Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2013

Polecane posty

Święte słowa, Bazyliszku. Przygodówki są często, a RPG prawie w cale. Ja ogółem nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na te pełne wersje. Dostajecie 3 gry z których każde kosztuje więcej niż 16 złotych + gazetę. W dodatku kolorową, na dobrym papierze. Jak tak bardzo wam nie pasują, to nie kupcie, oszczędźcie trochę kasy i kupcie swoje wymarzone gry. Ja nie kupiłem w tym roku 3 numerów, co daje nam 48zł, dołożyłem drugie tyle i kupiłem na wirtusie 7 gier, które chciałem mieć, a CD-A pewnie nigdy by ich nie dało (cena bez kosztów wysyłki). A najlepsze są te jęczenia o brak polskiej wersji językowej. Czasami spolszczenia są takiej jakości (aka To the Moon czy MoH: Warfighter), że lepiej grać po angielsku z polskimi napisami. Więc jak masz ochotę ponarzekać, to pomyśl, czy Ty dałbyś radę zrobić lepsze czasopismo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja bym tylko chciał, by wszystkie przygodówki na dany rok odwalili w jednym, góra w dwóch numerach. Np w maju i listopadzie, jak i tak nikt CDA nie kupuje :Ptrollface.gif. Wtedy nie musiałbym co numer, albo dwa pisać "znowu przygodówka :/". A jakby ten gatunek był u nas taki popularny, to Cenega i Biedronka targały te gry w tanich seriach. A to jest rzadkość. Sam widziałem chyba tylko Penumbrę. A taka np. Hydrophobia po premierze szybko wylądowała w koszu w moim markecie. Mi trochę nie halo, że to właśnie CDA stało się taką Pomarańczową Kolekcją Klasyki dla przygodówek. Te transakcje wiązane do których bauer jest przymuszany śmierdzą i tyle :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubacz

Odpowiedź sobie sam jeśli w jakimkolwiek czasopiśmie, czy gazecie są dodawane płyty czy jakieś inne rzeczy, to czym one są?

Pewnie, że dodatkiem do ów magazynu a reszta jest do czytania, które zadowoli nie jednego czytelnika bo weźmy np CDA i recenzje w tym czasopiśmie są napisane ciężką pracą i wysiłkiem i tak jest w pozostałych przypadkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jesteś obrzydliwy. Na kibelku piszesz o wyjadaniu? Błeeeeee...

Raport, raport tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif

To samo życie :P

I nie chodzi o to, że są słabe pełniaki, tylko IMHO, ze przygodówki są za często smile_prosty.gif

A co byś chciał ? Może od razu Remember Me, Crysisa 3, Bioshocka Infinite, Tomb Raidera i Metro Last Light w jednym numerze ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A co byś chciał ? Może od razu Remember Me, Crysisa 3, Bioshocka Infinite, Tomb Raidera i Metro Last Light w jednym numerze ?"

pokerglass.png Powiedz mi skad to wywnioskowales

Bo nie wiadomo tak na prawdę czego Wy oczekujecie. Dla mnie płyta to tylko dodatek do pisma i mogłoby jej w ogóle nie być, bo i tak nawet te tytuły, o których mowa w tym cytacie każdy już widział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podziwiam goscia, ktory potrafi wyzyc za 20 zl tygodniowo. Komputer masz pewnie na baterie sloneczne?

w waszych czasach panie redaktorze na studiach moze rodzice sypali, albo ... ustrój. Ja niestety musze pracować, studiować, a komputer mam dzieki PRACY. 20 zł na życie na tydzień = na żarcie, po opłaceniu wszystkiego. Nie każdemu sypneli z nieba. Nie każdy dostaje za nic 34 000

A dlaczego nie 99,99999%? Abo 96,34? 34,937? Bierzesz sobie jakas liczbe, rzucasz i ja mam w to wierzyc i traktowac jako argument?

Nie musisz. Wystarczy mi opinia moich znajomych i to co widze w ich zachowaniach. Zresztą po co starasz sie mnie przekonywać. To tobie powinno zależec czy mi ? Mi naprawde obojetne jak sie cda sprzeda

Uprzejmie informuje, ze zawsze staram sie odpowiadc w taki sam sposob, w jaki list zostal napisany. Jesli uwazasz, ze odpowiedz byla glupia, to moze warto sie zastanowic nad tym, co sie samemu napisalo?

