Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Rozumiem, ale to jest argument z gatunku "Mamo, ale Krzysiek z klasówki dostał jeszcze gorszą ocenę". :) Nie pociesza mnie, że gdzie indziej jest gorzej - chciałbym, żeby tutaj było lepiej.

Ja też. Ale jednak poprawienie poziomu życia najbiedniejszej części Polaków i doinwestowanie Dzikiego Wschodu jest na mojej liście wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są postulaty, które się wykluczają. Powiem więcej - po odebraniu duchownym przywilejów podatkowych (niech składają normalny PIT, do jasnej ciasnej, zamiast płacić jakiś żenująco niski ryczałt; niech rozliczają się z datków "na tacę") budżet dostałby okrągłą sumkę, którą można byłoby wydać na poprawienie poziomu życia najbiedniejszych. Naprawdę byłoby mi lepiej ze świadomością, że na to idą podatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Skyrima ? Zamierzasz kupić go na PS3 ?

Nie grałem, ale zamierzam zagrać na PS3. Kupować jednak nie muszę i nie zamierzam - ustawiłem się w kolejce do egzemplarza redakcyjnego. :)

Czy recenzja na cdaction.pl to to samo, co w piśmie ?

Nie. Recenzję do pisma napisał Allor.

Inni w redakcji też mają takie pozytywne wrażenia ?

Z redakcji oprócz Allora grę widział póki co tylko Gem, ale nie wiem, co o niej myśli.

Czy InDespair mogłoby wystąpić np. w Must Be The Music. Tylko muzyka. lub i innym programie tego typu?

Szkoda naszego czasu i zachodu na pchanie się do programu, w którym nic nie zwojujemy, grając taką muzykę, jaką gramy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wypuszczeniu albumu ruszycie w jakąś większą trasę koncertową? To znaczy taką "troszeczkę" bardziej na północ polski ;) (Marzy mi się Bydgoszcz, ale jakbyście grali chociaż w Poznaniu byłoby świetnie ;>)

EDIT: Mam nadzieje, że nie irytuje cię to, że zrobiły się tu troszkę "Pytania do InDespair" ;P

Edytowano przez luker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy InDespair mogłoby wystąpić np. w Must Be The Music. Tylko muzyka. lub i innym programie tego typu?

Szkoda naszego czasu i zachodu na pchanie się do programu, w którym nic nie zwojujemy, grając taką muzykę, jaką gramy.

Ar ju siur? Bo ta kapela w Must be the Music zajęła II miejsce:

:chytry:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak sądzisz, dlaczego Twój wątek jest tak bardzo popularny (po Smugglerze oczywiście)? Jesteś b. często na forum? Wg mnie mógłbyś wykorzystać swoją popularność wśród Czytelników CD-Action w promocji płyty Twego zespołu. A tak swoją drogą: Jaka sprzedaż waszej płyty by was zadowoliła? I w ogóle jaki będzie nakład? Gdzie będzie dostępna?

2. Ponieważ jesteś miłośnikiem futbolu to jaki rezultat podczas najbliższych ME Wg ciebie osiągnie polska reprezentacja? Dzisiaj wygrali z Węgrami, ale mimo wszystko moim zdaniem powinni grać z godłem narodowym na koszulkach. I czy akceptujesz powołania dla graczy cienko mówiących po polsku (Obraniak, Polanski, Perquis)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wypuszczeniu albumu ruszycie w jakąś większą trasę koncertową?

Większa trasa koncertowa jest mało realna, ale na pewno będą koncerty.

Marzy mi się Bydgoszcz, ale jakbyście grali chociaż w Poznaniu byłoby świetnie ;>)

Myślę, że i Bydgoszcz, i Poznań są możliwe.

Ar ju siur? Bo ta kapela w Must be the Music zajęła II miejsce:
:chytry:

No w porównaniu z tymi wrzaskami faktycznie jesteśmy o wiele strawniejsi. :)

1. Jak sądzisz, dlaczego Twój wątek jest tak bardzo popularny (po Smugglerze oczywiście)?

Pewnie dlatego, że często się w nim udzielam. W ogóle lubię kontakty z czytelnikami.

Jaka sprzedaż waszej płyty by was zadowoliła?

Taka, która zwróciłaby nam koszty poniesione na jej nagranie.

I w ogóle jaki będzie nakład? Gdzie będzie dostępna?

Nakład pierwszej partii prawdopodobnie 1000 sztuk. Dostępność to jeszcze niewiadoma.

2. Ponieważ jesteś miłośnikiem futbolu to jaki rezultat podczas najbliższych ME Wg ciebie osiągnie polska reprezentacja?

Zapytaj mnie o to ponownie po rozlosowaniu grup na Euro. :)

I czy akceptujesz powołania dla graczy cienko mówiących po polsku (Obraniak, Polanski, Perquis)?

Tak, ale po powołaniu powinni wziąć się do roboty i nauczyć/douczyć polskiego.

Masz już faworyta na Euro 2012?

Nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakład pierwszej partii prawdopodobnie 1000 sztuk. Dostępność to jeszcze niewiadoma.

Szkoda, że nie gracie death metalu. Kupiłbym tę płytę, a po paru latach odprzedał za kilkaset złotych jako 1st press kultowej podziemnej kapeli ;)

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może, czy wydacie płytę przed styczniem? Nie chcę męczyć, ale po prostu chciałbym wiedzieć na kiedy mam mieć odłożoną kasę ;> (Marzy mi się takie InDespair na półkach empiku i tego wam życzę ; ) )

A jeśli dacie radę grać z Bydgoszczy kiedyś, to świetnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o DR, to kiedyś dla ciekawości kupiłem neonowe struny tej firmy (zielone). Fajnie wyglądają w ciemności ale po kilku godzinach grania kostką powłoka neonowa się zdziera i później wyglądają jak shit, choć na brzmieniu nie tracą. Moim zdaniem to tylko taka ciekawostka na jeden występ. A ty miałeś z nimi styczność?

Nie miałem i nie odczuwam potrzeby mieć. :)

W sumie to jednak trochę "dziwnie" by wyglądało jakbyś grał na słodkich neonowych strunach tego typu muzykę hehe :)

Jeśli już mowa o występowaniu w programach, to myślę, że moglibyście spróbować wypromować płytę dzięki Kubie Wojewódzkiemu. Występ u niego jako gość muzyczny dał już wielu młodym zespołom niezłego kopa. W końcu ogląda go co tydzień te 2mln polaków, nie? Taki pomysł z mojej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może, czy wydacie płytę przed styczniem?

Nie wiem. Ale wiem tyle, ze okres świąteczny to slaby moment na wyciąganie z kieszeni kolejnego pliku banknotów na wydanie albumu. Obstawiam, że w tym roku raczej nie damy rady.

Marzy mi się takie InDespair na półkach empiku i tego wam życzę ; )

Też nam się to marzy i być może uda się to zrealizować.

A jeśli dacie radę grać z Bydgoszczy kiedyś, to świetnie ^^

Jeśli będzie okazja, to przyjedziemy.

Jeśli już mowa o występowaniu w programach, to myślę, że moglibyście spróbować wypromować płytę dzięki Kubie Wojewódzkiemu.

Najpierw chcielibyśmy spróbować ją wydać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...