Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Witam. Smugg, jak sam mówiłeś/pisałeś kiedyś "pie*rzysz Polsat". A co z Euro? Oglądasz? Masz może inne źródła informacji?

TV sat -> ZDF. Komentarz po niemiecku wpraewdzie ale to i lepiej, bo zamiast sluchac co ktos pieprzy, patrze jak graja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego masz e maila??

Teraz przkażę Ci instrukcję jak dostać się do magicznego świata Smugglera... Widzisz logo CDA u góry strony? Popatrz niżej... Obok napisu Forum Actionum znajdują się magiczne wrota

FAQ!!!

EDIT: Damn, minuta różnicy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Czy czytałeś "Lot nad kukułczym gniazdem"? Jeśli tak, to powiedz czy lepsza dla Ciebie była właśnie książka, czy jej ekranizacja z nieśmiertelnym Jackiem Nicholsonem w roli głównej ^^ ?

Edytowano przez Des
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś z AR przewinęło się też Kompstrumcziwadze, ale nie jestem pewny czy to odnosiło się do SMG czy do Mr Jedi.

A Smuggler wymawia się bardzo prosto: SMAGLER, a w narzeczu kolesi wprost z San Andreas: SMAGLA. (to drugie brzmi tak... zawadiacko?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś z AR przewinęło się też Kompstrumcziwadze, ale nie jestem pewny czy to odnosiło się do SMG czy do Mr Jedi.

Pytanie zadał niegdyś Qn'ik, ale to odnosiło się do Jedi :)

Ja wymawiam po prostu "Smigler"

PS. To miało być pytanie do Smugglera, a nie do forumowiczów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, dlaczego robisz wokół siebie tę całą szopke z ukrywaniem danych ? Osobiście nie interesuje mnie kim jesteś, ale denerwuje mnie fakt że gdzie nie spojrze ( czytaj forum, CDA ) to od razu widze zdania typu : "Kim jest Smuggler" , "Odkryłem kim jest Smuggler" itp. itd. to jest tylko marnotrastwo miejsca ! Czy nie znudziłeś się tym całym ukrywaniem, i czy Ciebi nie denerwują takie nagłowki ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugler, jak to jest być, starym burżujem, papieżem, zarabiać 34 tysiące, i jeździć rollsroycem? ;)

A tak serio: może wiesz czemu te setki/tysiące/miliony (niepotzrebne skreślić) tak bardzo chcą znać twoją toższamość? Jaka różnica czy jesteś 60-letnim obleśnym staruchem (nic nie sugeruję :) ), czy 20-letnią blondynką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, dlaczego robisz wokół siebie tę całą szopke z ukrywaniem danych ?

Jaka szopke? po prostu nie pokazuje swouch zdjec i nie mowie jak sie nazywam - dokladnie tak samo jak ty tutaj. Gdzie tu widzisz szopke?

Osobiście nie interesuje mnie kim jesteś, ale denerwuje mnie fakt że gdzie nie spojrze ( czytaj forum, CDA ) to od razu widze zdania typu : "Kim jest Smuggler" , "Odkryłem kim jest Smuggler" itp. itd. to jest tylko marnotrastwo miejsca ! Czy nie znudziłeś się tym całym ukrywaniem, i czy Ciebi nie denerwują takie nagłowki ?

Miej pretensje do tych, ktorych owe tematy kreca. Ja po prostu dbam o swoja prywatnosc, bo nic mnie bardziej nie wk... jak np. sytuacja gdy siedzisz sobie z kumplami przy piwku, a tu podlazi jakis kolo "oooo, czesc, jestem Kaziu, jestem twoim fanem, daj autograf, powiedz cos smiesznego, a co bedzie za miesiac w pelnej wersji, a skad u ciebie te pomysly na teksty" itd. itp. Zeby wiec uniknac takowych, to po prostu ukrywam wszelkie dane, ktore pozwolilyby takowym Kaziom mnie rozpoznac na ulicy. I mam swiety spokoj, ktory bardzo lubie zreszta.

Jaka różnica czy jesteś 60-letnim obleśnym staruchem (nic nie sugeruję :) ), czy 20-letnią blondynką?

Nie wiem, tym pierwszym jeszcze nie ejstem, ta druga nigdy nie bylem. Ale majac wybor wolalbym to drugie raczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...