Jasne. Opinia która nie polega na lizaniu tyłka administraci i redakcji to opinia gówniana. Gratulacje. Moje wypowiedzi były spokojne do momentu w którym pokazałeś jak niski poziom prezentujesz

Szczerze, bo tak burackiej odpowiedzi redaktorzyny chetnie całkowicie oleje kupowanie waszego pisma. Trzymać kciuki bede zebyscie sie wybili jak Play albo Click. Dotychczas nie miałem ku temu powodu, teraz mam. Bo nie można już stwierdzić, że kolejny raz dajecie gówniane pełniaki. Zapychacie płyty jakimiś produkcjami w stylu gier niezależnych, które nie ważne ile kosztują, ważne co wnoszą. Szybkich i Wsciekłych tez wrzuccie krzycząc ze pełniak za 120 zł.

Jeszcze raz: JEZELI UWAZACIE ZE LUDZIE KUPUJĄ WASZE CZASOPISMO DLA CUDOWNYCH RECENZJI, I "HUMORU", A NIE DLA PŁYT TO RZUCCIE NA JEDEN MIESIĄC WYDANIE BEZ GIER, ZA 15.99. NIE ZROBICIE TEGO BO NIKT ZA TYLE NIE KUPI GAZETKI MAJĄC DARMOWE RECENZJE OD INTERII PRZEZ ONETY PO GRYONLINE

PS. zawsze mnie ciekawiło jak to jest ze dajecie do czasopisma gre którą sami nisko ocenilisicie ;] (nie mowie o tym miesiacu, mowie ogolnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy dostaje za nic 34 000

Uwierz - Smuggie też tyle nie zarabia smile_prosty.gif [chyba... trollface.gif ]

Wystarczy mi opinia moich znajomych i to co widze w ich zachowaniach.

Ok... Ciekawe, że w tym temacie widzę przeciwne wypowiedzi smile_prosty.gif. A Twoi znajomi nie stanowią większości czytelników CDA (raczej...).

Szczerze, bo tak burackiej odpowiedzi redaktorzyny chetnie całkowicie oleje kupowanie waszego pisma.

Chłopie - przeczytaj sobie swój pierwszy post i komentarze Smugglera. Wypisywałeś swoje "prawdy objawione" (vide "Szczerze większe branie zapewniłoby zamiast takich gier dodanie kuponu do jakiejs gry online."). A czytając CDA zapewne zauważyłeś, że Smug odpowiada równie kulturalnie co ktoś pisze.

Bo nie można już stwierdzić, że kolejny raz dajecie gówniane pełniaki. Zapychacie płyty jakimiś produkcjami w stylu gier niezależnych, które nie ważne ile kosztują, ważne co wnoszą.

Hę? Nie bardzo rozumiem czego tu się czepiasz smile_prosty.gif. Z jednej strony "zapychają" a z drugiej "ważne co wnoszą". Jeżeli pełniak coś wnosi to chyba nie jest "zapychaczem"... I jakie to są te pełniaki? Takie, które Tobie nie pasują? To wykup CDA i dawaj takie, które Tobie się podobają, będziesz miał do tego prawo wink_prosty.gif.

JEZELI UWAZACIE ZE LUDZIE KUPUJĄ WASZE CZASOPISMO DLA CUDOWNYCH RECENZJI, I "HUMORU", A NIE DLA PŁYT TO RZUCCIE NA JEDEN MIESIĄC WYDANIE BEZ GIER, ZA 15.99.

?

Patrz mój poprzedni post. I komentarze Smugglera smile_prosty.gif.

NIE ZROBICIE TEGO BO NIKT ZA TYLE NIE KUPI GAZETKI MAJĄC DARMOWE RECENZJE OD INTERII PRZEZ ONETY PO GRYONLINE

Jak wyżej smile_prosty.gif.

