Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czy gdyby z branżą PC stało się to, czego niektórzy się spodziewają (czyli ogólnie mówiąc - upadek...) bylibyście w stanie przemianować CD-Action na pismo stricte konsolowe? Nie chodzi mi tu o zgodę wydawnictwa, raczej o ogólne odczucia redakcji (w tym przypadku - Smugglera).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdyby z branżą PC stało się to, czego niektórzy się spodziewają (czyli ogólnie mówiąc - upadek...) bylibyście w stanie przemianować CD-Action na pismo stricte konsolowe? Nie chodzi mi tu o zgodę wydawnictwa, raczej o ogólne odczucia redakcji (w tym przypadku - Smugglera).

Pozwolę sobie wrzucić swoje 3 grosze. ;) Nie jest z PCtem tak źle. O ile zmniejsza się ilość klasycznych gier na PC to zwróć uwagę, że coraz więcej jest na tą platformę gier typu MMO, browserówek (gier rozgrywanych za pomocą przeglądarki) czy gier typu casual games. Oprócz tego nadal strategie są grami głównie na PC choć na konsole też pojawiają się tego typu tytuły. Więc myślę, że jeszcze przez jakiś czas na PC będzie się ukazywać na tyle fajnych gier, że będziemy mieli o czym pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 2 sposoby odkrycia smugglera...

1 Po ip kompa ...

2 Czekać przed redakcją i patrzeć na wszystkie osoby którę wchodzą do redakcji w wychodzą ... / no że chyba smuggler przez komin wchodzi i wychodzi :P

&&&

Odkryłem że Smuggler to Howard webb

Edytowano przez bejkolczasty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Czekać przed redakcją i patrzeć na wszystkie osoby którę wchodzą do redakcji w wychodzą ... / no że chyba smuggler przez komin wchodzi i wychodzi tongue.gif

o lool a może Smugg pracuje w domu gdzieś obok kotliny kongo :D i swoje teksty wysyła e-mailem a kontaktuje sie przez wideo rozmowy xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem że Smuggler to Howard webb

Rozwaliło mnie to

Moje pytanie brzmi, czy twoi bliscy wiedzą, że jesteś osobą, której tożsamość próbują odgadnąć dziesiątki tysięcy ludzi. Jeżeli tak, to jak na to zareagowali, gdy się dowiedzieli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lool a może Smugg pracuje w domu gdzieś obok kotliny kongo biggrin.gif i swoje teksty wysyła e-mailem a kontaktuje sie przez wideo rozmowy xD

Taa...on gra w tych zagubionych czy jakoś tak :) i musi co godzine wpisywać kod ... xD

Kolejne pytanie, Smugg, czy Twoi znajomi wiedzą, że jesteś Smugglerem? smile.gif

Mówił już on że nie istnieje :P

To, co zawsze: Smuggler nie istnieje.

&&&&

A ja wciąż nie mogę zrozumieć o co chodzi w tym odkrywaniu tożsamości Smugglera! Na świecie jest jeszcze tyle rzeczy do odkrycia, a wy przejmujecie się jednym redaktorem polskiego czasopisma o grach komputerowych!

Jest jedna różnica ... lepiej odkryć złoża złota niż samą bryłke ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdyby z branżą PC stało się to, czego niektórzy się spodziewają (czyli ogólnie mówiąc - upadek...) bylibyście w stanie przemianować CD-Action na pismo stricte konsolowe? Nie chodzi mi tu o zgodę wydawnictwa, raczej o ogólne odczucia redakcji (w tym przypadku - Smugglera).

Ja juz przesiadalem sie z ZX Spectrum na C-64, z tego na Amige, z Amigi na PC... mysle, ze przesiadlbym sie i na konsole, choc nie ukrywam, ze bez nadmiernego entuzjazmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przypomniało mi się. Bardzo ciekawe pytanie...

Co sądzisz o internecie bezprzewodowym na zasięgu HSDPA (7,2Mb/s) z limitem ściągania danych ograniczonych do 500Mb?

Świetny pomysł, o ile nie masz zamiaru za często odbierać maili(nie daj Boziu z załącznikami!) i wchodzić na strony www. Jeśli masz ochotę jedynie szukać czegoś na google lub wiki raz dziennie, to bierz w ciemno.

Smugg, czy ty przypadkiem nie oglądasz 'Grey's Anatomy'? Pytam z ciekawości i niemożności sprawdzenia w starszych numerach, które mam w domu, ze 200 km od miejsca, w którym się obecnie znajduję;]

EDIT:

To było pytanie do Smugga a nie do Ciebie...

wiem, że nie do mnie, ale czy myślisz, że on ci odpowie inaczej? Jak? Wierszem?

Edytowano przez raven_amanha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler powiedz skoro istniejesz i zarabiasz jako pracownik CD-Action to czemu nie ma cię w stopce redakcyjnej?

Ja ci może na to odpowiem - bo, ponieważ jego tożsamość jest ukryta . A wiesz w ogóle jak ma na imię i nazwisko Smg ? Wątpię , wiec moim zdaniem NA PEWNO jest, tylko, że nie wiemy który to dokładnie delikwent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler powiedz skoro istniejesz i zarabiasz jako pracownik CD-Action to czemu nie ma cię w stopce redakcyjnej?

Czas wreszcie zdradzić tajemnicą redakcyjną. Imię i nazwisko Smugglera jest podane w stopce redakcyjnej, ale trzeba wiedzieć jak je odczytać. Jak się weźmie lampę ultrafioletową (np. taką jakiej się używa do sprawdzania banknotów) i podświetli stopkę redakcyjną to da się zauważyć, że niektóre literki w imionach i nazwiskach świecą się na tęczowo. I z tych właśnie literek można utworzyć prawdziwe personalia Smugglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...