Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2013

Polecane posty

Pomoże mi ktoś? Zainstalowałem grę, ale ta strasznie mi się zacina. Spełniam wymagania gry - oto moja konfiguracja: procesor - Inter Core 2 Duo 3.00 Ghz, karta graficzna - GeForce GT 240, pamięć RAM - 2 GB, system operacyjny - Windows XP. Nie chciałem zakładać nowego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żadna gierka (no, oprócz Deus Exa IW) z CDA nie napsuła mi tyle krwi, co From Dust. Ale w końcu gra działa. To the Moon czeka na "lepsze chwile", a JA jest nawet, nawet.

Jeszcze pytanie odnośnie modu fabularnego do wiedźmina 2. Gdzie mam go wypakować? Bo tego UserContent nigdzie nie mogę znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem otóż gdy wpisuje kod aktywacyjny do gry From dust . w programie UPlay Wyświetla się komunikat że wpisuję kod źle a jestem pewien że wpisuję go dobrze .

Nie wiem czy doba kategoria jeżeli nie przepraszam jest to mów pierwszy temat założony na forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś? Zainstalowałem grę, ale ta strasznie mi się zacina. Spełniam wymagania gry - oto moja konfiguracja: procesor - Inter Core 2 Duo 3.00 Ghz, karta graficzna - GeForce GT 240, pamięć RAM - 2 GB, system operacyjny - Windows XP. Nie chciałem zakładać nowego tematu.

Jak tobie się nie chciało zakładać tematu, to nam ma się chcieć odpowiadać? wolne żarty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem ten magazyn i od razu chciałem zainstalować back in action, troche sie zawiodłem bo muszę to teraz ściągać z steamu półtora godziny :/ no nic przynajmniej mam 1 legalną gre na steam i mam czas by przy piwku przeczytać cały magazyn CD-Action, z miesiąc na miesiac jest coraz lepiej :D pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, pytanie się tutaj o takie rzeczy jest niedozwolone....

Używanie spolszczeń stworzonych w całości przez fanów gry jest legalne (jeśli to miałeś na myśli), więc osobiście nie widzę problemu.

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wgrać spolszczenie do From Dust?

1. Ściągnij spolszczenie z tej strony.

2. Rozpakuj pliki do dowolnego folderu.

3. Po rozpakowaniu, uruchom plik 'spolszczaj.exe'

a) To wszystko

b) Jeśli program nie znalazł katalogu gry samodzielnie, wskaż mu go ręcznie

Zaznaczam, że sam spolszczenia nie instalowałem, więc nie daję 100% gwarancji, że wszystko pójdzie bezproblemowo.

PS

Następnym razem prośby/pytania tego typu zamieszczaj w forumowym dziale Pomocna Dłoń

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem ten magazyn i od razu chciałem zainstalować back in action, troche sie zawiodłem bo muszę to teraz ściągać z steamu półtora godziny confused_prosty.gif

Wcale mie musisz tego sciqagac.

Ale chce zagrać w ten tytuł, głównie dlatego kupiłem cd action no i kupuje go co miesiąc :D juz sie instaluje jutro pogram z samego rana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chce zagrać w ten tytuł, głównie dlatego kupiłem cd action no i kupuje go co miesiąc biggrin_prosty.gif juz sie instaluje jutro pogram z samego rana

No ok ale to chyba nie wymaga sciagania gry z netu, skoro mozesz ja zainstaloac z plyty - o tym mowie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem, hmm włożyłem płytę do napędu i wyskoczyło mi info z steam że muszę wpisać kod i z płyty i zaczęła się ściągać po wpisaniu owego kodu :D, ściągła się w półtora godziny i zamierzam w te upalne dni siedzieć w chłodnym domu w tych trudnych warunkach Arulco ;-)

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...