Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Zanim zadasz mi jakies pytanie, sprawdz czy aby juz dawno nie odpowiedzialem na nie w FAQ. Pytania "jakiej muzy sluchasz" czy "jaki masz sprzet" beda przeze mnie nie tylko olewane, ale tez nastawiaja mnie zle do zadajacego, bo o tym wlasnie jest od dawna w FAQ powiedziane. A jak komus sie nie chce tam szukac, to mi sie nie chce tym bardziej na to 1000002 odpowiadac.

Nie pytajcie o moja tozsamosc. Wiadomo, ze nie odpowiem. Tak samo o moja rodzine, zarobki i zycie prywatne. To sa moje prywatne sprawy i naprawde nie zamierzam sie z wami tymi informacjami dzielic.

Odpusccie tez "smieszne" pytania w stylu "czy jestes kosmita" itd zadane tylko po to, zebys cos napisac.

A poza tym pytajcie o co chcecie :)

Nie mowie, ze bede odpowiadal na biezaco ale na pewno na kazde CIEKAWE i ORYGINALNE pytanie dosc szybko odpowiem. 'Dosc szybko' moze oznaczac pare dni. :)

Smugler. czy oglądałeś Mad Max'a ? Ostatnio przeglądałem neta i pędzić tam gdzie google poniesie natrafiłem na stronie newswika z artykułem na artykuł z 12 marca o tym że będzie gra Mad Max i kolejna część filmu.

dla tych którzy film oglądali morze ,to być miła odmiana zamiast oglądać Max'a sami morzemy stać sie nim i pędzić czarnym falconem gdzie asfalt poniesie.

warto by sie przyjrzeć temu bliżej. :)

Wasz fan waszego pisma który stanoł by za tobą murem :) ... i całą resztą redaktorów z ekipy CDA...

Mitoo

PS: nie dałem dokładnego linku poniewarz mam taki ogrom w moich ulubionych rze gdzieś to zgubiłem . sorry.

Edytowano przez Mitoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz może robić zdjęcia w innym mieście,obiektom typu zamek,koń,rzeka,lub inne(w tym momencie nie przychodzą mi do glowy)?

Naturalnie. To, ze robie zdjecia glownie Wrockowi to dlatego, ze nie mam czasu byc gdzie indziej. :)

Czy ktoś,kogo nie interesuje Twoja tożsamość jest normalny?

Nie, jest debilem... No kurde, takiej odpowiedzi oczekiwales?

Czytałeś Gre Endera ? Grałeś w tibie ? W jakim wieku zagrałeś pierwszy raz w strzelankę ? Jaki klub piłkarski lubisz ??????

Czy jesteś wierzący ?

Tak, nie, nie pamietam, zaden, not your business.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teoretycznie jedno pytanie, ale w sumie dwie kwestie porusza:

Czy planujesz , jako redaktor pisma chyba masz do tego prawo, skorzystać z wcześniejszej emerytury i czy odchodząc kiedykolwiek na emeryturę ujawnisz w końcu rąbek tajemnicy o sobie?

Wiesz, takie odejście w chwale :P

Bo nie wątpię, że CDA będzie żyło dłużej od Ciebie.

Edytowano przez godfather88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Pierwszy raz się kozaczę na tym forum,więc nie zajmę dużo czasu i miejsca mam pytanie,czemu nie otrzymałem odpowiedzi na mój pierwszy list?Wysłałem go kilka dni temu na adres cdaction@cdaction.pl i nie dostałem odpowiedzi,nie ukrywam martwię się,ze nie dotarł. Pozdrowienia dla redakcji i forumowiczów.xD

Edytowano przez buhah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teoretycznie jedno pytanie, ale w sumie dwie kwestie porusza:

Czy planujesz , jako redaktor pisma chyba masz do tego prawo, skorzystać z wcześniejszej emerytury

To mi przysluguje jakas wczesniejsza emerytura? Pierwsze slysze. W kazdym razie jest sporo za wczesnie by o tym myslec.

Cześć!

Pierwszy raz się kozaczę na tym forum,więc nie zajmę dużo czasu i miejsca mam pytanie,czemu nie otrzymałem odpowiedzi na mój pierwszy list?Wysłałem go kilka dni temu na adres cdaction@cdaction.pl i nie dostałem odpowiedzi,nie ukrywam martwię się,ze nie dotarł. Pozdrowienia dla redakcji i forumowiczów.xD

READ FAQ!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi przysluguje jakas wczesniejsza emerytura? Pierwsze slysze. W kazdym razie jest sporo za wczesnie by o tym myslec.