PS. zawsze mnie ciekawiło jak to jest ze dajecie do czasopisma gre którą sami nisko ocenilisicie ;] (nie mowie o tym miesiacu, mowie ogolnie)

Moim zdaniem jest tak, jak kiedyś napisał już Smuggler (na identyczne pytanie) - bo każdemu podoba się coś innego smile_prosty.gif. Recenzja jest zdaniem AUTORA o danej grze. Dzięki temu można zweryfikować czego autor się czepiał. I być może Tobie spodoba się coś, co Autor uznał za słabe?

PS. Sorry Smuggler, że też komentuję, ale muszę odreagować jakoś po ciężkiej sesji smile_prosty.gif. Nie przysyłaj Kaloryferowego (ani Wani) cheesy.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podziwiam goscia, ktory potrafi wyzyc za 20 zl tygodniowo. Komputer masz pewnie na baterie sloneczne?

KUBACZ powiedzial:

w waszych czasach panie redaktorze na studiach moze rodzice sypali, albo ... ustrój. Ja niestety musze pracować, studiować, a komputer mam dzieki PRACY. 20 zł na życie na tydzień = na żarcie, po opłaceniu wszystkiego. Nie każdemu sypneli z nieba. Nie każdy dostaje za nic 34 000

Teraz juz 37, dostalem podwyzke. :)

A dlaczego nie 99,99999%? Abo 96,34? 34,937? Bierzesz sobie jakas liczbe, rzucasz i ja mam w to wierzyc i traktowac jako argument?

Nie musisz. Wystarczy mi opinia moich znajomych i to co widze w ich zachowaniach. Zresztą po co starasz sie mnie przekonywać. To tobie powinno zależec czy mi ? Mi naprawde obojetne jak sie cda sprzeda

No to nastepnym razem napisz"340% czytelnikow costam robi". Nadal bedzie bez sensu ale chociaz zabawniej.

Uprzejmie informuje, ze zawsze staram sie odpowiadc w taki sam sposob, w jaki list zostal napisany. Jesli uwazasz, ze odpowiedz byla glupia, to moze warto sie zastanowic nad tym, co sie samemu napisalo?

Jasne. Opinia która nie polega na lizaniu tyłka administraci i redakcji to opinia gówniana. Gratulacje. Moje wypowiedzi były spokojne do momentu w którym pokazałeś jak niski poziom prezentujesz

Wez idz na spacer, uspokoj sie i wtedy wrocimy do dyskusji. smile_prosty.gif Zabolalo to, ze odebralem twoj post jako malo sensowny? Trudno.

Ale latwiej strzelic focha niz spojrzec na siebie krytycznie. smile_prosty.gif

Szczerze, bo tak burackiej odpowiedzi redaktorzyny chetnie całkowicie oleje kupowanie waszego pisma.

Tydzien bede w zalobie po tej decyzji.... Ale dzieki za podwyzszenie poziomu dyskusji. W koncu ktos tu musi trzymac poziom, gdy redaktorzyna jest burakiem i prezentuje niski poziom. trollface.gif

PS. NIE ODCHODZ, PROSZE!!! Bez twoich 16 zl moje zycie straci sens!!!

Trzymać kciuki bede zebyscie sie wybili jak Play albo Click. Dotychczas nie miałem ku temu powodu, teraz mam. Bo nie można już stwierdzić, że kolejny raz dajecie gówniane pełniaki. Zapychacie płyty jakimiś produkcjami w stylu gier niezależnych, które nie ważne ile kosztują, ważne co wnoszą. Szybkich i Wsciekłych tez wrzuccie krzycząc ze pełniak za 120 zł.

Dziecinka zaczyna sie nakrecac. Teraz pora na tupanie nozka, rzucenie sie na podloge i atak histerii.

