Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Dla mnie Geratl zawsze mial twarz mlodego (wzglednie) Rutgera Hauera (obejrzyj zreszta film "Cialo i krew" z 1985, swiat tam pokazany pasuje mi jakos do wiedzminskiego, tzn. nie jest to sielanka; a jak chcesz go zobaczysz w szlachetniej roli to "Zamieniona w sokola" czy jakos tak). On ma gebe, ktorej sie boisz ale jednoczesnie wzbuda jednak zaufanie.

Prosze, Geralt w dublecie na slynnej uczcie czarodziejow smile_prosty.gif

http://cdn-premiere....rtrait_w858.jpg

Zreszta nawet dzis by w miare pasowal smile_prosty.gif

https://www.google.p...%3D6435;320;240

Nad wcielaniami Triss itd. nigdy sie nie zastanawialem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie mi to wisi. Owszem, ogladam mecze np. LM ale interesuja mnie tylko bramki. A kto komu je strzelil... whatever.

Mieszkajac we Wrocku kibicuje Slaskowi ale bez fanatyzmu - jak wygraja to fajnie, a jak nie, to coz, moj swiat sie nie zawalil.

No i ciagle mam nadzieje, ze zobacze dobry mecz naszej reprezentacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz komentarze pod newsami z przeciekami, pod newsem o blednych kodach i pod newsem o bonusowej niespodziance w najnowszym numerze CDA. Czy po takiej lekturze wiara w czytelnikow wciaz pozostaje w Tobie niezlomna i silna? Czy uwazasz, ze skoro jestesmy klientami CDA, to oprocz posiadania zwyklych oczekiwan wzgledem zawartosci i jakosci pisma mamy prawo do postawy roszczeniowej wzgledem redakcji? Czy sadzisz, ze prezentowane przez wiele osob podejscie typu "bo mi sie nalezy" wynika bardziej z mlodego wieku czytelnikow, czy tez moze z ogolnej mentalnosci? I czy nie czujesz czasem, ze dyskusja z niektorymi ludzmi jest zwykla strata czasu, a Ty zamiast niej najchetniej zajalbys sie czyms bardziej produktywnym (np. czytaniem przepisow na bigos :P)? No i last but not least, czy w kontaktach z czytelnikami Berlin jest Twoim padawanem? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie to 18 lat. przywyklem. Tak mi sie zdaje. Choc nieraz jednak szczerze mowiac mialbym ochote jednego z drugim walnac w ucho w nadziei, ze moze w ten sposob uda sie mi dotrzec do ich glow. :) Ale tylko tak sobie mysle a tak nie dzialam.

Berlin nie pobiera ode mnie nauk, podaza wlasna droga. :) Cokolwiek robi, robi na wlasne konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz tam jakies fajne zdjecia, ktore znowu bedzie mozna licytowac za 4 miesiace na finale WOSP? To z ostatniej akcji z drzewem bardzo mi sie podobalo, ale ktos mi je sprzatnal sprzed nosa... Co prawda przygarnalem CDA z autografami i koszulke, ale to drzewo bylo naprawde fajne.

Troszke lezenia duzo lazenia

Czyli chyba najlepiej jak sie da. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tam gdzie jade i tak jest cieplo, a jaki sens pakowac sie w sierpniu czy lipcu w miejsce, gdzie jest JESZCZE gorecej?

W zeszlym roku bylem w listopadzie, a bywalem tez w styczniu...

A poza tym ktos musi w redakcji w taki czas (dosc goracy - Gamescom itd.) siedziec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro od ósmego idziesz na urlop to ja w tym czasie będe czaił sie pod redakcją i przez jakiś tydzień sprawdzał kogo brakuje.Gdy dowiem się kim jesteś to naturalnie wszystkim to rozgadam .No chyba ,że w redakcji jest jakieś tajne wejście stworzone specjalnie dla Ciebie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...