Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Dlaczego ostatnio nie recenzujesz zadnych gier a przynajmniej nie w majowym wydaniu(chyba ze sie pomylilem bo przeczytalem je w jeden dzien)?

>>Ktorys z redaktorow powiedzial ze jesli Smugg cos recenzuje,to robi to pod inna ksywa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Ktorys z redaktorow powiedzial ze jesli Smugg cos recenzuje,to robi to pod inna ksywa

Na przykład jaką? Bo jakoś nie zauważyłem, by grono recenzenckie w jakikolwiek sposób się zwiększyło. A wątpię, by któryś z redaktorów użyczył Smugglerowi swojej. Bo i po co, hę?

Gdyby twój tekst miałby się ukazać na łamach CDA, wiedziałbyś gdzie go wysłać. Już sporo razy to było wałkowane.

Sporo razy to było wałkowane... hmm... ciekawe gdzie? W CD-A ani AR nie zauważyłem (a czytam od 2 lat). A na forum? Sory, ja tu jestem od tygodnia.

Edytowano przez Bigos001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład jaką? Bo jakoś nie zauważyłem, by grono recenzenckie w jakikolwiek sposób się zwiększyło. A wątpię, by któryś z redaktorów użyczył Smugglerowi swojej. Bo i po co, hę?

>>A skąd wiesz że Smugg nie pracuje pod 2 ksywami naraz?

Edytowano przez adrem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy czytac CD-A i przeanalizowac stopkę redakcyjną. Wtedy dowiesz się, że 1 nick=1 osoba=1 nazwisko w stopce.

Wystarczy byc rzeczywiście uważnym, i wtedy wyjdzie nie tylko, że Smuggler ma drugą ksywkę, ale też wyjdzie, jaką. Ale to trzeba ciut dłuższego stażu niż dwuletni (albo dostęp do archiwaliów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym się przywitać. Nie tylko ze Smugglerem ale także z resztą użytkowników, ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum (miejmy nadzieję, że nie ostatni ;)).

Istnieje prawdopodobieństwo, że to pytanie zostało już kiedyś zadane, ale nie udało mi się znaleźć nigdzie na nie odpowiedzi. Jeżeli jest to spowodowane moją nieudolnością, to proszę o linka i wyrozumiałość (rzadko bywam na forach).

Przechodząc do meritum: jaką whisky preferujesz? Pamiętam, że kiedyś wspomniałeś, że cenisz sobie Ballantinesa i (suprise, suprise!) Old Smugglera. Pijasz jakieś inne szkockie blendy? A co z single maltami?

Pytam, bo to Ty zainteresowałeś mnie tym wspaniałym trunkiem. Heh, moim pierwszym wyborem był nawet Old Smuggler :P I bez obaw, mogę już legalnie pijać i (w przeciwieństwie do większości moich rówieśników) cenię sobie jakość, a nie ilość.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg (wiem ze nie lubisz "panowania" wiec je zostawiam) cos sie nie odzywa, ale ja i tak spytam.

Praca w CDA to byl przypadek czy zobaczyles jakis numer i wiedziales ze to "przeznaczenie"? A, zapomnialbym... zanim zaczales pracowac w cda konczyles polonistyke?

pozdro dla redakcji, fanow i antyfanow (ktozy pewnie tez sa tu zarejestrowani, ale sie nie ujawniaja) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc do meritum: jaką whisky preferujesz? Pamiętam, że kiedyś wspomniałeś, że cenisz sobie Ballantinesa i (suprise, suprise!) Old Smugglera. Pijasz jakieś inne szkockie blendy? A co z single maltami?

O, fan whisky? :) Tak w ogole to preferencje mi sie zmienily o tyle, ze teraz jakby wole koniak ( i jedna brandy: Metaxe) bardziej niz whisky.

Co nie oznacza, ze whisky nie lubie :). Zaczynam doceniac Lagavulin 16 years old, tylko droga, cholera. Przekonales sie Jima Beama, nie mam nic do Tullamore Dew - tzn. odkrywam, ze nie tylko szkocka whisky ale burbon czy whiskey tez jest OK. A z singlemaltowe to Glenffiddich ponad wszystko. Old Smuggler wydaje mi sie juz taki nieco trywialny. :)

Pytam, bo to Ty zainteresowałeś mnie tym wspaniałym trunkiem. Heh, moim pierwszym wyborem był nawet Old Smuggler :P I bez obaw, mogę już legalnie pijać i (w przeciwieństwie do większości moich rówieśników) cenię sobie jakość, a nie ilość.

