Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Pisałem mu na pw pierwszego września...

Nie, no, spoko rozumiem że różnie to bywa.

Ale jednak już pięć dni minęło i po prostu chciałbym się wywiedzieć czy to gdzieś tam czeka na swoją okazję czy może poszło w zapomnienie i sobie mogę poczekać a w tym czasie w CD-A będzie Arma XXXV a potem XXXVI...

Edytowano przez CahirMawrDyffryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi Army II zostało wyłączone z powodu upadku GameSpy'a. Z tego co wiem, darmowy tryb multiplayer na Steam tyczy się jedynie Operation Arrowhead.

PS To 666 strona tego tematu...

Smuggler diabeł confirmed.

Edytowano przez KB1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jednak jako pełna wersja w CDA była jedynie "zwykła" ArmA II, a CahirMawrDyffryn pytał o klucz właśnie do niej.

@dół (CahirMawrDyffryn)

Nie chcę już zaśmiecać wątku kolejnym postem. Czy ty w ogóle czytasz ten temat? Przecież wyraźnie napisałem, że multi Army II zostało wyłączone... Nie ma już więc chyba sensu starać się o ten klucz.

Edytowano przez KB1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggie jest jakies sushi we wrocku ktore polecasz? Punktem odniesienia jest dla mnie 77 bo wszystkie inne ktore probowalem smakuja jakos swojsko. W odniesieniu do sushi to akurat kiepska wiadomosc. Pytam bo zaniechalem eksperymentow odkad w Sushi Takai poczestowali mnie czyms blizej nieokreslonym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy z powrotem. :) Zdjecie fajne, tylko czy ten kot byl na nim naprawde konieczny? Nie dalo sie go jakas grecka amfora albo Greczynka zastapic? Jesli to Twoj kot, ktorego zabrales ze soba na wakacje, wtedy powyzsze zdania prosze zastapic jednym: Jaki sliczny kotek! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy z powrotem. smile_prosty.gif Zdjecie fajne, tylko czy ten kot byl na nim naprawde konieczny? Nie dalo sie go jakas grecka amfora albo Greczynka zastapic? Jesli to Twoj kot, ktorego zabrales ze soba na wakacje, wtedy powyzsze zdania prosze zastapic jednym: Jaki sliczny kotek! tongue_prosty.gif

Lubie koty, a leniwe kocisko lezace w poludniowym sloncu i oblizujace sie po obiadku to chyba dobrze oddaje tamtejsze klimaty, Amfory, Grekow itd. tez mam ale na innych fotach.

O, wróciłeś wcześniej. tongue_prosty.gif

Jak wrażenia z bety?

Jak zawsze - fajnie ale za krotko. Moze jakbym posiedzial tam z miesiac/dwa to by mi sie znudzilo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KInga czytalem WSZYSTKO.

"to" jest fajne ale chyba przegadane - dwa grube tomiszcza... Tym niemniej czytalo mi sie przyjemnie.

Pamiętam, że kiedyś pisałeś, że nie lubisz serialu "Świat wg Kiepskich". Czy nie zmieniłeś do dzisiaj swojego zdania na temat tego serialu?

PS. Wątek ma 666 stron. ;>

Nadal uwaza Kiepskich za mizerna podrobe rodziny Bundych i zupelnie nie czuje tego "humora".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zauważ, że Bundych już nie dają a Kiepskich ciągle tak. Dziś liczą oni ponad 400 odcinków i właśnie leci najnowszy 19 sezon. :) Jak wyjaśnisz ten fenomen? Nieco prostacki humor wymaga dystansu i podobno śmieszy także inteligentów. Jest to serial bardzo życiowy, parodiujący i wyolbrzymiający codzienną rzeczywistość w trafny sposób. Każdy odcinek oprócz sporej dawki humoru, doskonałej gry aktorskiej, barwnych postaci i zróżnicowanych, pomysłowych odcinków niesie też ze sobą pewne przesłanie i mądrość. Ponadto wielokrotnie oglądając Kiepskich łapałem się za głowę i krzyczałem: "O matko! Ja mam w życiu tak samo jak oni!". :)

Te nowsze odcinki są dużo lepsze od starszych i mniej głupawe. Może więc jednak byś się do nich przekonał i dał rodzince z Wrocławia ostatnią szansę? Chciałem Cię do tego zachęcić. Pozdro! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...