Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

http://ramzelsworld.blogspot.com/2007/12/smuggler.html

Jak na to odpowiesz Smuggler? Dotąd miałem cię za osobnego członka (ojej :P) , no ale... pokaż mi tylko twoje argumenty na to.

Nijak nie odppwiem, tak samo dobra teoria jak pare innych. A czy prawdziwa? Nie powiem, nigdy nie bedziesz mial pewnosci :P

Smugg, jak zaczeła sie twoja przygoda z Sapkowskim Andrzejem? Nie znalazłem tego pytania na FAQ.

Poczytalem "Wiedzmina" w Fantastyce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Smuggler albo przemytnik hmm a tak z ciekawosci czy ksywa ma jakies odniesienie do pana osoby jesli tak to jakie???

czyzby przemyt kradzionych gier xd :D a tak serio to fajna ksywa :D CzymZeSiePanKierowalPrzyWyborze Tegozesz siperik nicxku..

aha zem zapomnial :D Jestem programista w specjalizacji C++ i szukam obeznanych ludzi w tym ze jezyczku

robie rowniez konkurs na najlepsza gierke o Smugglerze.. nagroda jest Nowiutka klawiaturka LG jak i rowniez monitor 19 cali samsunga ...konkurs ma na celu znalezienie dobrego programisty do tworzonego przezemnie teamu FastCode zajmujacym poprawianiem kodow gier :D..... (chodzi oto ze jak jakas firma zrobi gre ale niechce sie jej robic poprawek to wtedy wchodzi moj zespol i je robi ).. po inf dalsze o konkursie i zgloszenie do konkursu prosze wysylac na adres ----- blady212@gazeta.pl

znajomosc innych jezyczkow rowniez mile widziana

Copyright ? by FastCode.

Edytowano przez blady212
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, jak zaczeła sie twoja przygoda z Sapkowskim Andrzejem? Nie znalazłem tego pytania na FAQ.

Poczytalem "Wiedzmina" w Fantastyce.

A masz jakieś ulubione opowiadanie/tom? Czy wg. ciebie Lem jest lepszy od Sapkowskiego? Jaka jest twoja ulubiona postać literacka :D ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler to Jerzy Poprawa- moim zdaniem. W Googlach można znaleźć zdjęcie Mac Abry, robiącego zdjęcia. Jak większość wie, Smuggler robi fotki. Zdjęcie pokazuje się po wpisaniu do wyszukiwarki "Smuggler". Z chętnością bym je tu wkleił, ale nie wiem czy mogę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nijak nie odpowiem"

No cóż... gdybyś po prostu nim nie był to byś powiedział, że NIE i że to są bzdury. A tak... mam pewne podejżenia Mac Abro... oj, Smugglerze :P

A miej se :P

A jakbym mocno zaprzeczyl t oby bylo "oho, cos mocno zaprzeczna, pewnie jest cos na rzeczy, skoro sie tak wypiera". Nie kijem, to palka....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler to Jerzy Poprawa- moim zdaniem. W Googlach można znaleźć zdjęcie Mac Abry, robiącego zdjęcia. Jak większość wie, Smuggler robi fotki.

<<<A jakbym powiedzial, ze lubie tenisa ziemnego to bylby dowod, ze Federer to ja, bo ma w reku rakiete?:) WYdaje mi sie, ze umiejetnosc zrobienia zdjecia jest raczej powszechna :P

Zdjęcie pokazuje się po wpisaniu do wyszukiwarki "Smuggler". Z chętnością bym je tu wkleił, ale nie wiem czy mogę...

>>> To teraz podlinkuje zdjecie mojej dupy tak zeby wyskakiwala przy wpisaniu do google'a "Bog". I co wtedy powiesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tożsamości Smugglera można powiedzieć tylko jedno:

Ci, którzy wiedzą, milczą. Ci, którzy gadają, pieprzą.

Edit ode mnie :

Ci, którzy wiedzą, milczą. Ci, którzy nie wiedzą, pieprzą.

Choć myślę że to to samo ;]

Wpisałem w googlach Smuggler i mi sie pokazały słowa piosenki marynarskiej

A Smg prosił by się tym nie podniecać. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler (jeśli naprawdę istnieje), może być dumny ze swojej popularności.Oto przykłady:

http://www.playback.pl/t1300-kim-jest-smuggler.htm

http://www.smuggler.fora.pl/

http://tibia.pl/monster/Smuggler grasz w tibię?

Bez Smuga te pismo byłoby nudniejsze.Więc po co ma się ujawniać.Lub jest wymyśloną postacią stworzoną aby uatrakcyjnić pismo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak o tożsamości imć Smugglera prawicie, to i ja pozwolę sobie zadać pytanie.

Czy zamierzasz się kiedykolwiek ujawnić?

EDIT: Liczę raczej na odpowiedź w stylu "tak" lub "nie"...

Edytowano przez 47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę od mojej dziewczyny (tak ona tez czytuje xD). Dalibyście więcej postow do AR od lasek? nie oczekuje niczego po prostu pytam ;p

Ach i byłbym zapomniał. mógłbyś dac pełny list od brata "saszamarcina" ktory był w tipsomaniaku? Rozbroił mnie i powalil... salut dla saszy ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do smg jaki jest Twój ulubiony gatunek gier?

FAQ - wersja 3.3 - Poprawiono i uzupełniono 31.07.2007

ulubiona gra - nie mam ulubionej gry. nie mam nawet ulubionego gatunku. latwiej powiedziec w co n i e gram: sportowe, wiekszosc rpg (choc KOTOR rzadzi!), wspolczesne symulacje lotu [tj. wspolczesnymi samolotami]. lubie garfielda [od zawsze :)]. nie lubie fanatykow i ludzi, przeswiadczonych o tym, ze polska/ziemia/wszechswiatem rzadza spiski itd.[ogolnie wkurza mnie tez ludzka glupota - ale ta oparta na zasadzie 'ja i tak swoje wiem, wiec nie musze juz niczego sie nauczyc, nie slucham argumentow, ktore udowadniaja ze nie mam racji, a kazdy kto sie ze mna nie zgadza to @#$@@']. kumacie o co mi chodzi, nie?

Nie chcę wyręczać, czy podszywać się za Smugglera, chcę tylko pokazać, iż w FAQ macie większość odpowiedzi na pytania, które nieustanie zadajecie...

Edytowano przez r0l3k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę od mojej dziewczyny (tak ona tez czytuje xD). Dalibyście więcej postow do AR od lasek? nie oczekuje niczego po prostu pytam ;p

>>>Niech pisza...

Ach i byłbym zapomniał. mógłbyś dac pełny list od brata "saszamarcina" ktory był w tipsomaniaku? Rozbroił mnie i powalil... salut dla saszy ;(

>>>To byl praktycznie pelny list.

'James' -a propos twego siga "nie da sie czegos zepsuc..."

to proponuje

1. Wskrzes martwych

2. Zrob z zupy rybnej zywego karpia

3. Z jajecznicy 3 cale jajka

4. Z wałacha ogiera

etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...