xardziu

Forumowicze
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O xardziu

 • Tytuł
  Hobbit
 • Urodziny 21.03.1992

Sposób kontaktu

 • AIM
  8818789
 • Strona WWW
  http://youtube.com/x4rds
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Rzeszów / Strażów
 1. Akuratnie mam wszystkie części na swej komórce i powiem wam, że kompletnie odstraszyła mnie część 1 - Piaski Czasu. Mało przeciwników, lokacje nieciekawe i do tego tylko jeden podstawowy atak - żenada. Natomiast dwie następne części to już niebo, a ziemia w porównaniu ze swoim młodszym bratem - rozbudowane kombosy, nawet niezłe walki i przeciwnicy jako-tako. Muzyki nie słyszałem , bo grałem na wyciszonym , ale nie zmienia to faktu, że bardzo mi się podobało
 2. www.gothic.phx.pl - na tej stronie ściągałem patcha oznaczonego numerkiem bodajże 1.8 ( oficjalny Jowood ) - poprawiło to trochę wydajność gry, grając na miej-więcej średnich ustawieniach Chyba warto spróbować .
 3. Musisz wejść w sam głąb kopalni - tam, gdzie się ona rozszerza tworząc taki okrąg - wtedy do niego zagadaj. Jak nie pomoże to niestety nie wiem co jest grane...
 4. Myslę, że najgorszą gra, w jaka dane mi było grać to bez wątpienia seria The Sims ( czyli te podstawki i inne badziewiarskie dodatki). Co mnie w nich " urzekło " ? Oj przede wszystkim dynamika gry - kupujesz, sprzedajesz, zarabiasz, cały czas lejesz ze strachu, żeby ci te śmieszne fajeczki ( mam na myśli te wszystkie pseudo - potrzeby ). Naprawdę, już po niecałych 10 minutach grania ( 5 na robienie postać ) miałem tego serdecznie dojść. To nie dla mnie, ja wysiadam - może grają w to dziewczynki, ale my chłopaki powinniśmy omijać ten produkt szerokim łukiem.
 5. Czy myślałeś kiedyś nad stworzeniem własnego komiksu, a jeśli tak, to czy się do tego przymierzałeś ?
 6. JA natomiast widziałem plany jeszcze z okresów końca Trzeciej Rzeszy, które zawierały projekty tego typu pojazdów - i co najważniejsze odbywały się już podobno pierwsze dość zaawansowane testy. Wiedzmy, że technologia niemiecka w końcowych etapach wojny zaczęła mocno przyśpieszać próbując stworzyć jakąś Wunderwaffe. Moim zdaniem wszystko możliwe
 7. Z mojej strony gorąco polecam wszystkie (!) dzieła, które wyszły spod pióra panów F. - czyli Folleta i Forsytha . To absolutnie najlepsze kryminały i powieści sensacyjne, które dane mi było poznać i przeczytać ( choć, nie wszystkie książki są kryminałami, jest np. jedna saga - też bardzo dobra ). Co mnie w nich urzekło ? Przede wszystkim język, a także różnej maści opisy postaci, ruchów, zachowań, a skończywszy na akcji. Na uwagę zasługuje także fabuła - każda jest ciekawa i wielowątkowa, tak, że przykuwa czytelnika do książki nie pozwalając zostawić jej niedokończonej . Gorąco polecam raz jeszcze !
 8. A chłopaki sprawdzaliście tą metodę - bo myślę, że najpierw to trzeba wypróbować, a dopiero potem wypowiedzieć się na forum ;p Co do mnie - takowej lampki niestety nie posiadam
 9. Ja ci może na to odpowiem - bo, ponieważ jego tożsamość jest ukryta . A wiesz w ogóle jak ma na imię i nazwisko Smg ? Wątpię , wiec moim zdaniem NA PEWNO jest, tylko, że nie wiemy który to dokładnie delikwent.
 10. Wszystko pięknie, ale kto zajmuje się dystrybucją ? Bo na przykład w takim Empiku to tego komiksu nie uświadczysz, choć przyznam się osobiście po recenzji przeczytanej w CDA naprawdę chciałbym się zapoznać z tym dziełem .