No właśnie miałem nadzieję, że ktoś z Was, redaktorów, będzie coś wiedział więcej w tym temacie. Wyczytałem o tym w dodatku do Gazety Prawnej z dnia 2 czerwca br., w której prawo do wcześniej emerytury posiadają: dziennikarze zatrudnieni w redakcjach dzienników, czasopism, w radiu, telewizji, organach prasowych, informacyjnych, publicystycznych albo fotograficznych, objętych układem zbiorowym pracy dziennikarzy.

Jest to dziwne bo, z całym szacunkiem, nie widzę w tej pracy nic szkodliwego, może poza odpowiadaniem na pytania w tego typu tematach :P

W każdym razie tak z ciekawości spytałem, a nuż coś będziesz o tym wiedzieć.

No to może inna sprawa. Jesteś związany z CDA od drugiego numeru, więc kwestia awansu nasuwa się sama.

Czy proponowano Ci kiedykolwiek posadę naczelnego (wcześniej raczej zastępcy), biurko, które nie znajduje się w piwnicy, a nawet stoi przy oknie i ma kwiatek etc.? Ma to jakiś związek z tym, że przestałbyś być anonimowy (dane w stopce by były) :D

Dobra, jeszcze jedno, ale już ostatnie pytanie i nie męczę. Ja tutaj piszę do Ciebie w typowo angielskim stylu, czyli per "Ty", jak do znajomego. Chciałbym wiedzieć czy bardzo Ci to przeszkadza, czy może wolisz bardziej oficjalnie.

Piszę jak piszę bo w sumie nigdzie nie podajesz imienia i nazwiska (powody znane), więc jesteś anonimowy, znany pod aktualnym nickiem, dziwnie mi na forum pisać do kogoś takiego przez "pan", jednak wypada spytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, kto to jest Philip H. Dick, domniemany autor Ubika, do którego Smuggler odsyła jakiegoś biedaka w liście Dear Redaction w numerze majowym. W sensie, że może miał na myśli Philipa Kindreda Dicka?

Wiem, że się czepiam, ale dla mnie to było coś w stylu "J.K.K. Tolkiena", znaczy niezła wtopa. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dziwne bo, z całym szacunkiem, nie widzę w tej pracy nic szkodliwego, może poza odpowiadaniem na pytania w tego typu tematach :P

Tylko dziwnym trafem na 3 dziennikarzy 2 nie dozywa emerytury. Mysle, ze to jednak glownie ci pracujacy w codziennych pismach, bo oni deadline maja dzien w dzien.

Dobra, jeszcze jedno, ale już ostatnie pytanie i nie męczę. Ja tutaj piszę do Ciebie w typowo angielskim stylu, czyli per "Ty", jak do znajomego. Chciałbym wiedzieć czy bardzo Ci to przeszkadza, czy może wolisz bardziej oficjalnie.

Piszę jak piszę bo w sumie nigdzie nie podajesz imienia i nazwiska (powody znane), więc jesteś anonimowy, znany pod aktualnym nickiem, dziwnie mi na forum pisać do kogoś takiego przez "pan", jednak wypada spytać.

[/quote.

Wole "ty".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co myślisz o uży(tko)waniu (np. w postach) emotek/emotów (?) i skrótów typu IMO, ocb, LOL etc.? Oczywiście nie mam na myśli posta, którego jedyną treścią jest "ROTFLOLMAOMG" :)

2. Czy nie masz GG dlatego, bo roster/klient/komunikator (jak zwał tak zwał) 'ssie', jest dziurawy itd., czy w ogóle nie używasz komunikatorów, bo wkurzali Cię ciekawscy/pOkEmOnY itp.? Bo nie mogę wywnioskować z "Jakoś nie mogę się do tego przekonać..." :)

3. Widzę, że lubisz/masz sentyment do sceny Amigow(ski)ej. Lubisz też C64? I czy lubisz w ogóle stare kompy i konsole?

4. Czy widziałeś The Demented Cartoon Movie i czy lubisz ten typ humoru?

5.