No prosze, milo poczytac. :)

Smugg (wiem ze nie lubisz "panowania" wiec je zostawiam) cos sie nie odzywa, ale ja i tak spytam.

Praca w CDA to byl przypadek czy zobaczyles jakis numer i wiedziales ze to "przeznaczenie"?

I jedno i drugie. Serio.

A, zapomnialbym... zanim zaczales pracowac w cda konczyles polonistyke?

Ani wtedy, ani teraz. :)

Czy posiadasz konsolę? Jeżeli tak to jaką i jakie posiadasz na nia gry? ;) Ile czasu i przeważnie kiedy przeznaczasz na granie dla przyjemności? Z góry dzięki za odpowiedź

Nie posiadam, a granie dla przyjemnosci w domu mam niestety ostatnio mocno ograniczone (duuuzo zajec "pozalekcyjnych") i nawet Assassins Creeda nie rozpakowalem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie udostępnicie FAQ online, skoro tyle ludzi nie może go znaleźć na płytce? :)

FAQ online bedzie, a jesli ktos go nie potrafi znalezc na plycie, to pewnie ma tez trudnosci z wyjeciem DVD z pudelka, ze o rozfoliowaniu CDA nie wspomne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł, by obrac sobie taką ksywkę?

Co znaczy "Kalasanty" (między Twoim avatarem, a rangą)?

Jaki jest Twój ulubiony gatunek gier?

Czy do prowadzenia AR sam się zgłosiłeś, czy dostałeś je "z przydziału"?

Czy AR jest Twoim pomysłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, fan whisky? :) Tak w ogole to preferencje mi sie zmienily o tyle, ze teraz jakby wole koniak ( i jedna brandy: Metaxe) bardziej niz whisky.

Tak szczerze to mało okazji miałem do spróbowania dobrego koniaku, a jedyne brandy które piłem.... Powiedzmy, że nie był to produkt z najwyżej półki i jakoś nie potrafiłem siebie potem zmusić to skosztowania innej :P Powiedzmy, że chciałbym zacząć przygodę z koniakiem. Proponowałbyś coś konkretnego?

Co nie oznacza, ze whisky nie lubie :). Zaczynam doceniac Lagavulin 16 years old, tylko droga, cholera. Przekonales sie Jima Beama, nie mam nic do Tullamore Dew - tzn. odkrywam, ze nie tylko szkocka whisky ale burbon czy whiskey tez jest OK. A z singlemaltowe to Glenffiddich ponad wszystko. Old Smuggler wydaje mi sie juz taki nieco trywialny. :)

Cieszy mnie, że chociaż słowem nie wspomniałeś o kanadyjskiej :) Raz miałem (nie)przyjemność takową pić i delikatnie mówiąc nie byłem zachwycony. Słyszałem, że takiego ekskluzywnego Crown Royala nawet koło czarnego Johnnie Walkera postawić nie można. Glenffiddich? Jak tylko dorwę w swoje łapki, to dam znać jak mi smakowało. I tak zapewne będzie to marnotrawstwo, bo długa droga przede mną żeby móc właściwie docenić whisky.

Zadam może jakieś pytanie, bo przecież nie jest to topic "Rozmowy na tematy alkoholowe", a "Pytania do Smugglera" :P

Miałeś może okazję spróbować Macallana? Bardzo popularny single malt. I ten posmak sherry. Mmmm ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty to robisz, że tak szybko wymyślasz takie dobre, mądre, śmieszne i ciekawe odpowiedzi w AR?

Co czujesz gdy antyfan mówi o tobie różne niemiłe rzeczy?

Co lubisz robić w wolnych chwilach?

Gdybyś miał szansę zmiany na nowo życia zdecydowałbyś się, czy teraz jak jest jest super?

Czym było twoje hobby jak byłeś dzieckiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to mało okazji miałem do spróbowania dobrego koniaku, a jedyne brandy które piłem.... Powiedzmy, że nie był to produkt z najwyżej półki i jakoś nie potrafiłem siebie potem zmusić to skosztowania innej :P Powiedzmy, że chciałbym zacząć przygodę z koniakiem. Proponowałbyś coś konkretnego?