 11. No to może ja się wypowiem, w tym oto zaszczytnym temacie. Otóż widzę, drodzy koledzy, że stypendium to u was można dostać za praktycznie " za nic " - bo jak nazwać średnią 4.75 ? Ja osobiście mam 5.31 ( a dodam,że to 3 klasa gimnazjum ) i aby dostać cokolwiek od tych bubków z biurokracji musiałbym mieć średnią aż 5.4 ! To jest właśnie moim zdaniem paranoja, bo dobry uczeń, który do cholery haruje cały rok na koniec dostaje figę z makiem . Idę więc dorabiać pracując sezonowo przy zbiorach różnorakich owoców - jak trzeba zarobić, to trzeba.... ale samemu, bo tobie nikt nie pomoże .
 12. A wiecie co ? Ja bym chciał, aby właśnie NOLF 2 została dołączona do pełniaków dodawanych do CDA - swoją droga gierka ma już kilka lat, a prezentuje poziom o wiele wyższy niż dzisiejsze produkcje - w to trzeba zagrać !
 13. Ponowie moje pytanie/problem : Kupiłem kilka m-cy temu kartę Radeon 2600 HD 512 Mb ( Powercolora + AGP) . Oczywiście, wiedziałem, ze wąskim gardłem jest u mnie procek ( Sempron 2600+ (1.61 Ghz , ale mógłbym zmienić) , ale karta strasznie u mnie muli - u kumpla tak samo - na procku 2.4 Ghz. Nie wiem o co chodzi - mam ją zwrócić, dać do serwisu, czy tylko wystarczy mocny proc ( 1 Gb RAM mam) ? Co ja mam zrobić ?
 14. Nazwa: " Granica " / " The Border " Gatunek: FPS , w późniejszych etapach Taktyczny FPS Czas akcji: Począwszy od sierpnia 1939 roku, a skończywszy 5 maja 1945 roku. Bohater Ze wszech miar patriotyczny, młody człowiek. Wiemy o nim tylko to ,że skończywszy 17 lat zaciągnął się do KOP-u i zaczął odbywać przygotowania do pełnienia funkcji strażnika na niemiecko-polskim pograniczu. Z wstępnych wiadomości dowiadujemy się, że nazywa się Edward Rokowiecki. Jego rodzice pochodzą z Kresów i tam właśnie się urodził, a dokładnie w Brześciu. Jako młody chłopiec trenował myślistwo, więc ma jako-takie obeznanie z bronią palną i nie ma problemu z obsługą podstawowych rodzajów broni. Jest to typ osobnika walecznego i nieugiętego. Rysy ma typowo słowiańskie, jest dość wysoki, silny i ma dobrą kondycję ( inaczej by go nie przyjęli do KOP-u, prawda ? . Świat gry Cóż by tu powiedzieć - realia II RP. Dodalibyśmy do tego wszechogarniającą gorączkę oraz ukrywaną panikę ( objawiającą sie m. in. nerwowością ludzi - w tym wypadku kaprala, który by nas szkolił i komunikatami radiowymi i audycjami) . W skrócie ostatnie dni przed wybuchem wojny. Fabuła Jak wspomniałem wcześniej - zaczynamy jako nic nie znaczący poborowy gdzieś na pograniczu. 28 sierpnia 1939 r. kończymy nasze szkolenie i zostajemy wysłani do naszej macierzystej jednostki. Wybucha wojna - udaje sie nam przedrzeć do Armii Poznań, by potem uczestniczyć w Bitwę nad Bzurą i pod Mokrą, aby przez Warszawę i Brześć, a kończąc na Kocku udać się na emigrację do Francji, aby potem tam walczyć u boku Sprzymierzonych. Inne Dobrze by było zaplanować to jako trylogię - kolejne etapy po Polsce i Francji to : - Afryka Północna - Normandia i szlak gen. Maczka Istotną rolę musi odgrywać muzyka - podniosła i miejscami uroczysta, zmieniająca się od sytuacji, jak także dobrze rozwinięte AI przeciwników, jak i naszych kompanów. Uwzględniony zostanie system awansu, który będzie poprawiał nasze statystyki/ umiejętności ( strzelectwo, rozpoznanie, jednostki wsparcia ).
 15. Zgadzam się z kolegami z góry - grafika 2d ma to do siebie, że jest bardzo odporna na czas i pomimo już kilku latek od wydania HOMM3 gra nadal urzeka swoim klimatem i bajkowością - nie ma co , to jedna z najlepszych strategii turowych w dziejach