Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Zapomniałes chyba jeszcze o Fife 13?

Nie, nie zapomniałem. Nie prosiłeś mnie o wymienienie wszystkiego, w co planuję zagrać w przyszłym roku. Bo zagram też np. w AC3 i zapene kilka innych gier.

A Fifa Street(2012)?

Wątpię.

A jak gra w tym roku Cie najbardziej rozczarowała?

Nie wiem.

A jak Ci sie najbardziej spodobała?

Jeszcze nie grałem we wszystkie tegoroczne gry, w które planuję zagrać. Obecnie gram w Batmana: AC, w kolejce natomiast czekają Dark Souls, AC Revelations i Saints Row: The Third.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! W wakacje następnego roku 2012 kupuję wiosło, wcześniej się nie dało. Motocykl mi w tym przeszkodził. Ale do rzeczy, chcę, by moim kolejnym wiosłem był Jackson DXMG z przetwornikami Merlin Eclipse. Jest sens kupować wiosło z tym setem, czy szarpnąć się na DKMG? Tak w ogóle te Jacksony DK to sensowny sprzęt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, teraz już pytanie raczej o marce, z tego, co wiem to miałeś/masz B.C. Richa. Czy wyższe wersje tych gitar zasługują na uwagę? Taki B.C. Rich ASM/Assassin może być alternatywą dla Jacka. Chodzi mi o wersje Deluxe.

Edytowano przez tk2121
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BC Richa z czasów, kiedy oznaczenia serii były inne niż teraz (1999 rok). Mój Mockingbird jest z serii NJ - ówcześnie najwyższej, nie licząc custom shopu - i jest to świetne wiosło (tyle że kiepskie fabryczne przystawki BC Richa trzeba było wymienić). Mogę powiedzieć tyle, że BC Riche z wyższej półki to bardzo dobre gitary. Poczytaj sobie zresztą testy w necie. Ale kupować BC Richa, który ma zwykły kształt superstrata?... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wygodę, to wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, choć niewykluczone, że na początku będzie ciężko (każdy, kto bierze do rąk moją gitarę, ma z nią problem). Po pierwsze - gitary o nietypowych kształtach mają często problem z wyważeniem - tzn. "lecą" w którąś stronę, jak powiesisz je sobie na pasku i puścisz. Po drugie - strzałka jest niewygodna przy graniu w pozycji siedzącej, bo ześlizguje się z uda. Zwłaszcza taka strzałka symetryczna, bo te z jednym "rogiem" krótkim jakoś tam można zaprzeć o nogę.

O modelu Warbeast NJ Deluxe też słyszałem i czytałem dużo dobrych rzeczy. Zresztą już "na papierze" i na zdjęciach robi dobre wrażenie. Sam kiedyś zastanawiałem się nad tym wiosłem jako drugim, ale doszedłem do wniosku, że jeśli już będę kupował zapasową gitarę, to ze stałym mostkiem, żeby móc ją sobie szybko przestrajać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warbeast ma fajne ukształtowanie, idzie go sobie zaprzeć. Natomiast z V-ką będzie ciężej, często gram na siedząco, więc będę musiał między nogami trzymać, no nic, pojadę do sklepu/kolegów i spróbuję. Tak w ogóle. Kumpel ma starego Defila Kosmosa (troszkę do Vki podobne, też dziwaczny kształt), grało mi się na tym wynalazku nadzwyczaj wygodnie, więc z Vką Ricza problemów nie będzie raczej jakichś strasznych, powinno się udać :P. Bardzo dziękuję za odpowiedzi, ułatwi to zakup.

Edytowano przez tk2121
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką konsolę polecałbyś mi bardziej kupić? X360 czy PS3? Za X360 przemawia za mną to że będzie na nią Wiedźmin 2 ponieważ nie wiem jakby działał na moim kompie z sygnaturki, ale za PS3 już cała reszta tj. darmowy multiplayer Killzone 3 i inne gry które by mi na PC nie poszły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ty nie spędzasz tyle czasu na forum co Smuggler ,który odpowiada tylko na listy , a ty masz wiele więcej zajęć (recenzje gier itp.) i nie możesz spędzać tu tyle czasu.

A tu następna seria pytań

1.Co sądzisz o Sławku i Slavku ,którzy są znakiem rozpoznawczym Euro 2012 ,bo ja uważam że wyglądają na geji.

2.Czy oglądasz Ligę mistrzów ?

3.Wolisz Real Madryt czy Barcelone ?

4.Czy grałeś w grę WH40k Space Marine, a jak tak to co o niej uważasz ?

5.Czy w Batmanie AA i AC odgadłeś wszystkie zagadki ?

6.Czy lubisz serię Warhammer ?

7.Jak myślisz jakie 2 gry wyda Lucasasrts, po tym newsie uważam że to będą Star Wars Republic Commando 2 i Jedi knight lub Knights of the old repuplic lub coś w tym stylu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co sądzisz o Sławku i Slavku ,którzy są znakiem rozpoznawczym Euro 2012 ,bo ja uważam że wyglądają na geji.

Orientacja seksualna maskotek Euro mnie mało interesuje. :) Są według mnie po prostu mało ciekawe.

2.Czy oglądasz Ligę mistrzów ?

Jeśli jakiś mecz mnie interesuje, to oglądam.

3.Wolisz Real Madryt czy Barcelone ?

Nie lubię żadnego z tych klubów.

4.Czy grałeś w grę WH40k Space Marine, a jak tak to co o niej uważasz ?

Nie grałem i nie planuję.

5.Czy w Batmanie AA i AC odgadłeś wszystkie zagadki ?

W AA tak. AC wczoraj skończyłem i może kiedyś wrócę do endgame'u i dokończę cały wątek Riddlera.

6.Czy lubisz serię Warhammer ?

A co to jest "seria Warhammer"? Bo było i Warhammer Online, i RTS-y WH40K. Tak czy inaczej - w żadną z tych gier nie grałem.

7.Jak myślisz jakie 2 gry wyda Lucasasrts, po tym newsie uważam że to będą Star Wars Republic Commando 2 i Jedi knight lub Knights of the old repuplic lub coś w tym stylu

Nie wiem, ale najwyższy czas, żeby wzięli się w garść i wydali coś porządnego. Szkoda patrzeć, jak marnują licencję "Gwiezdnych wojen".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubisz to nie lubisz, ale chyba zamierzasz obejrzeć ten pojedynek?

W Lidze Mistrzów? Jeśli akurat będę w domu i nie będę miał nic ważniejszego do roboty, to pewnie obejrzę.

PS Bierz się za Dark Souls, jestem ciekaw, czy szybko cię ta gra zniechęci. :tongue:

Z Demon's Souls wytrzymałem kilka godzin, pokonując w tym czasie pierwszego bossa (Legiona, czy jak tam było tej amebie). Pewnie z Dark Souls będzie podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...