temacie to co sądzisz o MMA , KSW, Strkieforce,UFC?

I czy je wogule oglądasz ?

Jeśli trafię w TV na jakąś ciekawą walkę, to zdarza się, że się przy niej zatrzymam. Powiedzmy, że lubię, ale nie jestem jakimś maniakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam, ale po latach z całej ich płyty pamiętam tylko utwór "Angel Witch". Taki tam drugoligowy zespolik, jakich w nurcie NWoBHM było na pęczki. Nie ciągnęło mnie do nich nawet wtedy, gdy jeszcze namiętnie i z przejęciem słuchałem takiej muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to było ale jaki jest twój ulubiony sport ?

Jedyny sport, jaki mnie interesuje, to piłka nożna. Zresztą nią też nie interesuję się maniakalnie, ograniczając się do Śląska, rozgrywek międzynarodowych i najważniejszych wydarzeń.

2.I czy się lenisz ?

Jeśli tylko mogę, to chętnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolekcjonujesz figurki ,modele,książki,płyty ?

W zasadzie to niczego nie kolekcjonuję. Mam wprawdzie w domu coś ze 150 płyt muzycznych, ale po prostu kupuję to, co chcę mieć i nie postrzegam tego w kategoriach kolekcjonerstwa.

I czy często kupujesz wersje kolekcjonerskie (byle czego) ?

Byle czego to ja w ogóle staram się nie kupować. :) A tak poważnie, to nie - nie rzucam się na edycje kolekcjonerskie. Mam wprawdzie w domu trochę kolekcjonerek gier, ale żadnej nie kupiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy dużo więcej szczęścia, niż nam się należało. Z drugiej strony jest to najnudniejsza grupa, jaką można było zestawić na Euro i obawiam się, że mecze Polaków to będą nędzne, męczące dla widza kopaniny. Chciałbym wierzyć, że przynajmniej wypełzniemy z grupy i zagramy potem choć jeden mecz z ciekawym przeciwnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...