Jeszcze raz: JEZELI UWAZACIE ZE LUDZIE KUPUJĄ WASZE CZASOPISMO DLA CUDOWNYCH RECENZJI, I "HUMORU", A NIE DLA PŁYT TO RZUCCIE NA JEDEN MIESIĄC WYDANIE BEZ GIER, ZA 15.99. NIE ZROBICIE TEGO BO NIKT ZA TYLE NIE KUPI GAZETKI MAJĄC DARMOWE RECENZJE OD INTERII PRZEZ ONETY PO GRYONLINE

Specjalnie dla ciebie zrobimy wydanie z 1 strona za 999 zl - zebys mial satysakcje, ze nikt tego nie kupuje. smile_prosty.gif

PS. zawsze mnie ciekawiło jak to jest ze dajecie do czasopisma gre którą sami nisko ocenilisicie ;] (nie mowie o tym miesiacu, mowie ogolnie)

Zwyczanjnie. Nie uwazamy, ze nasze oceny sa obowiazujace dla kazdego. To, ze redaktor X dal grze np. 6/10, nie oznacza ze kazdmeu gra tak samo nie bedzie pasowac. W czym problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z redakcji kiedy powiedział (czy nie byłeś to czasem ty Smuggler?): "Czasem dajemy na cover słabe gry byście mogli lepiej docenić te dobre" (przepraszam jeśli cytat jest niedokładny).

Owszem, ale wcae nie uwazam, zeby teraz dawane gry byly SLABE. Nie sa to jakies megahity ale same w sobie to calkiem fajne (albo i lepsze) i calkiem swieze produkty. A ze niektorzy uwazaja, ze jesli CZASEM damy megahit to oznacza, ze to jest NORMA to niech oczekuje tez od naszej reprezentacji w pilce noznej dotarcia do minimum cwiercfinalu Mundialu. Bo przeciez KIEDYS wygrywali z Wlochami, Brazylia i Argentyna. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ 8azyliszek

Nie wiem co ty masz z tą Hydrophobią - nazywanie gry akcji TPP z elementami logicznymi przygodówką to obraza dla tego gatunku. Z Penumrą jest podobnie - nic dziwnego, że wszędzie widzisz przygodówki.

@ Kubacz

Twoje posty utwierdzają mnie w przekonaniu, że dzisiaj studiować może dosłownie KAŻDY... i to nie jest komplement. A jeśli faktycznie czytasz CDA od 15 lat i wciąż nie przyswoiłeś sobie, że za sam fakt kupowania pisma nikt cię tu całował po ( ! ) nie będzie (takoż za głoszenie bredni pochwały nie uświadczysz), to cóż, tym gorzej dla ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to że krytykuje waszego łysego redaktora i czasopismo jedziecie po mnie zaczynając od moich studiów kończąc na mnie jako osobie, mimo że nie macie pojęcia kim jestem. up takie wypowiedzi pokazują że można mieć 26 lat i być gimbusem.

Wlasnie to doskonale udowodniles. trollface.gif Moderacja postow dla tego pana na 7dni dla ochloniecia - raz! [smg]

Ogarnijcie jedną rzecz. Zacząłem pisać bo chciałem powiedzieć że nie podoba mi się to jakie gry dajecie, oraz ze uważam płacenie 20 zł za treści dostępne powszechnie w internecie za kwote dużą i kupuje tak jak wiele osób w ostatnim czasie CDA tylko dla płyt. Pierwsze moje CDA (marzec 1998) mam gdzieś do dziś. Wtedy to dla dzieciaka było źródło wiedzy o grach (kompa jeszcze nie miałem). Teraz źródłem wiedzy o grach jest net.

Nie rozumiem czemu taki pojazd na mnie poszedł :] tak sie chcecie podlizać ? Smuggler wyśle wam podkładke z logiem CDA? Bazyliszek nie nazywaj mnie antyfanem bo ja własnie fajnem CDA jestem i nie chciałem żeby skończyło jak konkurencja. Tylko po olewczym podejsciu redakcji oraz po kilku miesiącach suszy zaczynam stwierdzać że grunt się wam pali pod nogami.

Potraficie dawać takie tytuły jak Saints Row, Call of Juarez, Kane, Just Cause, Far Cry, a w kolejnych numerach płytki ... mało atrakcyjne. Jedzcie dalej :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie jedną rzecz. Zacząłem pisać bo chciałem powiedzieć że nie podoba mi się to jakie gry dajecie, oraz ze uważam płacenie 20 zł za treści dostępne powszechnie w internecie za kwote dużą i kupuje tak jak wiele osób w ostatnim czasie CDA tylko dla płyt.