ale pewnie skończy się na panoramicznym LCD, bo teraz praktycznie nie można już kupić nowego sensownego CRT...:(
Z tego, co widzę, to na Allegro można jeszcze kupić nowe CRT; nie wiem za to, jakie są wg Ciebie sensowne. Monitory CRT rządzą! (no dobra, może te nowe LCD są niezłe, ale ja i tak używam niekiedy trybów pokroju 320x200 więc LCD się raczej nie nadają;) )

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co myślisz o uży(tko)waniu (np. w postach) emotek/emotów (?) i skrótów typu IMO, WTF, LOL etc.? Oczywiście nie mam na myśli posta, którego jedyną treścią jest "ROTFLOLMAOMG" :)

Nic nie mysle, skroty byle nie naduzywane, sa pozyteczne.

2. Czy nie masz GG dlatego, bo roster/klient/komunikator (jak zwał tak zwał) 'ssie', jest dziurawy itd., czy w ogóle nie używasz komunikatorów, bo wkurzali Cię ciekawscy/pOkEmOnY itp.? Bo nie mogę wywnioskować z "Jakoś nie mogę się do tego przekonać..." :)

Z tych wszystkich powodow tyz. :)

3. Widzę, że lubisz/masz sentyment do sceny Amigow(ski)ej. Lubisz też C64? I czy lubisz w ogóle stare kompy i konsole?

Mam sentyment do dawnego sprzetu: Spectrum, C-64, Amigi...

4. Czy widziałeś The Demented Cartoon Movie i czy lubisz ten typ humoru?

Pierwsze slysze...

5. Z tego, co widzę, to na Allegro można jeszcze kupić nowe CRT; nie wiem za to, jakie są wg Ciebie sensowne. Monitory CRT rządzą! (no dobra, może te nowe LCD są niezłe, ale ja i tak używam niekiedy trybów pokroju 320x200 więc LCD się raczej nie nadają;) )

Pozdrawiam

Ja mam na biurku i stary ale jary CRT (CTX futura 17") jak i panorame LCD, i w zaleznosci od okolicznosci wlaczam to jeden, to drugi, a czasem oba naraz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie maskotki Jeff'a Dunhama, między innymi chodzi mi o Waltera i Ahmeda... Co sądzisz o tym aby Jeff podkładał głos maskotce o wyglądzie Garfielda?

A no i pytanie numer dwa... Ogólnie to ludzie mają do ciebie dużo pytań, co sądzisz o zamknięciu tematu i wprowadzenia płatnych pytań w formie SMS? No wiesz...

Wyślij SMS o treści SMUGGLER na numer 1542 *, a otrzymasz najświeższe wiadomości z jego życia. Ewentualnie płatna infolinia 0 700 123 345 gdzie koszt połączenia odpowiada 9,99 zł/min...

* 5zł + VAT

PS: Ja bym tak zrobił :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można wnioskować z pewnej Twojej odpowiedzi z AR (wybaczcie, że nie podam numeru, ale nie pamiętam) można wnioskować, że nie myślisz stereotypami. Jednak jaka jest opinia o ludziach kultury hip-hopu wie każdy. I tu moje pytanie:

Czy taki człowiek jak Hut poprawia w Twoich oczach wizerunek hip-hopowców? I czy słyszałeś kiedyś jego starsze/nowsze utwory?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle ta zabawa z AR? Po co w ogóle AR? Po co tak bluzgać na siebie nawzajem? Po co to wszystko? Dla sensacji? Tego nie rozumiem, jak można pisać pozbawione sensu teksty i wysyłać do CDA licząć po cichu na opublikowanie ich. Wg mnie większość listów piszą jacyś 'antyfani pozerzy'. I tu pytanie do Smugglera, po co ta cała gra i z kim? I to samo pytanie do wyżej wymienionych 'antyfanów pozerów'. Dla mnie to dziecinada, a dla kogoś jakaś radość i radość dla czytelników, bo 'micha się cieszy' na widok takich wypocin i koledzy na uczelni czytają AR'a. Nie chodzi o to, że jestem jakoś specjalnie poważny i mało wyluzowany, jestem wyluzowany i to bardzo, ale nie szkoda 'lasów tropikalnych', paru stron na takie bzdety? Zawsze można te parę stron inaczej 'zagospodarować'. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...