Jump to content

Wacek

Forumowicze
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Wacek

 • Rank
  Ork

Recent Profile Visitors

2,055 profile views
 1. Witam! Zajmuje się amatorsko nagrywaniem muzyki i chciałbym kupić laptop na którym mógłbym odpalić Cubase'a w plenerze podłączyć mikrofon i nagrać na nim dźwięk. Do niczego innego nie będę go używać. Czy za 1000zł też znajdę jakiś laptop?
 2. Cześć! Chciałbym wymienić mojego leciwego Creative Muvo v100 na coś pojemniejszego. Dlaczego odtwarzacz? Nie chce nosić w kieszeni telefonu który jest o wiele większy. Budżet ~250zł. Wynalazki apple nie wchodzą w grę.
 3. Cześć! Szukam takiego laptopa: Cena. Ok. 2500 zł Główne zastosowanie. Do gier i internetu. Rozmiary. 13.3'' Mobilność. przydałaby się, ale granie mobilne nie wchodzi "w grę" tylko przeglądanie internetu, word. System operacyjny. Windows 7-10
 4. Czy istnieje jakis firmware do tego routera? Sprawdzałem Openwr i tomato i nie ma tego TD-W8970 na liście kompatybilnych routerów. Poradzi ktoś?
 5. lubisz filmy z Sasha Baron Cohenem? ("borat", 'bruno", "ali g") co o nich sądzisz?
 6. porobiłem sobie fake konta, dodałem do kazdego po grze z humble bundle (udzial w zabawie z prezentami wymaga jakiejs gry na koncie) i do kazdego dostalem gifta . Później sobie obczaje co dostałem
 7. Wacek

  Sens życia

  A jeślibyśmy żyli w świecie wyimaginowanym to czy moja postać w skyrimie byłaby tak samo rzeczywista jak ja?
 8. Wacek

  Sens życia

  co do moich słów, że nasz intelekt jest instynktem: np? Miłość? Mógłbyś podać jakiś przykład? Podaj przykład czegoś co widziałeś, ale uważasz, że dla człowieka jest nieosiągalne, proszę?
 9. Wacek

  Sens życia

  Jaką masz pewność, że istniejesz? Z biologicznego punktu widzenia to żyjemy by się rozmnażać. Orgazm jest w takim razie najwyższym uczuciem jakiego możecie doświadczyć (z biologicznego punktu widzenia). nie zapominaj, że człowiek jest zwierzęciem. tak w ogóle to nasza inteligencja może być tylko i wyłącznie wyewoluowanym instynktem bo jesteś ograniczony swoim umysłem (nie możesz wyobrazić sobie np. nieskończoności), tak samo zwierzęta (podobno) są ograniczone swoim instynktem (nie potrafią myśleć abstrakcyjnie). Pytanie więc brzmi: jak wyjść poza granice swojego umysłu i ciała? gdybyśmy poznali na to pytanie odpowiedź to poznalibyśmy sens nie tylko swojego życia, ale i sens wszechświata i całego uniwersum. jak wyjść poza granice wszechświata?
 10. dlaczego interesujesz sie akurat metalem, a nie innym rodzajem muzyki? kto ci zapodal ten gatunek muzyki?
 11. czy mógłbyś dać linka do steamowego profilu prasowego cdaction?
 12. 1.jesz zupę lewą czy prawą ręką? 2. nie lepiej by było ci używać łyżki?
 13. niech dadzą dote!!!!!!!!! albo zhakuje ich forum jeszcze raz
 14. Zna ktoś model takiego TV? Był chyba opisywany kiedyś w cda...
×
×
 • Create New...