To Ty się ogarnij. Jakby było tak jak piszesz to wszystkie czasopisma/gazety już dawno przestałyby istnieć. I nie chodzi tu tylko o CDA. Jakoś z półek nie znikają wszelkie plotkarskie pisma (a w internecie jest tego więcej!) czy o polityce (tych też jest dużo). Tak samo jest z CDA - ale o tym też już pisałem we wcześniejszym poście.

Teraz źródłem wiedzy o grach jest net.

Popełniasz błąd opierając się tylko na jednym źródle wiedzy smile_prosty.gif. Dodatkowo - masz pełne zaufanie do "speców" z internetu? Bo ja nie. Koniec końców sam mogę pisać "poradniki" smile_prosty.gif.

Potraficie dawać takie tytuły jak Saints Row, Call of Juarez, Kane, Just Cause, Far Cry, a w kolejnych numerach płytki ... mało atrakcyjne. Jedzcie dalej :]

Serio myślisz, że CDA stać na dawanie ciągle pełniaków "z górnej półki"? Zapominasz też, że niekiedy te "gorsze" gry są dużo ciekawsze niż "hity". I co chcesz od takiego "From Dust"? Założenia tej gry bardzo mi się podobają smile_prosty.gif. Zapomniałeś też dodać "Magicki".

A "Just Cause" było gorsze niż myślałem smile_prosty.gif. "Saints Row" zresztą też...

Edit - zapewne chciałbyś, żeby CDA wyglądało jak pierwsze Cover CD do "Secret Service" trollface.gif. Jak masz wszystkie CDA od '98 to powinieneś wiedzieć o co mi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, o co wy się spinacie. To, że teraz CD-A daje słabe pełniaki to fakt. Spójrzmy na poniższą rozpiskę:

CD-A 08/2013 - dwie strategie, przygodówka

CD-A 07/2013 - strategia, indyk, przygodówka

CD-A 06/2013 - strategia, tower defense, indyk

CD-A 05/2013 - strategia, akcja, indyk

Warto jednak spojrzeć na to z innej strony. Może wydawcy nie mają nic ciekawego do zaoferowania? A jak mają to chcą milion pięćset sto dziewięćset? Albo czy chcielibyśmy zostać zrobieni w konia jak to Play miał w zwyczaju? Mowa tu o słynnym czyszczeniu magazynów. Wtedy to hejty byłyby słuszne. Sam bym się oburzył, dostając drugi raz te same gry. Można też spekulować, że to plan oszczędzania kasy na osiemnastkę, że CD-A chce dać Wiedźmina i Dead Island w jednym numerze*

*To na 99% pewne, KuzynSmugglera mi mówił

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwanie From Dust strategia, to jakby nazwanie Just Cause 2 samochodowka, bo sie przeciez samochodem jezdzi,

A ze w ofercie deweloperow sporo strategii - nie nasza wina. Pamietajcie, ze to nie my ustalamy co jest do kupienia, a tylko wybieramy sposrod tego, co ktos chce sprzedac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie jedną rzecz. Zacząłem pisać bo chciałem powiedzieć że nie podoba mi się to jakie gry dajecie
To akurat jest Twoja wina. Nie przesłałeś do redakcji listy swoich życzeń, więc działają na ślepo. Oczywiście zdają sobie sprawę, że jedynym wartościowym i liczącym się czytelnikiem CDA jest imć Kubacz i chętnie spełniliby jego zachcianki. Oczywiście jak pan Kubacz będzie fanem strzelanek, to w każdym numerze ma ich być po cztery. BTW, swoimi żądaniami obrażasz innych czytelników, gdyż nie dopuszczasz myśli, że ktoś mógłby mieć inny gust niż Ty. Inni próbują Ci to wytłumaczyć, ale jak widzę nie dociera. Zachowujesz się jak kilkuletni rozwydrzony bachor, który tarza się po podłodze i woła 'ja kcem cekoladkę'.
uważam płacenie 20 zł za treści dostępne powszechnie w internecie za kwote dużą
To nie płać, idź sobie kupić 'cekoladkę'. Wszyscy Ci tu to powtarzają, a dalej swoje. Naprawdę masz tak rozdmuchane ego, że uważasz, iż ktoś się tym przejmie?
takie wypowiedzi pokazują że można mieć 26 lat i być gimbusem.
Ty to nawet gimbusem nie jesteś. A swoje pretensje kieruj do Tuska, to on polikwidował przedszkola i to przez niego teraz Ci się nudzi samemu w domu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu pełniaki przegrywają u mnie z Company of Heroes 2, ale na From Dust czas się powinien znaleźć tuż przed następnym wydaniem. Jagged Aliance sad_prosty.gif, To the Moon icon_question.gif. Swoją drogą to świetnie, że aż dwie strategie, tych ostatnio na płytach nie brakuje, prawie co miesiąc są. Mi tam pasuje, moglibyście więcej turówek dawać, bo te czasu rzeczywistego dominują (Kings Bounty to nie jest prawdziwa strategia, ale fajne).