>>>ja ci poradze zebys zaczal od greckiej metaxy. To wprawdzie "tylko" brandy i jedni mowia, ze najslabsza z najlepszych, a inni ze najlepsza z tych slabszych, ale polecam na poczatek. Jest inna, lagodniejsza i gladsza od typowej brandy i po prostu pozwala poznac i zasmakowac. ja tam nadal ja uwielbiam, wlasnie za jej innosc. Do tego nie jest droga, a to tez plus.

Cieszy mnie, że chociaż słowem nie wspomniałeś o kanadyjskiej :)

>>>Bo nie mialem stycznosci :). Ale za to pilem whisky japonska (Sumotori - niespecjalna) oraz tajska, ktorej marki nie znam, bo ideogramem zapisana. Powiem tak - jako whisky fatalna, ale smak w sumie CIEKAWY. Bo zupelnie do whisky niepodobny. :)

Raz miałem (nie)przyjemność takową pić i delikatnie mówiąc nie byłem zachwycony.

>>>Wiesz, to zalezy na co sie trafi... :)

Zadam może jakieś pytanie, bo przecież nie jest to topic "Rozmowy na tematy alkoholowe", a "Pytania do Smugglera" :P

Miałeś może okazję spróbować Macallana? Bardzo popularny single malt. I ten posmak sherry. Mmmm ;)

>>>Owszem tak, ale wole 12 letnia Glenlivet (mowa o whisky, jakby jakis tropiciel moralnosci tu zajrzal :P). Dla mnie absolutna doskonalosc. Tylko ta cena :/

Skąd pomysł, by obrac sobie taką ksywkę?

Co znaczy "Kalasanty" (między Twoim avatarem, a rangą)?

Jaki jest Twój ulubiony gatunek gier?

Czy do prowadzenia AR sam się zgłosiłeś, czy dostałeś je "z przydziału"?

Czy AR jest Twoim pomysłem?

FAQ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak ty to robisz, że tak szybko wymyślasz takie dobre, mądre, śmieszne i ciekawe odpowiedzi w AR?

###Mysle.

Co czujesz gdy antyfan mówi o tobie różne niemiłe rzeczy?

###Zwisa mi to totalnie.

Co lubisz robić w wolnych chwilach?

###Jak dorosniesz, to odpowiem :P

Gdybyś miał szansę zmiany na nowo życia zdecydowałbyś się, czy teraz jak jest jest super?

###A jakbym sie urodzil w Kazachstanie to bylbym chlopcem, czy dziewczynka?

Czym było twoje hobby jak byłeś dzieckiem?

###CZYTANIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Smugg...

Przecież jak odpowiadasz na listy w AR to masz pewną przewagę, ponieważ jak ktoś napisze Mail'a to nie może odpowiedzieć na Twoje argumenty swoimi argumentami. Tzn. masz więcej czasu dla siebie jak akurat nie umiesz odpowiedzieć na coś. Poszperasz w necie, aż Ci coś wpadnie do głowy. I napiszesz swą ową ARGUMENTACJĘ. Ciekaw jestem co by było gdyby był możliwy swoistego rodzaju czat :P .

Czy recenzowałeś jakąś grę w ogóle? Bo ja tak szperam i szperam no i raczej nie umię znaleźć jaką ty grę opisałeś na łamach CDA (może niedokłatnie szukam ) . Okej, jesteś bardzo aktywny, robisz AR, minifelieton, GameWalker i parę innych... ale nie wiem co ostatnio recenzowałeś - jaką gierkę. Bo to raczej było baardzo dawno :P

AR - czy wszyscy antyfani to tacy głąby? SZEPY BIZADŹ Z DAKJIMI PLETAMI ORDOKRAFICZNYMJI ?! Nie chce mi się wierzyć, no ale... (na jubileusz - 150 numer tam była taka gazetka mała z tymi zeszłymi numerami AR i jak ja czytałem listy antyfanów to każdy jeden był tak napisany - chyba, że to pewnego rodzaju maniupalacja... zamieszczałeś tylko te listy co były z DJYMJI PLETAMI - tymi błędami - :P zartuuuje )

No to raczej wszystko co leży mi na sercu. Jeszcze chciałem powiedzieć, że twoje minifeletiony są raczej najlepsze bo ubawię się i owszem przy felietonach CormaC'a , Mac Abry albo jeszcze kogoś ale ty to normalnie mistrz jesteś :D:P

Pozdro dla Ciebie Smgg i dla redakcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...