Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Oglądałem ostatnio na YT wycieczka po redakcji CDAction.Był tam wielki syf.I moje pytanie brzmi następująco - Czy nadal tam jest aż tak brudno ?

Brudno to w redakcji nigdy nie było. Mógł być co najwyżej bałagan - a to jest różnica. Od czasu nakręcenia tamtego filmiku mieliśmy w biurze przemeblowanie, więc sporo się zmieniło.

Dwa pytania.

1.Lubisz mitologię grecką???

Owszem. "Mity Greków i Rzymian" Markowskiej były pierwszą książką, jaką przeczytałem samodzielnie (w wieku 6 lat). Wcześniej prosiłem mamę, żeby mi czytała fragmenty. Przez długi czas w szkole historia antyczna była moim konikiem.

2.Czy jesteś osobą wierzącą ???(na to pytanie nie musisz odpowiadać)

Nie, jestem ateistą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy swój ateizm łączysz jakoś z typem muzyki jaki słuchasz ? Czy jedno wpływa na drugie?

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

2. Czemu zdecydowałeś się na rozrywkę na konsoli i dlaczego PS3?

Na konsoli mam gry, których na PC nie ma i nie będzie. Poza tym jest wygodniejsza od PC (po 8 godzinach w redakcji siedzenie przed kompem to ostatnia rzecz, jaką chcę robić w domu), granie na telewizorze 42" jest bardzo przyjemne, nie muszę też zawracać sobie głowy żadnymi wymaganiami sprzętowymi, sterownikami, Steamami i innymi pecetowymi bzdurami. I nie obchodzi mnie, kiedy jaka gra trafi na PC, a to świadomość bardzo kojąca w kontekście np. nadchodzącego GTA V. :) PS3 wybrałem dlatego, że w przeciwieństwie do Xboksa czuję do marki Playstation sympatię. X360 ze swoimi debilnymi awatarami wydaje mi się dziecinny. Poza tym PS3 wydawało mi się bardziej przyszłościowe (i nadal uważam, że ma przed sobą dłuższe życie niż X360), ma serię God of War, a Sony nie wygłupia się ze ściaganiem haracza za grę w multi (co jest dla mnie bardzo istotne, bo dużo czasu spędzam, grając w Fifę przez sieć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie gazety i czasopisma czytasz?

Żadnych. Gazety codzienne nie są mi potrzebne, bo mam internet. Natomiast jeśli chodzi o czasopisma, to żadne mnie nie interesuje. A przynajmniej nie na tyle, że wydać na nie pieniądze i poświęcić im czas. Kiedyś miałem więcej czasu na to, żeby np. usiąść z herbatą i jakąś prasą.

2. Czy nie chciałbyś w przyszłości być naczelnym CDA?

W CDA akurat możliwości awansu są w zasadzie żadne, bo wiązałoby się to ze zwolnieniem jednego z dwóch stanowisk kierowniczych (a nikomu źle nie życzę, zwłaszcza że każdy chciałby mieć takich szefów, jakich mamy w redakcji). Nie da się ukryć, że jest to wada tej pracy i kiedyś pewnie zacznę się zastanawiać, czy chcę być ciągle "niskopoziomowym mobkiem". :)

3. Masz jakieś zwierzę w domu (np. krowę, szczury, karaluchy, żółwa z Galapagos :tongue: )?

Nie mam. Chciałbym mieć psa, ale niestety nie mam obecnie warunków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania.

1.Lubisz mitologię grecką???

Owszem. "Mity Greków i Rzymian" Markowskiej były pierwszą książką, jaką przeczytałem samodzielnie (w wieku 6 lat). Wcześniej prosiłem mamę, żeby mi czytała fragmenty. Przez długi czas w szkole historia antyczna była moim konikiem.

Ja też bardzo lubię mitologię grecką.I związku z tym mam kolejne pytanie.

Znasz jakieś gry związane właśnie z mitologią grecką na PC.

Na święta zamierzam kupić PS3 ale do tego czasu pograł bym w coś na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej: chodziło mi ogólnie o teksty w heavy/thrash metalu. Ostatnio posłuchałem sobie polskiego Turbo i strasznie te wszystkie teksty są pompatyczne i ogólnie nie za bardzo wiadomo o co w nich chodzi. Mam wrażenie, że w tym gatunku muzyki najważniejsza jest muzyka, a tekst aby jakiś tam był. W takim black czy death metalu których nie lubię, masz pewność, że teksty będą o piekle, szatanie, demonach, dziewicach, apokalipsie, walce z religią itp.itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś filmy, które nawet oglądane po raz kolejny (enty) robią na tobie niesamowite wrażenie, poruszają Cię itp.? Ja tak mam z całą trylogią "Lord of the Rings" (mój brat mnie nie rozumie, kiedy mówię mu, że tego filmu nie ogląda się z lektorem i trzeba się w niego wczuć, poczuć ten klimat, tą wspaniałość) i ostatnio z "Forrest Gump". To pierwsze tak bardzo podoba mi się chyba ze względu na książki, które po prostu uwielbiam, oraz FENOMENALNY soundtrack, a drugi film, ze względu na GENIALNĄ grę Toma Hanksa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś filmy, które nawet oglądane po raz kolejny (enty) robią na tobie niesamowite wrażenie, poruszają Cię itp.?

Chyba nie bardzo. Są oczywiście filmy, które zrobiły na mnie duże wrażenie, ale ja generalnie nie mam w zwyczaju wracać do nich po kilka razy. Stare "Gwiezdne wojny" oglądałem kilka razy (tak w okolicy 10), ale teraz nie odbieram ich tak samo, jak 20 lat temu, kiedy widziałem je po raz pierwszy i mój wiek zapisywany był jedną cyfrą.

Na jakiej gry najbardziej czekasz w 2012?

Race Driver: GRiD 2, Darksiders II, Mass Effect III, Diablo III na PS3, GTA V, Kingdoms of Amalur: Reckoning.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...