Tak szczerze to cieszę się, kiedy na płytach nie ma megahitów. Zawsze mnie wkurza jak dostaję coś, co już na półce mam od dawna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy narzekaja na pełniaki,przeciez CD-Action daje jedne z najlepszych w Europie:

~Micromania(Hiszpania):

-Kings Bounty:Armored Princess,cena:3,99 Euro(16zł)

~Level(Czechy):

-Giana Sisters:Twisted Dreams,cena:99CZK(17zł)

~Score(Czechy):

-Afterfall:Insanity

-Inquisitor

-Gas Guzzlers

-The Guild 2

-Men of War:Red Tide

-Star Wolves 3:Civil War,cena:199CZ(34zł)

~Pc Games(Niemcy):

-The Book of Unwritten Tales,cena:5,50 Euro(22zł)

~GameStar(Węgry):

-Lara Croft and the Guardian of Light,cena:1995HUF(28zł)

~GameStar(Niemcy):

-Edna Bricht Aus

-Thief:GOLD Edition,cena:6,30 Euro(25zł)

("Dane" wzięte ze strony Markolf.pl)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniutek7

Level Rumunia

- Deus Ex: Human Revolution.

Cena: 14,99 LEI (14 zł).

PC Games Niemcy

- Divinity 2: Ego Draconis.

Cena: 5,50 ? (22 zł).

Poza tym nie chodzi o jakość gier. Po prostu niektórzy (np. ja) nie grają w dany gatunek, tak? Dla mnie przygodówka - bad, rts, rpg - good. I stąd się biorą narzekania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No tak, ten miesiąc za granicą to słaby na razie jest. Ale popatrz co niemiecki Gamestar za ok 25 zł dał w zeszłym - Rome Total War 1 Gold, Metro 2033 i Saints Row 2. Odrzucamy SR które już było w CDA i te 2 pełniaki ja bym brał z miłą chęcią. A zeszłomiesieczny Score dał KOTORa 1, Operation Flashpoint Dragon rising i Thiefa 3 za 34 zł. Thief już był w CDA ale jeden z tych pełniaków mógłby trafić do CDA. Tak jak samo DMC4 kiedyś. Ale Smuggler robi nam nadzieję na CDA 9/13 które wyjdzie już 30 lipca. Ja mu wierzę i poczekam.

@Kubacz

Ja też od dawna zbieram CDA. I też mi się wiele zmian po lutym 2010 roku nie podoba. Ale ty piszesz naprawdę agrsiv-bełkot style. Zajrzyj do CDA 13/03 gdzie jest słowniczek antyfana - piszesz dokładnie w takim stylu. Więc sorry za te słowa, ale sam się podkładasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubacz

Oczywiście, jak TOBIE nie podobają się gry, które daje CDA, to NIKOMU się one nie podobają. Nie pomyślałeś, że np. JA lubię przygodówki (choć TtM to nie jest zwykłe poin'n'click). Jak ci się nie podoba, nie kupuj, nikt ci nie każe, więc zrób użytek ze swojego mózgu i przestań pierniczyć, bo nic ci to nie da-chyba, że chcesz osta/urlop/bana. Nagroda tylko dla wytrwałych. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...