Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Polecialem do sklepu i udalo mi sie dorwac CDA. Przeczytalem twoja recenzje PES 2012 i zgadzam sie z wiekszoscia rzeczy, ktore tam rozpatrywales. Sadzisz ze w Fifie 12 mogliby tez umozliwic Manual Teammate Control?

A dlaczego nie?

Pytanie czy by to zbytnio nie skomplikowalo ataku. Obrona została utrudniona, usuwajac mozliwosc automatycznego odbierania pilki i przy dodatkowo skomplikowanym ataku mogloby to niepotrzebnie zniszczyc latwosc odbioru tej gry dla osob majacych mala stycznosc z Fifą. Często uzywales tej opcj PESie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo ty (albo ktoś inny z redakcji) robisz recenzję gry X, podpisy pod screenami są tylko twoje, czy siadacie i wszyscy rzucacie pomysłami?

Generalnie podpisy powinien zrobić/dostarczyć autor, ale różnie z tym bywa i czasem trzeba coś za kogoś wymyślić, zwłaszcza w przypadku autorów, których nie mamy na miejscu.

Masz jakiś ulubiony kabaret/skecz?

Ogólnie nie lubię kabaretów. Nie bawią mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy w nowym numerze CDA będą recenzje CoD MW3 i BF3 ?

Nie. Postanowiliśmy nie recenzować już ważnych gier.

2.W jakim najczęściej czasie piszesz recenzje ? Na pare dni przed wyjściem CDA czy na początku , gdy tylko zlecą ci zadanie ?

Piszę na bieżąco. Inaczej nie da się pracować. Pomyśl, co by było, gdyby każdy odkładał napisanie tekstów na ostatnią chwilę. A na parę dni przed wyjściem CDA to my już robimy kolejny numer. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej jest tak, że gra zostaje w redakcji i można ją sobie np. pożyczyć, żeby pograć w domu, o ile zadziała na zwykłej sklepowej konsoli (z PC nie ma oczywiście tego problemu, ale pecetowe gry dostajemy często w postaci cyfrowej, np. na kontach prasowych Steama).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie konto prasowe Steam? Można wiedzieć ile już tam gier jest?

Mamy kilka redakcyjnych kont, ale powiem szczerze, że nie mam pojęcia, ile jest tam gier i jakie to tytuły, bo nigdy mi ta wiedza nie była potrzebna. :)

A tego kola obczajasz?

Ogólnie rzecz biorąc, shredderzy mnie mało interesują.

i co sądzisz o wokalu Michael`a Kiske`a (exHelloween, Unisonic)?

Znakomity wokalista. Bardzo lubię pierwszy album Place Vendome (z Helloween mam już niezbyt po drodze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz wrażenia, że Kiske po odejściu z Helloween zaczął strasznie słodzić, albumy solowe to już pop-rock tylko czasem gościnnie coś zapieje solidnie jak z Masterplanem czy w Avantasii, Stratovarusie? Ogólnie wokal potężny, ale marnuje się klepiąc takie smęty.

Nagrywa to, co chce nagrywać. Wolno mu.

A co myślisz o Hansenie i jego "wokalu"?

Znakomity wokalista, jeden z moich ulubionych. Unikalna barwa, duża skala, ogromna charyzma. Szkoda, że od dawna nie nagrał z Gamma Ray naprawdę dobrej płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No World Order". "Majestic" jest OK - jest tam kilka znakomitych numerów, ale za ostatnią wielką płytę Gamma Ray uważam właśnie NWO. Oby nie nie okazała się naprawdę ostatnią wielką płytą... Tak czy inaczej zdecydowałem, że 25 listopada pojadę do Krakowa na Amon Amarth, a nie na Gamma Ray.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Dickinson'a i Kiske'a mam jeszcze dwóch ulubieńców -Halforda i Phila Anselmo - pytanie co o tych ludzikach sądzisz? W przypadku Phila chodzi mi o okres kiedy piał heavymetalowo czyli "Power Metal" i parę kawałków z "Cowboys From Hell" Pantery. I czy podobają ci się szweckie boysbandy heavy tj. Hammerfall, Dream Evil, Wolf, Dreamtale, Lordi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Dickinson'a i Kiske'a mam jeszcze dwóch ulubieńców -Halforda i Phila Anselmo - pytanie co o tych ludzikach sądzisz?

Halforda bardzo lubię, ale trudno nie zauważyć, że jest już w zaawansowanym wieku (http://www.youtube.com/watch?v=alm1mm_HOIA - ZGROZA!). Anselmo jest mi obojętny i znam go bardzo słabo, bo Panterę omijam łukiem - nigdy do mnie ich muzyka nie przemawiała.

I czy podobają ci się szweckie boysbandy heavy tj. Hammerfall, Dream Evil, Wolf, Dreamtale, Lordi?

Wrzucanie ich wszystkich do jednego wora jest bez sensu. Zwłaszcza że Lordi to fińska kapela, a nie szwedzka. :) Z pozostałych wymienionych lubię Dream Evil - za ich dystans i chwytliwość ich numerów. Hammerfall to dla mnie natomiast synonim obciachu w heavy metalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucanie ich wszystkich do jednego wora jest bez sensu. Zwłaszcza że Lordi to fińska kapela, a nie szwedzka. :) . Hammerfall to dla mnie natomiast synonim obciachu w heavy metalu.

No Lordi faktycznie fińskie tałatajstwo, Hammerfall to tylko pierwsza płyta ujdzie, reszta to wioska:) A nie uważasz, że Kiske ze swoimi solowymi dokonaniami typu "Instant Clarity", "Kiske" ,("Past In Different Ways" jeszcze nie słuchałem) to też kicha, słodziuśkie kawałki dla nastolatek, bez kopa a`la I Want Out czy Future World i generalnie pop-rock o ile już nie jest to pop? Marnuje się chłopak, zwłaszcza, że Unisonic dobrze nie wróży (kiepska "To The Metal" Gamma, czyli Hansen już się jakby wypalił...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie uważasz, że Kiske ze swoimi solowymi dokonaniami typu "Instant Clarity", "Kiske" ,("Past In Different Ways" jeszcze nie słuchałem) to też kicha, słodziuśkie kawałki dla nastolatek, bez kopa a`la I Want Out czy Future World i generalnie pop-rock o ile już nie jest to pop?

Wiesz, mnie Kiske solo nie interesuje. Coś tam słyszałem, nie spodobało mi się i dałem sobie spokój. Bardzo lubię natomiast pierwszy album Place Vendome - dobrze się go słucha. A porównywanie solowych płyt Kiskego do "I Want Out" czy "Future World" (oba kawałki autorstwa Hansena zresztą i oba wolę z jego wokalem) jest bez sensu, bo to dwie różne bajki. A te dwa numery to też mają raczej takiego "kopka" niż kopa. Wystarczy puścić sobie po nich "Disciples of the Lie" Iced Earth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...